Zaloguj się, aby obserwować  
klarowna

Gdzie kupić buty do biegania?

Recommended Posts

Szukam jakichś sprawdzonych sklepów z obuwiem sportowym (konkretnie - do biegania), z tym tylko, że muszą to być buty w większych rozmiarach.

Możecie podrzucić namiary na taki sklep?

Warto zajrzeć sobie do paru sklepów internetowych i porównać oferty.

Na przykład http://1but.pl/meskie-buty i damskie zarówno sportowe, jak i wyjściowe znajdziesz w tym sklepie co podlinkowałam.

Słyną z tego, że mają spory wybór butów w dużych rozmiarach, więc myślę, że znajdziesz tam coś dla siebie.

Myślę, że w każdym większym dyskoncie sportowym można dostać dobre buty do biegania w każdym rozmiarze. Buty do biegania powinny być o pół rozmiaru większe niż te, które nosimy na co dzień.

Dobre wcale nie są tanie. I jeszcze pytanie co kto rozumie przez "dobre".

Takie buty najlepiej kupić w sklepie sportowym albo jeszcze lepiej w specjalistycznym sklepie dla biegaczy. Obsługa w takim sklepie pomoże Ci dobrać odpowiedni dla ciebie model butów. Owszem, nie będą tanie, ale na pewno takie dopasowane buty zwiększą komfort biegania.

Pierwsze buty do biegania najlepiej kupić w Decathlonie. Można przymierzyć i nawet pobiegać sobie po sklepie :)

Dla początkujących polecam buty Ekiden 50. Jak się wkręcimy na całego w bieganie to wtedy można pomyśleć o czymś lepszym.

Kup sobie na newbalance.pl buty z New Balance do biegania sa jedne z najlepszych. Mam dwie pary i sprawdzają się perfekcyjnie, wygodne, lekkie, 2 lata i jeszcze niezniszczone :)

Z butami do biegania jest ten problem, że jak chcemy kupić naprawdę dobre to najlepiej udać się do specjalistycznego sklepu do biegaczy. Jednak wiadomo - tamtejszy asortyment kosztuje. Tanie buty do biegania moga zrobić więcej szkody niż pożytku. Znam takich, co najpierw kupili drogie buty np. Reebok, a potem okazywało się, że bieganie nie jest dla nich i buty szły w kąt.

Kupowałem ostatnio w Lidlu-wiem, wiem źle się kojarzy ale te były naprawdę dobre za całe 66 zł. Było to rok temu więc nie wiem może teraz już robią gorszą jakość.

Kupowałem ostatnio w Lidlu-wiem, wiem źle się kojarzy ale te były naprawdę dobre za całe 66 zł. Było to rok temu więc nie wiem może teraz już robią gorszą jakość.

W Lidlu ostatnio sprzedawali http://kella.pl do biegania były w wakacje albo przed. Nie pamiętam teraz dokładnie.

A może tu znajdziesz coś dla siebie ? http://www.kupbuty.com/ plusem takich zakupów jest możliwość zwrotu, jeśli stwierdzisz, że dany but nie odpowiada Twoim potrzebom, po za tym jest dosyć duży wybór rozmiarów i kolorów :)

Ja słyszałam, że tam mozna dostać bardzo dobre buty. Koleżanka ma stamtąd większość sportowych akcesoriów.

Oj, to zależy od posiadanego budżetu. Macie np. https://dotsport.pl/ i tam rozstrzał cenowy jest bardzo duży. Znane marki zawsze kosztują sporo więcej, ale jednocześnie jakość wykonania ich obuwia jest dużo wyższa. Tak więc w istocie wszystko zależy od was i od tego ile chcecie wydać.