Łukasz Schab

Jakie blogi związane z waszym biznesem prowadzicie?

Recommended Posts

Znaczenie blogów w komunikacji z klientami jest bardzo duże i pozwala na znaczne zwiększenie możliwości dwustronnego kontaktu. Dodatkowo osoba prowadząca bloga wyróżnia się spośród konkurencji oraz pokazuje własne wysokie kompetencje w dziedzinie, w której się specjalizuje.

Jestem ciekawy, jakie blogi prowadzicie oraz jaka jest ich tematyka. Zapraszam do dodawania adresów :)

Mój blog to: [link usunięty]

Piszę w nim o marketingu i jego wpływie na działania ludzi i firm. Jego celem jest przekazywanie wiedzy, którą możecie już teraz wykorzystać w waszych biznesach.

Ja prowadzę blog na temat zarabiania w internecie. Są to głównie informacje dotyczące programów partnerskich, na których mój e-biznes w tej chwili się opiera.

Blog nazywa się: [link usunięty]

Ja również postanowiłem promować swój biznes za pomocą bloga (link w stopce więc nie powielam).

Branża, w której zdecydowałem się działać nie ma najlepszego PR-u, dlatego uważam, że bardzo potrzebne są źródła rzetelnej informacji na temat MLM abyśmy w koncu zrozumieli, że to nie ten system dystrybucji towarów zawiódł ale ludzie realizujący ten biznes dziwnymi metodami.

Prowadząc bloga staram się przekazać, że Network Marketing to uczciwy i dajacy pewne możliwości pomysł na własny biznes. Ale jest to też biznes wymagający wiedzy, profesjonalizmu i oczywiście pracy (czyli jak każdy inny biznes). Dlatego nie mogę pojąć jak to możliwe, że ludzie biorą się za mlm myśląc, że nie potrzebują wiedzy o marketingu, technikach sprzedaży, że wystarczy jak poświęcą na pracę pół godziny dziennie i tym podobne bzdury.

Efekt: nastawienie społeczeństwa co najmniej wrogie, opinie typu "akwizycja' albo "sekta" lub "piramida".

Wniosek: przede mną dużo ciężkiej pracy.

Blogi często sprawiają wrażenie obiektywnego i takiego bardziej ludzkiego podejścia do zagadnienia, co z pewnościa bardzo korzystnie wpływa na PR

Owszem, wpływa na PR. Blog może też posłużyć do przybliżenia danego tematu potencjalnym klientom. Na naszym blogu oprócz informacji o promocjach i nowościach w świecie domen staramy się dzielić wiedzą i doradzać na różne tematy (wybór domeny, hostingu itp.). Moim zdaniem ważne jest aby nie przesadzić ze zbyt nachalnym promowaniem własnych usług, ale pisać z pozycji eksperta-entuzjasty, zainteresowanego danym tematem.

A tak poza tym, zapraszam na [link usunięty] :-)

Blog to doskonałe narzędzie kreowania wizerunku w sieci i o tych zagadnieniach piszę na moim raczkującym blogu.

Poruszam tam tematy związane z:

- wyborem odpowiedniej nazwy/domeny

- działaniami e-PR

- strategiach e-Brandingu

- narzędziach promocji i reklamy

- wyglądem strony WWW

Zapraszam serdecznie: [link usunięty]

Jak skutecznym narzędziem jest blog przekonałem się przez przypadek. Założyłem bloga na blogspot i opisywałem sposoby czyszczenia i konserwacji tapicerki skórzanej. Ponieważ informacji w owym czasie na ten temat było nie wiele postanowiłem dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem prowadząc bloga na ten temat.

Po jakimś czasie okazało się, że blog jest w pierwszej trójce w wynikach google. Każdy kto wpisywał w google hasło Tapicerka Skórzana wpadał na mojego bloga.

Miałem coraz więcej zleceń od osób, które czytały mojego bloga. Blog kieruje do mnie klientów każdego tygodnia i dał mi już sporo zarobić. Rekord jaki padł to ponad 2000 zł. w 3 godziny. Na bloga trafiła firma, która zleciła mi czyszczenie eko-skóry w restauracji.

Najciekawsze jest to, że założenie i prowadzenie bloga pomimo jego skuteczności nic nie kosztuje po za Twoim czasem. Zanim jednak Twój blog znajdzie się wysoko w wynikach google upłynie trochę czasu, ale warto go poświęcić.

Na dzień dzisiejszy prowadzę:

Blog firmowy o sprzątaniu [link usunięty]

Blog jak zarabiać na sprzątaniu [link usunięty]

blog serwis skóry użytkowej [link usunięty]

Warto zdobyć wiedzę na temat tego jak optymalnie wykorzystać to wspaniałe narzędzie jakim jest blog. Gorąco i szczerze polecam ebooka Angusa Mcleoda [link usunięty] . Książka warta swojej ceny:-)

mov How to rip DVD to mov on Mac

What's MOV?

MOV is a file extension used by the QuickTime-wrapped files. QuickTime Content (.mov, .qt), developed by Apple Computer, is a file format for storing and playing back movies with sound. This flexible format isn't limited to Macintosh operating systems.The QuickTime (.mov) file format functions as a multimedia container file that contains one or more tracks, each of which stores a particular type of data: audio, video, effects, or text (e.g. for subtitles).

[link usunięty] video converter can [link usunięty] mac. It enable you to select any part of DVD titiles and chapters to adjust and merge into one file.

Here is a step-by-step guide to teach you [link usunięty] OS X.

First,if you want to [link usunięty] , free download and install [link usunięty] ripper for mac.

To install it, simply mount the .dmg archive by double-clicking it, and copy the application to your applications folder (or wherever you want).

Then, for finishing the task of [link usunięty] , load DVD to [link usunięty]

Insert DVD into your DVD-ROM. Click "Load DVD" button to load your DVD. Just Click "Load IFO" button and press DVD folder or DVD IFO file.

4113220451_1dabb6a0b7.jpg

next: Select mov as output format

Use the “format” on the bottom of the window to control the output format. Click on the toggle to the right of the "Format" label to get format drop-down menu.

4113220455_99e448532e_o.png

Forth, change mov video and audio settings in the progress of [link usunięty] .

You can change the Resolution, Encoder, Bit rate and Frame rate of the [link usunięty] video and Sample Rate, Channels, Encoder and Bit Rate of the mov Audio. The size of the mov file depends a lot on these settings.

4113220463_d1d350f8ec.jpg

Step 5: Select output directory

Expand the "Output" panel. Use the "Browse" button to select an output directory.

Step 6: Click "Start" to [link usunięty] .

If you want to trim, crop, capture screen picture, merge several video clips on to one file and more editing, please go to how to edit videos with [link usunięty] Ripper on Mac.

Related Applications:

[link usunięty] ;

[link usunięty] ;

[link usunięty] ;

[link usunięty] ;

[link usunięty] ;

[link usunięty] ;

[link usunięty]

[link usunięty]