Zaloguj się, aby obserwować  
andnowy

Zdobywanie lajków na fanpage na facebooku

Recommended Posts

Od niedawna prowadzę fanpage firmowy, na który wrzucam różne interesujace informacje itd. Zastanawiam się w jaki efektywny sposób można zdobywać lajki - dodam, że chodzi o realnych użytkowników.

Wbrew pozorom, aby zdobyć wiernych fanów na facebooku trzeba się trochę postarać. I nie, nie wystarczy tekst typu "weźcie polubcie moją stronę". Użytkowników trzeba zaktywizować, aby chcieli być naszymi fanami. Jak to zrobić? Jednym ze sposobów jest przekupywanie, aby lajkowali, a w zamian dostaną jakąś korzyść. Dobrym pomysłem jest organizowanie konkursów w których można wygrać coś interesującego. Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem: https://shineonagency.pl/jak-zdobyc-lajki-na-facebooku-firmy-przedstawiamy-10-sprawdzonych-sposobow/ - tekst o tym, w jaki sposób zdobywać fanów na facebooku.

Utwórz reklamę z ciekawym postem i w ten sposób zdobądź pierwsze 100-200 użytkowników. Później stopniowo będzie samo się rozwijało jak zadbasz o jakość profilu firmowego. Konkursy jak napisał Ernest to dobry pomysł. Jak świadczysz jakieś usługi (nie znam profilu firmy) daj dla 1 miejsca --> usługa za darmo, dla 2-5 miejsca --> Rabat 50%, 6-20 miejsce ---> Rabat 30%, a do miejsca 50 rabat 20% (tak przykładowo).

Bez znajomości branży w jakiej działasz ciężko coś powiedzieć, ale możliwości jest mnóstwo.

Dobrze jest się "pokazywać" na różnych grupach. I nie, nie chodzi o spam, po prostu pisać, lajkować wypowiedzi innych kontem strony. 

Swoją firmę staram się reklamować na wiele sposobów. Według mnie to najlepsza opcja, aby trafić do maksymalnej ilości osób. Praktycznie całym marketingiem mojej firmy zajmuje się agencja marketingu internetowego https://solv.pl/uslugi/  zdecydowałem się właśnie na nich, ponieważ działają z największymi polskimi firmami i znają się doskonale na tworzeniu ruchu w sieci.