Beata100

Mam fajny pomysł dotyczący turystyki - szukam wspólnika co wspomoże finansowo rozwój

Recommended Posts

Szukam odpowiedniej , uczciwej osoby która zaangażuje się ze mną w założenie pewnej działalności o charakterze usługowym i zapewni pewne  środki finansowe na reaizację tego w poczatkowej fazie rozwoju..

Preferuje zorganizowanie od podstaw  niskobudżetowego biznesiku powiązanego ściśle z  turystyką w Hiszpanii. Biznes ten nie wymaga stałego przebywania w tym kraju ale jestem gotów w razie potrzeby tam wyjechać by dopilnować wszelkich spraw organizacyjnych .

Prowadzenia tej usługi dla turystów preferowałbym obleganej przez turystów całym rokiem Barcelony  oraz pobliskie nadmorskie rejony kurortowe  takie jak Blanes czy Lioret de Mar.

Możliwość rozwoju tego założenia i jego ekspansja na inne turystyczne miasta w  Hiszpanii jak Valencja czy Alicante po Malagę włacznie jest  wręcz nieograniczona i w zasadzie nie ma otwartej konkurencji w tym kraju.

Mam pewną  koncepcję założenie internetowej sieci  tzw, pogotowia turystycznego dla klientów indywidualnych  o specyficznej formie działania .Mam także nakreślony wstępny plan działania który z pewnością wdroży się w życie i przyniesie dobre finasowe skutki.

Osobiście posiadamy także  rezydenturę Hiszpańską tzw, numer N.I.E który pozwala między innymi na otwarcie własnego biznesu w tym kraju jeśli byłaby taka potrzeba .Numer ten jest także odpowiednikiem Polskiego numeru NIP w tym kraju co umożliwia rozliczanie się z Hiszpańskim fiskusem  czy założeniem konta w banku.

Kwestia potencjalnego wkładu finansowania nie jest przezemnie określona bo w większości zależy od kosztów  np, reklamy w internecie oraz od kosztów rejestracyjno urzędowych tej firmy w Hiszpanii czy w Polsce w zależności w jakim kraju zdecydujemy się rozliczać z urzedem skarbowym.

Posiadam zankomite kontakty w Hiszpanii z odpowiedzialnymi osobami które tam mieszkają na stałe i chętnie zaangażują się w ten projekt.

Więcej szczegółów o specyfice działania i jej rentowności tylko dla naprawdę zainteresowanych osób na prywatny e-mail

[email protected]

Cwaniakom i osobom pytających się tylko zdawkowo - cytuję  „ proszę o szczegóły” bez nawet przedstawienia się proponuje pooglądać lepiej telewizję .

Nawet najlepszy pomysł wymaga reklamy. Bez tego nie dowie się o Tobie nikt. Być może szukasz jakiejś dobrej agencji, która zajmie się dla Ciebie marketingiem internetowym, w takim wypadku zgłoś się do https://solv.pl/uslugi/