Zaloguj się, aby obserwować  
izaela

Charlie Food & Friends - idealne miejsce na lunch

Recommended Posts

taki tam wątek zakładam, żeby dać wam znać, że ostatnio byłam na lunchu w fajnym miejscu :) Charlie Food & Friends - byłam u nich w Koronie we Wrocławiu. Mają tam bardzo fajne menu bo i ryby i mięsko, pasty, warzywa... wszystko, wszystko ;) no i ceny są spoko! A jedzenie powiem wam: niebo w gębie!

Ja od nich często biorę jedzenie do domu, tak żeby sobie zjeść w domu obiad ciepły bo sam nie lubię gotować. Mi to się podoba to najbardziej że płacisz za tyle ile weźmiesz. No a jeśli chodzi o jakość jedzenia to też uważam, że jest ok

jestem właśnie po obiedzie w Charlim :) i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Mają bardzo dobre jedzenie, można sobie wziąć tyle ile się chce. No i naprawdę smaczne!!!

tyle razy bylam w koronie i jeszcze nie byłam u nich :) jakoś nie wiem, nie zwracałam uwagi... ale jutro to się zmieni, heheh. Zobaczymy co tam mają w ofercie :) polecacie coś szczególnie?

jestem tam niemal codziennie a jakoś jeszcze nie miałem okazji do nich wejść i coś zjeść. Ale po takich pozytywnych opiniach chyba się skusze. Polecacie coś szczególnie?

ciężko jest tam cokolwiek doradzić a to dlatego że u nich to menu to bardzo często się zmienia - co dla mnie jest sporym plusem bo można popróbować różnych dań :) najlepiej idź do nich i zapytaj się co polecają, ale wybierz to co najlepiej się prezentuje według ciebie. Jedno mogę ci zagwarantować: wszystko jest smaczne;)

Dnia 2.12.2018 o 19:30, izaela napisał:

ja niedawno jadłam u nich pierogi - niebo w gębie :) jak będziecie mieć okazję to spróbujcie. Super ciasto i do tego dużo farszu :)

o taaaaak! pierogi to mają wyśmienite! zupełnie jak takiej domowej roboty :)

wreszcie miałam okazję do nich zajrzeć i coś sobie wziąć :) zdecydowałam się na kurczaka, trochę warzyw i ryż. Wszystko mi bardzo smakowało :) bardzo dobrze doprawione i świeże. No i nie wyszło mnie to dużo, a porcja była słuszna ;)

Dnia 9.01.2019 o 20:13, Dariusz169 napisał:

a jak z jakością jedzenia? Chodzi mi np o mięso czy czuć że jest świeże. Albo jakiej jakości są makarony, czy nie są rozgotowane?

wszystko jest ok z jedzeniem u nich :) jest świeżo i smacznie. Makarony są dobrze ugotowane, nie są pulpą ;)