Zaloguj się, aby obserwować  
GosiaMX

laptop biznesowy

Recommended Posts

Prowadzę małą firmę budowlaną komputer służy mi przede wszystkim  do pracy, mam stacjonarny ale szczerze dość mocno mnie ogranicza bo coraz częściej muszę pracować w terenie. I myślę o zakupie laptopa. Słyszałam, że te z serii  biznesowej Lenovo ThinkPad są wydajne i długo trzyma bateria. Ktoś może ma?  Na korzystneit.pl widziałem sporo tego typu laptopów w dość dobrych cenach. 

Seria ThinkPad jest bardzo wydajna i przed wszystkim tego typu laptopy służą na bardzo długie lata. Jeśli szukasz czegoś w tym stylu to właśnie zajrzyj sobie na korzystneit.pl sklep z ogromnym asortymentem laptopów biznesowych. Możliwość kupienia laptopa wg własnych potrzeb, co jest dla mnie bardzo fajną usługą. 

2 minuty temu, kropka45 napisał:

Seria ThinkPad jest bardzo wydajna i przed wszystkim tego typu laptopy służą na bardzo długie lata. Jeśli szukasz czegoś w tym stylu to właśnie zajrzyj sobie na korzystneit.pl sklep z ogromnym asortymentem laptopów biznesowych. Możliwość kupienia laptopa wg własnych potrzeb, co jest dla mnie bardzo fajną usługą. 

Właśnie chciałabym dokupić już laptop z większą pamięcią Ram i dyskiem, czyli po złożeniu zamówienia w sklepie korzystne mam możliwość wymienić kilka rzeczy na lepsze? 

Dokładnie w sklepie korzystneit.pl masz możliwość dopasowania komputera wg własnych potrzeb.  Przykładowo chcesz zamiast pamięci 4GB RAM wziąć 8 GB RAM to jak najbardziej jest to możliwe.  Osobiście jak mam już Ci coś doradzić to bierz jak największą pamięć, wiem że sporo osób twierdzi że 4GB RAM wystarczy ale to nieprawda, szczególnie jeśli chodzi o pracę na tym laptopie. 

dzięki wezmę HP EliteBook 820 ten z 8GB Pamięcią RAM, dysk SSD, matryca ok 15, typ matrycy matowy. Jest troszkę droższy od wcześniejszego który miałam ochotę kupić,  ale wiadomo że jak już kupować to na lata.  Jeszcze raz dzięki za pomoc 

Jeżeli chodzi o laptop biznesowy, to moim zdaniem można tutaj nieco zaoszczędzić na karcie graficznej. Wydaje mi się że w przypadku czysto biznesowym nie jest ona nam aż tak potrzebna. 

Też oprócz laptopa trzeba dokupić drukarkę, aby był komplet. Tu polecam Samgung albo Brother. Bardzo dobry sprzęt. Aby trochę przyoszczędzić warto kupić też toner zamiennik. Tu zwracam waszą uwagę na tonery Asarto. Tanie, wygodne w użyciu, nie wymagają specjalistycznej instalacji, nie łamią praw patentowych itd. Godne uwagi

Najlepiej moim zdaniem kupować z Korzystneit.pl jeśli ma on być do pracy , bo tam można sobie dowolnie modyfikować laptopa np. wymieniajac konkretne podzespoły na lepsze podczas zakupu. Ja do pracy używam Thinkpada Lenovo z serii T.

Witam Wszystkich Użytkowników na forum :) Jeżeli chodzi o laptopa biznesowego, to w pierwszej kolejności podaj jaki budżet posiadasz na ten cel oraz jego zakup. Sensowna konfiguracja to  większy koszt, tak aby  w praktyce laptop był wydajny, nie nagrzewał się ani nie zacinał.

Obecnie można kupić naprawdę dobry laptop czy tablet za niewielkie pieniądze. Najlepiej zacząć poszukiwania w internecie  i przejrzeć najbardziej interesujące oferty.

Fakt laptopy są tanie. Zawsze może się przydać również dodatkowy monitor, pod który można go w biurze czy w domu podpiąć. Bedzie wygodniej.

Jawor jeśli chcesz podpiąć monitor to polecam znaleźć typową biznesówkę ze złączem do stacji dokującej. Do stacji podłączasz myszkę, klawiaturę, monitor, telewizor i inne cuda, co sobie tylko wymarzysz, a potem wpinasz laptopa w stację jednym ruchem (zamiast podłączania wszystkiego po kolei). Super sprawa, miałem i polecam. Jednym słowem możesz z laptopa łatwo zrobić komputer stacjonarny i pracować na nim w firmie a po wszystkim wypiąć go jednym ruchem ze stacji i zabrać do domu. Polecam serię HP EliteBook (miałem), ale nie wiem czy te nowsze mają złącza do stacji dokującej, oraz ThinkPady.

Dnia 10/2/2018 o 17:23, GosiaMX napisał:

Prowadzę małą firmę budowlaną komputer służy mi przede wszystkim  do pracy, mam stacjonarny ale szczerze dość mocno mnie ogranicza bo coraz częściej muszę pracować w terenie. I myślę o zakupie laptopa.

Stacjonarne komputery są najlepsze jeśli chodzi o ... praktycznie wszystko. Laptopy w porównaniu z nimi mają tylko jedną zaletę - przenośność.
Dokup sobie laptopa ale nie rezygnuj ze stacjonarki.

Dnia 10/2/2018 o 17:23, GosiaMX napisał:

Słyszałam, że te z serii  biznesowej Lenovo ThinkPad są wydajne i długo trzyma bateria. Ktoś może ma?  Na korzystneit.pl widziałem sporo tego typu laptopów w dość dobrych cenach. 

Dobre laptopy to takie marki jak Twinhead, Getac i inny trwały sprzęt. Na coś takiego jak Lenovo czy Acer to w ogóle nie zwracaj uwagi. Polecam matryce transflective jeśli często w pracy przeszkadza światło dzienne ale mało modeli to ma.