Zaloguj się, aby obserwować  
ernest

Ubrania robocze dla pracowników

Recommended Posts

Ostatnio zamawialiśmy tutaj:

https://www.ferpol.pl/odziez-robocza-1950523 -  i nie miałem zastrzeżeń. Ubrania dobrze wykonane, z porządnych materiałów. Realizacja zlecenia również szybka.  Dają mozliwośc znakowania firmowego odzieży. 

To jakie ubrania wybierzesz zależy od stanowiska.  Do prac, gdzie odzież jest szczególnie narażona na działanie czynników mechanicznych, powinna ona być wykonana ze wzmocnionej tkaniny.  Odzież robocza powinna mieć odpowiednie miejsca do noszenia narzędzi używanych podczas pracy, ale narzędzia te zawsze powinny być pod ręką. Nie warto jest oszczędzać na jakości, dzięki temu ubrania robocze wytrzymają długo. 

Ja zwracam uwagę przede wszystkim na to, z jakimi firmami współpracuje dana szwalnia, czy oferuje tkaniny wysokiej jakości, a także jak wykończone są ciuchy. Jeśli chodzi o te firmy współpracujące, to ja byłam bardzo zadowolona ze zlecenia, które wykonała dla mnie szwalnia zlecająca podwykonawstwo do farbiarni tkanin  www.bilo.pl. Wykonywali dla nich m.in. barwienie i bielenie tkanin czy obróbkę materiałów. Robili to mega profesjonalnie. Ogromnym ich plusem jest także fakt, że wszystkie stosowane przez nich środki są bezpieczne dla zdrowia i środowiska naturalnego.

Dobra hurtownia, która się zajmuje się produkcją różnego rodzaju odzieży roboczej jest https://www.kris-wroclaw.pl/. Można u nich wybrać spośród naprwdę ogromnej ilości ciuchów. Mają odzież, obuwie, rękawice, odzież niepalną czy odblaskową. POlecam - dobrej jakości produkty!