Zaloguj się, aby obserwować  
ernest

Jaka tania drukarnia internetowa

Recommended Posts

Mogę Ci polecic drukarnię Openprint:

https://www.openprint.pl

Jedna z lepszych firm z jaką współpracowałem. Duże doświadczenie, dobre ceny.  Poza tym drukarnia ma własne studio graficzne  z zatrudnionym grafikiem. Tak wiec jeśli będzie taka potrzeba, mogą Wam zaprojektować ulotkę albo wizytówkę. Nie wiem czy jeszcze mają tę promocję ale jak sam zamawiałem jakiś czas temu to projekt pierwszej ulotki czy wizytówki był gratisowy.

Musiałbyś się zorientować czy jest taka opcja. 

Ja drukuję w Kserkopie, mają dobre ceny, szczególnie przy pierwszym zamówieniu (-30%). Zawsze wszystko miałem na czas i bez niespodzianek 

Ja od dawna współpracuję z drukarnią https://www.prograf24.pl/ Jest to świetna drukarnia internetowa, na której można polegać. Mają szeroką ofertę i niezłe ceny, więc polecam ich również wam.

My robiliśmy kilka projektów wspólnie z https://www.dobredrukowanie.pl/. Dzięki nim udało się wykonać naprawdę ładne wydruki, które przyniosły nam wielu nowych klientów, zainteresowanych naszymi usługami. Efekt zrobił wrażenie, więc z czystym sumieniem mogę ich polecić.

Znam bardzo fajną drukarnie internetowa. Mają bardz dobrą jakość prduktów oraz pomagają w ich realizacji. Ja akurat zamawiałam u nich [link usunięty] ale maja bardzo dużą ofertę różnych produktów. Warto zapoznać się z ich produktamin wiec możecie wejść na ich stronę www.fanatycydruku.pl

Od niedawna korzystam z pomocy a3extra i muszę przyznać, że to najlepsza drukarnia z jaką miałam okazję współpracować. Bardzo solidnie wykonane realizacje, miła obsługa i atrakcyjne ceny. 

Od kilku miesięcy korzystam wyłącznie z a3extra i jestem bardzo zadowolona. Mają szeroki wybór możliwości, dobre ceny i szybko realizują zlecenia. Od niedawna drukuję tutaj także etykiety na produkty i wychodzą świetne.

Warto złożyć zamowienie w drukarni fingerprint. Tutaj jest ich strona www [link usunięty] Bardzo dobra jakość wydruku i wykorzystanego papieru. Nie mam rownież zastrzeżeń jeśli chodzi o termin realizacji, wszystko wykonane dokłądnie tak jak sie umawialiśmy, nie było opóźnienia. Zamawialiśmy wizytówki z tej drukarni i byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Bardzo szeroki wybór produktów i materiałów. 

Na pewno nie jest to jedyne złożone tam zamówienie i licze na to,  że zamówię tam materiały jeszcze wiele razy. 

Dnia 31.12.2019 o 14:03, krystek33 napisał:

Ja bardzo lubię i korzystam z drukarni internetowej enveloper.pl

Ja też drukowałem u nich wizytówki i bannery. Polecam. Dobre, konkurencyjne  ceny

Moja firma najczęściej korzysta z usług drukarni internetowej www.crdruk.pl. Wykonują dla nas broszury, ulotki, plakaty i wizytówki. Oferują bardzo dobrą jakość produktów, atrakcyjne ceny oraz szybką realizację zamówień.

Dość długo szukałem odpowiedniej drukarni do firmy, która będzie znała się na rzeczy. Po długich poszukiwaniach natrafiłem na lofo od tamtej pory współpracujemy razem. Oferują wysoką jakość usług i realizację zawsze na czas co było dla mnie priorytetem. 

Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl to efektywny sposób na zaistnienie na rynku i rozpoczęcie własnej działalności. Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www,optioffice.pl oferuje spółki już zarejestrowane w wymaganych urzędach w Warszawie, każda z nich posiada numer KRS, REGON, NIP i VAT, kapitał zakłado wy i numer rachunku bankowego. Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl mają też wszystkie kody PKD umożliwiające aktywność w każdej branży. Spółki są nowe lub kilkumiesięczne, ale każda jest czysta, nie ma długów i nie ścigają ich wierzyciele. Nasze spółki na sprzedaż www.optioffice.pl mają pełen komplet dokumentów i deklaracji, a sprzedaż odbywa się szybko i zgodnie z literą prawa. Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl możliwa jest też korespondencyjnie i zawsze potwierdzona jest aktem notarialnym. Już w dniu zakupu takiej spółki można śmiało działać i realizować swoje plany. Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl zaprasza do kontaktu. Optioffice zaprasza.