Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
ursam

dwukolorowe obrączki ślubne

6 postów w tym temacie

Podobają się wam obrączki ślubne, które są dwukolorowe? Według mnie są interesujące, jednak boję się trochę, o jakoś ich wykonania, ponieważ czytałam, ich łączenia są często tandetne i brzydko wyglądające, jak jest naprawdę? 

Czasami bywa tak, że mogą być źle złączone, jednak jest to wyłącznie brak profesjonalizmu. Jeżeli zajdziesz do dobrego lokalu, w którym prowadzi się sprzedaż obrączek, to nie ma szans, aby takie coś miało miejsce. 

No tak, tylko zawsze można trafić na takiego sprzedawcę, który będzie chciał wcisnąć najgorszy syf. Jak się przed tym ustrzegać? 

Właściwie to pierwszy raz słyszę o takim rozwiązaniu, ale wydaje się bardzo ciekawe :) Ja jeszcze nie myślałem o wyborze obrączek, bo póki co planuję zaręczyny ze swoją dziewczyną. Od kilku lat mieszkamy ze sobą, więc to najwyższy czas, aby pójść krok dalej. Przy okazji tematu ślubu, to chciałbym zapytać was, co myślicie na temat klasycznych pierścionków zaręczynowych, jak np. opisanych w tym poradniku - https://aclari.pl/poradnik/klasyczny-pierscionek-zareczynowy_36 Moja dziewczyna raczej nie lubi dużych, rzucających się w oczy kamieni. Przynajmniej takie wrażenie odniosłem patrząc po tym co na codzień nosi. Co myślcie? 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0