Zaloguj się, aby obserwować  
lukas2323

drukarnia w Warszawie - Polimax

Recommended Posts

szukam jakiejś dobrej drukarni w Warszawie, która też nie ma cen z kosmosu. Zależy mi na tym aby terminy były dotrzymywane, a jakość wydruku była dobra. Chciałbym drukować tam foldery, ulotki itp - generalnie różne takie rzeczy związane z reklamą. Znajomy polecił mi Polimax. Może ktoś z was korzysta z ich usług i może się wypowiedzieć? A może polecacie kogoś innego?

Ja właśnie poszukuję kogoś, kto przygotuje mi rollupy reklamowe... Czy sądzicie, że oferta [link usunięty]

będzie dobrym wyborem? Co na ten temat myślicie?

polimax z nowoursynowskiej jest faktycznie spoko. Ja tez juz kilka razy robiłam tam zamówienia na różne wydruki itp i zawsze wszystko było wykonane terminowo i była zadowolona z jakości

Dnia 14.10.2018 o 11:14, izaela napisał:

polimax z nowoursynowskiej jest faktycznie spoko. Ja tez juz kilka razy robiłam tam zamówienia na różne wydruki itp i zawsze wszystko było wykonane terminowo i była zadowolona z jakości

a jak tam u nich z cenami?

Zajrzyj może do oferty drukarni https://naklejkon.pl. Co prawda nie jest to ściśle rzecz biorąc drukarnia w Warszawie, ale nie powinno to chyba stanowić problemu z tego względu, że działają internetowo i mają bardzo szybkie terminy realizacji oraz wysyłki. Drukują głównie naklejki, ale mają też ofertę poligraficzną, w której znajdują się ulotki, plakaty, foldery, wizytówki i tak dalej - więc myślę, że jak najbardziej mogą Cię zainteresować. Korzystają z porządnej technologii opartej na cyfrowym wycinaniu, do tego ich wydruki wykonywane są zarówno za pomocą techniki laserowej jak i solventowej (a mówiąc bardziej po ludzku, odpowiednio - papierowe i foliowe). Dla mnie to ważne, bo nie wiem jak Wam, ale mi zdarzało się niestety zamówić coś w drukarni i dostać potem wyrób, no, nie najlepszej jakości, W przypadku Naklejkona z kolei taka sytuacja nigdy nie miała miejsca. Sprawdź sobie zresztą sam na ich stronie, ja polecam.

I ja też mogę Ci polecić tę drukarnię Polimax. Robiłem u nich wydruki różnych rzeczy: zarówno prywatnie, jak i biznesowo i zawsze wszystko było na tip-top. Po prostu są to profesjonaliści, jak masz wątpliwości co do wydruku, metody itp to Ci doradzą, pokażą co i jak. No i mają szybkie terminy realizacji.