ocenka

Wyposażenie restauracji

Recommended Posts

Jeżeli poszukujecie sprawdzonego producenta mebli do gastronomii to polecam wam firmę www.jugema.com.pl Są na rynku od ponad trzydziestu lat. Działają w Polsce i za granicą. Widząc ich duże doświadczenie, zdecydowałem się zakupić meble od nich i był to bardzo dobry wybór.

Sklepu z wyposażeniem nie znam, ale mogę polecić świetnie narzędzie, które w znacznym stopniu usprawnia zarządzanie w gastronomii, a mówię o platformie pracowniczej, dzięki której można z dowolnego miejsca sprawdzać na przykład grafiki pracowników :) Zostawiam link, może się przyda : http://gastro.pl/zarzadzanie-personelem-portal-pracowniczy/ :)

Obrusy, koronki oraz inne tkaniny, które można spotkać w restauracji zakupicie od firmy www.mesa.biz.pl  Oferują świetne tkaniny do wyposażenia hoteli oraz restauracji, które sprzedają w korzystnych cenach.

Może poszukaj używanych, ale dobrych drewnianych. Teraz jest masę restauracji, gdzie są meble co prawda nowe, ale takie z Ikea i 2 gości na nich usiądzie i krzesło się rozpada...

Niedawno wymieniłem meble kuchenne w 2 moich restauracjach. Zdecydowałem się na zakup mebli gastronomicznych od firmy www.belmag.pl, która zajmuje się ich produkowaniem. Meble przez nich sprzedawane są świetne.

Jeżeli jesteście na etapie wyposażania swoich restauracji to polecam wam zgłosić się do firmy www.meblant.pl Sprzedają świetne meble do wyposażenia restauracji. Sam mam ich stoliki i krzesełka w swojej restauracji.

Jeżeli biznes restauracyjny to na pewno przyda się namiar do dobrej pralni gdzie będzie można oddać na przykład obrusy, pokrowce na krzesła lub odzież roboczą.  Takie usługi można wykonać w pralni Elbo  w Łodzi. Pralnia mieści się na ulicy Łanowej.  Pralnia  oferująca kompleksowe usługi pralnicze, zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. 

No może i masz rację, jednak takie firmy to wydaje mi się dopiero po jakimś czasie należy szukać... Skoro temat był o wyposażeniu to ja chciałem poruszyć temat wnętrza, a konkretnie mebli do restauracji. Najważniejsza moim zdaniem jest jakość wykonania i to by wnętrze przyciągało. Wtedy klienci chętniej wracają. Ze swojej strony mogę Wam polecić zajrzeć na stronę http://www.radomskomeble.pl/ . Jest to producent mebli Radomsko, u którego już nie raz zmawiałem różne rzeczy. Śmiało mogę Wam go polecić !

Jeżeli biznes gastronomiczny to trzeba pomyśleć o nawiązaniu współpracy z firmą, która dostarczy do twojej restauracji  sprzęt gastronomiczny  ze stali nierdzewnej.  Nie od dziś wiadomo, że wyroby ze stali nierdzewnej są trwałe i nie korodują a to ważna zaleta w gastronomii. Ja osobiście mogę polecić firmę WOMETAL  z Bytomia, która takie wyroby dla Ciebie dostarczy. 

w takiej restauracji sprawdzi się też dobre oprogramowanie, które znacznie ułatwi codzienną pracę personelu. Ja ze swojej strony polecam darmową aplikację barfitter. Jego używanie zapewnia pełną kontrolę nad prodktami, zapasami i przepływem gotówki. Ma kilka ciekawych narzędzi jak np rejestracja czasu pracy, analiza sprzedaży czy dostęp do statystyk sprzedaży.

Poza tym wszystkim, na co tutaj słusznie zresztą inni zwrócili uwagę zawsze trzeba zadbać o jakość składników używanych w kuchni. Ludzie są coraz bardziej wybredni i coraz więksi z nich smakosze - od razu wyłapią, czy coś było nie do końca świeże albo może podrzędnej jakości. Dobrze jest też zaopatrzyć się w dobre bakalie - czy do wypieków, czy do jakichś bardziej złożonych dań. Dużo dobrego usłyszeć można o produktach z tej firmy:  https://ebakalland.pl/pestki-dyni.html. Na pewno parę kartonów zawsze się przyda w gastronomii.

Warto zastanowić się nad systemem Pos, który usprawni pracę w restauracji. Takie dobre rozwiązania oferuje firma Intentsales. Terminale pos od nich u mnie sprawdzają się idealnie.

Ja w zeszłym roku założyłem pierogarnię i używamy sprzętu od aaatech.pl. Do tej pory nie było z maszyną  żadnych problemów, wszystko chodzi jak powinno.