Zaloguj się, aby obserwować  
Daniel85

które biuro rachunkowe wybrać, Wrocław

Recommended Posts

Mogli byście polecić mi jakąś księgowość bądź kancelarie rachunkową, która pomogłaby pozbyć się zaległości księgowych. Trzeba zaksięgować około 100 sprzedażowych faktur z ostatnich 3 msc. Oczywiście zainteresowany byłbym także bieżąco obsługą. Z góry dzięki za szybka pomoc.

Mogli byście polecić mi jakąś księgowość bądź kancelarie rachunkową, która pomogłaby pozbyć się zaległości księgowych. Trzeba zaksięgować około 100 sprzedażowych faktur z ostatnich 3 msc. Oczywiście zainteresowany byłbym także bieżąco obsługą. Z góry dzięki za szybka pomoc.

Sprawdź Podatek na Hallera [link usunięty] Są dosyć sprawni i powinni Ci wszystko na bieżąco zrobić.

Korzystam już od dłuższego czasu z ich usług i zazwyczaj do tygodnia wszystko jest rozliczone.

Nie miałeś nigdy z nimi jakiś większych problemów? Ostatnio korzystałem z korpo-księgowości i od czasu kiedy zerwałem umowę to wystrzegam się takich..

Nie miałeś nigdy z nimi jakiś większych problemów? Ostatnio korzystałem z korpo-księgowości i od czasu kiedy zerwałem umowę to wystrzegam się takich..

Od dłuższego czasu współpracujemy i jeszcze nie miałem powodu, żeby kończyć współpracę.

Zresztą to nie sieciowa księgowość, z takiej raczej bym nie skorzystał.

Ostatnio korzystałem z korpo-księgowości i od czasu kiedy zerwałem umowę to wystrzegam się takich..

skorzystałeś z sieciówki nie robiąc żadnego rozpoznania.. ??

Ustawa deregulacyjna w przygotowaniu, dlatego niebawem trzeba będzie bardziej niż kiedykolwiek sprawdzać biuro przed podpisaniem umowy. Certyfikat księgowy nie będzie już obowiązkowy do prowadzenia biura rachunkowego. Ceny na pewno pójdą w dół, ale renomowane biura zapewne je podniosą, żeby odróżnić się od "nowicjuszy". A jeśli chodzi o księgowość dla małej/średniej firmy, to ja polecam przetestować księgowość online.

Przy odrobinie chęci można samemu zająć się księgowością - szczególnie w niedużej firmie .

Warto wypróbować program SKP Super Księga Podatkowa szczegóły na stronie http://www.ksiegapodatkowa.pl/ Oprogramowanie mozna za darmo przetestować przez 60 dni.

W tym roku program obchodzi swój jubileusz z tej okazji ceny zostały obniżone nawet o 75%

Podejrzewam ze trzeba im wysłać np. ma koniec miesiąca w jednej paczce. Takie narzędzia raczej bardzej popularne są jeśli chodzi o fakturowanie np. afaktury.pl chociaż i całe pakiety księgowe ciągle zyskują na popularności.

Sprawdź Podatek na Hallera [link usunięty] Są dosyć sprawni i powinni Ci wszystko na bieżąco zrobić.

Korzystam już od dłuższego czasu z ich usług i zazwyczaj do tygodnia wszystko jest rozliczone.

Dużo od was zdzierają?? Właśnie jestem w trakcie zakładania firmy i przydałby mi się ktoś do obsługi papierkowej, bo sam nie znam się na tym wcale.

Poza tym mieszkam w tamtym terenie więc nie musiałbym jeździć do centrum ani w inne strony miasta ;)

Dużo od was zdzierają?? Właśnie jestem w trakcie zakładania firmy i przydałby mi się ktoś do obsługi papierkowej, bo sam nie znam się na tym wcale.

Poza tym mieszkam w tamtym terenie więc nie musiałbym jeździć do centrum ani w inne strony miasta ;)

Nie zdzierają, jeśli dla Ciebie 100 pln z groszami to nie zdarcie.

Poza tym jak dotąd wszystko jest w porządku.

Wydaje mi się, że jak jesteś zainteresowany to najlepiej sam się kontaktuj z zapytaj o to co Cię interesuje.

Odnośnie lokalizacji to od 1.09 zmieniają biuro i będą dostępni przy Alei Pracy.

Nie zdzierają, jeśli dla Ciebie 100 pln z groszami to nie zdarcie.

Poza tym jak dotąd wszystko jest w porządku.

Wydaje mi się, że jak jesteś zainteresowany to najlepiej sam się kontaktuj z zapytaj o to co Cię interesuje.

Odnośnie lokalizacji to od 1.09 zmieniają biuro i będą dostępni przy Alei Pracy.

Dziękuje pięknie za informacje. Wiem, że z mieniają lokalizację bo tak się składa, że znam właściciela cukierni nad która będą mieli biuro ;)

Jeśli już miałbym polecać biura rachunkowe to zdecydowanie wybrał bym Panią Kotarską. Co prawda jest to [link usunięty] ale mają atrakcyjne ceny, szybką i profesjonalną obsługę, na dodatek bardzo dyspozycyjni.

A sprawdzałeś http://ksiegowebiuro.pl, bo widzę, że jeszcze nikt nie wspomniał. Nie ma problemu jeśli chodzi o kontakt i ceny też mają dobre.

ja mogę polecić bde constans :) działają zdalnie, więc nie ma problemu z miejsce prowadzenia działalności. A mają ogromne doświadczenie więc zdecydowanie są dobrym wyborem.

Jak już nadrobiłeś wszystkie zaległości związane z księgowością, to najlepiej wyciągnij z tego wnioski na przyszłość i od teraz na bieżąco ogarniaj wszystkie fakturki, rachunki itd. Ja od lat wykorzystuję w swojej firmie zdalne [link usunięty] i nie mam żadnych zaległości ani problemów podczas kontroli

Nie dawajcie się nabierać na te wszystkie oferty bo to w większość pracownicy piszą Wam o konkretnym biurze. Jak ktoś nie ma rozeznania na rynku, a chce wybrać możliwie dobre biuro to zdecydowanie najlepiej wybierać z tego co zaoferuje Wam http://www.taxcredit.pl/ jest to ogólnopolska firma zrzeszająca największe i najlepsze biura rachunkowe w całym kraju. Więc nie ma co ograniczać się do jednego czy drugiego biura.

Ja na Twoim miejscu sama zajęłabym się księgowością. Wtedy można mieć 100% pewność, że nikt nas nie oszuka. Z tego co wiem świetnie sprawdza się to oprogramowani kadrowo-płacowe http://infotelecom.pl/k/m/p/kadryplace Jest proste w obsłudze i nie trzeba za nie płacić co miesiąc tak jak za usługi księgowej.

Odkąd się przeprowadziłam do Wrocławia z miejscowych biur powiem szczerze miałam okazję poznać dwa - z pierwszym szybko się rozstałam ( po drugim wezwaniu do US). Teraz - pełnym z zadowoleniem i z jakosci usług i z ceny i z obsługi - korzystam z biura Super Księgi. Biuro rzetelne, korzystające z nowoczesnych rozwiązań i dbające o klienta i jego czas. Jakby ktoś poszukiwał- szczerze polecam

jak we wrocławiu to zdecydowanie [link usunięty] korzystam z nich od 3 miesiecy i jestem bardzo zadowlony, glownie z uwagi na indywidualne podejscie do klienta :)

Dobrą opcją może być połączenie usługi wirtualnego biura (dla osób, które są zainteresowane taką usługą, np. w freelancerzy) z obsługą księgową i prawną. Warto poczytać bo można dzięki temu naprawdę sensownie obniżyć sobie koszty. A wiadomo że są one w Polsce niemałe i chyba nieprędko się to zmieni :)

ja też polecam financialluk ;) działają na terenie wrocławia i to fajne małe biuro z indywidualnym podejściem do klienta ;)