Zaloguj się, aby obserwować  
klarowna

Urodowe porady dla zabieganych

Recommended Posts

Możecie polecić jakieś fajne stronki w internecie z poradami dla kobiet, które mają dla siebie mało czasu?

Chodzi mi o porady lifestylowe, urodowe, modowe itd, z naciskiem na to, żeby miały rozsądne odniesienie do "szybkiego" stylu życia.

Myślę, że stroną, która spełniłaby Twoje oczekiwania jest SuperStyler - znajdziesz tam połączenie tematyki modowej, kulinarnej i zdrowotnej.

Wszystkie dziewczyny, które tam piszą, są ekspertkami w swoich dziedzinach, więc powinnaś tam znaleźć coś wartościowego również dla siebie.

Ze swojej strony mogłabym polecić z czystym sumieniem zabiegi endermologii w Gdynii. Zarówno ja jak i moja koleżanka korzystałyśmy z usług salonu Cosmedique i nigdy nie wyszłyśmy z niego niezadowolone. Zabieg endermologii jest idealny dla kobiet, które nie mają czasu, żeby intensywniej zadbać o siebie.

Ja jestem facetem i tak bardzo się tym nie interesuję, a co do urody, to po porstu poranne golenie, krem na twarz i już gotowe. Możesz sobie zobaczyć te teksty na tej stronie internetowej. Czasami sobie tam zaglądam, by poczytać coś odnośnie biznesu, ale w kwestii urody też tam trochę informacji jest, więc powinnaś coś ciekawego dla siebie też wyczytać.

Szkoda, że dzisiaj wszystkie mamy dla siebie tak mało czasu. Wciąż gonimy za pieniędzmi...wciąż rozwijamy karierę zawodową. To dlatego musimy też świetnie wyglądać. Nic dziwnego, że mnóstwo z nas chodzi na zabiegi chirurgii plastycznej i wciąż coś w sobie ulepsza. A tu zmarszczki, tu powiększenie piersi. Chyba to taki XXI wiek, że uroda jest ważniejsza od wnętrza. W końcu jak Cię widzą tak Cię piszą - w tym starym porzekadle jest sporo prawdy.

Szczerze mówiąc tyle mówi się o tej chirurgii plastycznej a ani ja ani żadna z moich znajomych nie korzystała z takich usług i nawet się nad nimi nie zastanawiała.

Ja mam radę dla tych, którzy cierpią na jedną z popularniejszych chorób skóry, bo moja siostra stosowała ostatnio leki na łuszczycę Dr Michaels i okazały się naprawdę skuteczne. Sama wiem, jak długo nie potrafiła sobie z tym schorzeniem poradzić i płakała, że jest to choroba, która zostanie z nią na całe życie, ale z taką pomocą jest jej dużo łatwiej.

Od siebie polecę łykanie suplementów zawierających kwasy omega.

Tu można sobie doczytać więcej: https://wygrajzdrowie.pl/12-skora-i-wlosy . Połknięcie tabletki po śniadaniu zajmuje chwilę, nawet mniej niż wklepanie kremu. A efekty są naprawdę zauważalne. To dobra opcja dla tych, którzy nie mają czasu na regularne wizyty u kosmetyczki.

Dziwi mnie, że jeszcze ktoś w dzisiejszych czasach poleca łykanie suplementów, gdyż myślałam, że ludzie są już coraz bardziej świadomi i wiedzą jakie to szkodliwe.

Urodowe porady dla zabieganych, hmmm, to chyba sie łapię na jakieś:). A tak serio, to przyznam sie, ze zdarza mi się korzystać z porad znalezionych w internecie, ostatnio szukając czegoś o sukienkach w pepitkę - z czym nosić i generalnie o modzie na pepitkę - znalazłam, skorzystałam :)

Z chęcią zerknę. Ja porad najczęściej szukam w sieci, poprzez wyszukiwarkę wpisując problem, z którym się borykam. maqm też kilka blogów, które odwiedzam regularnie.