Zaloguj się, aby obserwować  
Wojtas

"Wiedza i praktyka" dobre książki i poradniki dla firm

Recommended Posts

Ponieważ całe życie trzeba się uczyć i doszkalać szukałem w ostatnim czasie dobrych wydań książek z dziedziny rachunkowości i prawa pracy jeśli szukacie podobnych tematów to warto zajrzeć do tej księgarni bo mają naprawdę dobre publikacje.

Szczerze polecam prowadzimy z żoną biuro rachunkowe i często zakupujemy u nich różne czasopisma i prenumeraty. Zawsze można dostać najnowsze i dobrze opracowane wydania.

Widzę, że interesujecie się również takim tematem. Teraz byłem na wycieczce w Barcelonie kupiłem sobie również u nich ciekawy przewodnik, takie książki również mają w sprzedaży.

Byłem teraz na ich stronie i jest kilka pozycji które by mnie interesowało. Myślę,że warto było by się zaopatrzyć w kilka nowych książek. Ceny mają bardzo przystępne jak na taką tematykę bo zazwyczaj takie książki są drogie.

Bardzo lubię korzystać z ich strony, wybór jest ogromny, można znaleźć książki niemal ze wszystkich branż, a do tego ceny są bardzo przystępne. Ciężko jest znaleźć dobre książki z branż, a tam jest ogromny wybór świetnych książek, więc nic tylko korzystać.

ja też znam i polecam to wydawnictwo. To co lubię chyba najbardziej to fakt, że odkąd zamawiam u nich ( a trwa to już troszkę czasu ) zawsze jestem bardzo zadowolona z wysokiej jakości i wartości merytorycznej jakie reprezentują te wszystkie publikacje. No i nie oszukujmy się - ceny też są bardzo korzystne. 

podpinam się do tematu. w wip zamówiłem do tej pory około 4 książek - jedna na temat rodo i 3 na temat mojej branży - księgowość i finanse. Doatarły do mnie w błyskawicznym tempie i rzeczywiście sposób ich napisania i zredagowania był taki, że przeczytałem je w sumie w niecały miesiąc. Wydawnictwo można śmiało polecać!

i ja polecam. najważniejsze, że stosują bardzo uczciwe praktyki według klientów. ani razu się nie naciąłęm a jak pojawił sie jakiś problem z zamówieniem to wystarczyło zadzwonić na infolinie i wszystko dało się wyjaśnić  :)

Polecam zdecydowanie Stawka większa niż biznes. Strategie rozwoju firm - 38 zł na Livro.

Bardzo dobra, praktyczna, konkretna, ciekawa, bez przerabiania bzdur. Jak da mnie jedna z lepszych tego typu pozycji, jakie pojawiły się na rynku w ostatnim czasie.

Przynajmniej my oceniamy ich mega pozytywnie, ale rzeczywiście - da się znaleźć kilka naprawdę udanych tytułów tego typu.