Zaloguj się, aby obserwować  
Jenkin

Firmy zajmujące się ochroną osób i mienia?

Recommended Posts

Dokładnie jak w temacie, co możecie polecić w tym zakresie? Powiem, szczerze, że jak wpisuje "http://www.sed-hut.pl/" to mi wyskakuje tyle firm, że ciężko wszystkie sprawdzić. Ogólnie właśnie głównie zastanawiam się nad Sed Hut mają dobre referencje jeśli chodzi o rynek Krakowski, działają w całej Polsce więc nie jest to przypadkowa firma. Ewentualnie ktoś może przedstawić jakieś za bądź przeciw? Ewentualnie podpowiedzieć na co zwrócić uwagę, podczas wyboru?

Z firmami ochroniarskimi bywa różnie. Wiem, że wybór jest ogromny, najlepiej spytać znajome osoby żeby wybrać odpowiednią. Kiedy organizowałam dość duże wydarzenie wynajęłam firmę ochroniarską. Jeszcze przed startem imprezy okazało się, że to był nieodpowiedni wybór. Nie chce już wchodzić w szczegóły opowiadając o niedociągnięciach i błędach danej firmy. Sytuacja była nie do opanowania, więc następnego dnia poprosiłam o zwrot pieniędzy gdyż usługa nie była wykonana profesjonalnie. Kiedy rozmowy nie pomogły zgłosiłam sprawę do firmy windykacyjnej, miałam podpisane umowy jako dowód i dziesiąki świadków nieodpowiednio wykonanej usługi. Firma, która prowadzi [link usunięty] wyegzekwowała od danej firmy ochroniarskiej pieniądze. Jednak od tamtej pory nie organizuje już tak dużych imprez.

Zgadza się,wybór na rynku masz bardzo duży,jednak też szukałbym kogoś z polcecenia innych,np znajomych bo usługi takich firm ochroniarskich często są powierzchowne i w praktyce drogie,więc tutaj trzeba podejść ostrożnie do tematu.

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która świadczy usługi związane z ochroną mienia. Osobiście mogę wam polecić http://www.pogon.pl Współpracuję z nimi od dawna i wiem że można na nich polegać.

Jeśli chodzi o godną zaufania i polecenia firmę ochroniarską, to w Warszawie i okolicach proponuję    [link usunięty]  Mają wyspecjalizowaną kadrę, działają w połączeniu z najnowszymi technologiami i świetnie sobie radzą nawet w najtrudniejszych sytuacjach. 

Wszystkim osobom rozglądającym się za sprawdzoną firmą ochroniarską z okolic Trójmiasta polecam skontaktować się z http://gabor-security.pl/ Sam korzystałem z ich usług i wiem że rzetelnie podchodzą do wykonywanej pracy.

Ja współpracuję z agencją ochrony osób i mienia www.best-security.pl. Do ich obowiązków należy głównie ochrona fizyczna naszego zakładu pracy. Posiadają doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników oraz elastyczną ofertę.