0prawca

Pomysł na biznes - dużo możliwości?

Recommended Posts

Witam

Posiadam dużo umiejętności jak i sprzętu, jednak nie wiem jak to wszystko spiąć w całość i zrealizować jakiś porządny biznes. Za 2 miesiące kończy się sezon w firmie mojego ojca, on ma jeszcze etat, a ja rok temu założyłem firmę, ale jak na razie nie zrobiłem z nią nic konkretnego poza wzięciem dofinansowania na otwarcie mobilnego serwisu komputerowego, który fakt działa, ale samo zarobienie na ZUS (i to ten "mały") to dla mnie trochę za mało. Jestem po technikum informatycznym, posiadam wszystkie kwalifikacje, dodatkowo studiuję zaocznie informatykę. Potrafię naprawić każdy komputer, z innymi urządzeniami już słabiej. Myślałem o stacjonarnym serwisie, ale na to trzeba mieć kapitał. Posiadam też ogromne doświadczenie w prowadzeniu busa dostawczego po całej Polsce (firma ojca), ale to całkowicie inna branża.  Ponadto mam trochę pojęcia o handlu. Ze "sprzętu" posiadam busa dostawczego, auto osobowe, dwa mocne komputery (laptop i pc), masę sprzętu do diagnozy i serwisu komputerów no i oczywiście dostęp do podstawowych urządzeń jak drukarka itp. Jakieś pomysły jak to wszystko spiąć aby robić coś, co pozwoli na osiągnięcie zysku powiedzmy na poziomie chociażby 1,5tyś? Szukać etatu i nie bawić się w działalność, bo nie mam konkretnego pomysłu? Pomóżcie

Pozdrawiam

W biznesie ogólnie jest mnóstwo możliwości. Trzeba jednak mieć do tego głowę, jak również wiedzieć jak je zrealizować. W moim biznesie mam ogromną konkurencję. Trudno jest z nią walczyć bez żadnej reklamy, dlatego zdecydowałem się na marketing internetowy od https://solv.pl/uslugi/ to sprawiło, że teraz bez problemu pozyskuje nowych klientów 

Tutaj  https://oxybaria.pl znajdziecie ciekawy pomysł na biznes. Systemem franczyzowy, który umożliwia uruchamianie punktu realizującego zabiegi tlenoterapii hiperbarycznej, to na prawdę świetne rozwiązanie. Obecnie z takiej formy terapii korzysta coraz więcej osób. Pomaga ona zregenerować organizm, przyspiesza gojenie ran. Zalecana jest też osobom z autyzmem. Tlenoterapia hiperbaryczna Oxybaria pozwala na pomaganie innym w ich problemach zdrowotnych i naprawdę spory zarobek. 

Dzień dobry,

mam dla Was biznes, przetestowany i uruchomiony już w wielu miejscach w kraju i na świecie. 

Nie posiada on cech pasywnego dochodu. Wymagana jest wkład pracy, lub zatrudnienie  dwóch pracowników.

Biznes jest sezonowy i klasyfikowany jako rozrywka/czas wolny/sport.

Pomysł jest skierowany do osób, które znają często oblegane turystycznie miejsca z akwenem wodnym. 

Biznes jest wolny od zagrożeń demograficznych. Uzależniony od pogody w sezonie wiosenno-letnio-jesiennym.

Stopa zwrotu z inwestycji to minimum 30% rocznie, przy odpowiednim gospodarowaniu. 

Na własnym przypadku ROI wyniosło 45%. 

Pomysł może być sfinansowany kredytem unijnym o niskim oprocentowaniu. 

Gotowy biznesplan oraz produkt z pełną certyfikacją, zgodny z dyrektywami.

Więcej informacji udzielę zainteresowanym. 

Pozdrawiam

Krzysztof Jędras

Jak ja otwierałem swoją firmę to największy problem miałem z dobraniem odpowiedniego oprogramowania i sprzętu. Niestety jeszcze wtedy byłem w tych klimatach zupełnie zielony. Skorzystałem wtedy z pomocy firmy http://www.ksbiuro.pl . Od razu wzięli się do działania i dobrali odpowiedni soft do mojej platformy. To samo ze sprzętem - dali dobre wskazówki co mi się przyda i na co zwracać uwagę przy zakupie.

Witam!!
Jakiś czas temu założyłem biznes w internecie i jak się okazało można na tym zarobić wiele. Jak w każdym poważnym biznesie trzeba włożyć żeby wyjąć. Jak to działa? Wystarczy zainwestować pieniądze i później raz dziennie oglądać reklamy. W zależności od wkładu zarobki są różne. Oczywiście czym więcej zainwestujesz tym więcej zarobisz. Ale nie ma limitów ile trzeba zainwestować. Inwestujesz ile dasz radę. Po obejrzeniu reklam co trwa około 3-5min dziennie, jesteś zakwalifikowany do zarabiania pieniędzy. Naliczenia są mniej więcej co godzinę. Jeśli zarejestrujesz się z mojego linku, pomogę ci i poprowadzę na początku. Link do rejestracji: https://adblast.alternet.com/r/tig3r

Fajnie ze masz pomysly 🙂 Skup sie teraz, wypisz za i przeciw kazdej opcji i wybierz najkorzystniejsza 😄 Ja tak zrobilam.. mialam 3 pomysly ale nie bylo mnie stac na wszystkie. Chcialam swoim ludziom zapewnic warunki ktore beda ich motywowac do pracy (dobre ubezpieczenie, pakiety medyczne z medicover czy nawet jakies karnety czy bilety do kina). Postawilam chyba dobrze, bo firma rozwija sie jak powinna 

Moja siostra otworzyła w mieście swoje laboratorium i z tego co mówiła to największe  problemy miała ze znalezieniem dobrej firmy, która zrobiła by meble specjalistyczne. Poleciłem jej firmę  POLON LABOR z Torunia.  Firma oferuję bardzo dobre ceny i szybka realizację. 

A co sądzicie o otworzeniu biznesu w innym kraju? Mam jeden pomysł, niestety na polskim rynku roi się od tego typu firm, trafiłem na firmę Espro która pomaga/doradza w rozpoczęciu biznesu za granicą 

Za granicą konkurencja będzie przeważnie silniejsza niż w Polsce, a rynek jeszcze bardziej wymagający.

Raptem 3 lata temu otworzyłem firmę i gdybym cofnął się w czasie - tego bym na bank nie zmienił. Moja firma zajmuje się produkcją mini komputerów oraz domowej elektroniki typu smart home . Największy problem miałem ze znalezieniem rzetelnej firmy, której mógłbym zlecić pewne prace. Kontaktowałem się z różnymi, zajmującymi się montażem SMT i THT, jednak to http://www.smd.pl/ zrobiła na mnie najlepsze wrażenie. Kompetentnie, sprawnie i co najważniejsze - rzetelnie!