klarowna

Gdzie szukać pracy?

Recommended Posts

Ja chyba najczęściej szukam na pracuj.pl, ale coraz częściej przeglądam oferty pracy na stronie samego pracodawcy, np.: [link usunięty]

Zdarza się, że na pracusiu oferta jest nieaktualna. A i mnie czasami łatwiej zrozumieć specyfikę samej firmy, jak jestem u niej na stronie, a nie na jakiś profilu.

Najlepiej bezpośrednio na stronach pracodawców firm z branży jaką jest się zainteresowanym.

Specjaliści z branży IT na pewno zwrócą uwagę na ofertę - http://nordea.pl/it/aplikuj/

Praca jest dla osób kreatywnych i mówiących płynnie po angielsku .

Dam pracę od zaraz, z dochodem ok. kilkuset zł dziennie. Biznes bez comiesięcznej 'daniny'. Inwestycja jednorazowa, dowolna. Produkt unikatowy. Klient może mieć go za darmo jeśli tylko zechce. Zarobki bez ograniczeń. Nowość w Polsce.  [ pracapewna@gmail.com ] 

Znalazłem ciekawe miejsce rekrutacji dla wykształconych w dziedzinie medycyny. Firma Paragona oferuje pracę w Szwecji, Norwegii, Danii, Wlk Brytanii i Francji dla lekarzy. Wydaje mi się, że osoby mocno interesujące się zmianą miejsca pracy no i właściwie całego życia mogą być zainteresowane. Odsyłam do źródła: http://www.paragona.com/

Przecież jeśli chcecie znaleźć dobrą pracę, to nie szukajcie jej tam, gdzie wszyscy. Osobiście polecam takie miejsca jak http://thebluark.com/ gdzie znajdziecie naprawdę konkretne oferty. Zresztą sami sprawdźcie, a przekonacie się, że takie strony jak bluark są dobrym miejscem do znalezienia wymarzonej pracy. 

A zna ktoś portal, gdzie są oferty pracy dla polaków znających biegle fiński? A dla księgowych polecam taki portal:  [link usunięty]

Można szukać pracy przez agencje.  Moja siostra tak zrobiła - szukała pracy przez pośrednika. Ostatecznie zdecydowała się na wyjazd do Niemiec jako opiekunka osób starszych przez agencję http://berlin-opiekunki.pl/  .Praca jest legalna, dobrze płatna, z ubezpieczeniem. Moim zdaniem to był dla niej strzał w 10. Jest bardzo zadowolona. 

Czy nie lepiej zamiast szukać pracy to szukać zarabiania ? Przecież to łatwiejsze i bardziej dochodowe. [ pracapewna@gmail.com ]

Gdy szukałam pracy, to korzystałam z portali pracy typu infopraca.pl, pracuj.pl albo praca.pl. czasem GoldenLine - polecam założyć sobie tam konto :)

Ale miejsca, gdzie było mi dobrze, znajdowałam trochę przypadkiem, trochę dzięki szczęściu - a to staż ze środków UE, po którym zostałam zatrudniona (staże z Urzędów Pracy to pomyłka, nie znam nikogo, kto dostałby potem pracę. Ale na początek zarobek jakiś jest).

A teraz - z pomocą rodziców - prowadzę mały sklep i narazie dobrze mi z tym :)

e-mail: BNP.julien1FINANCE@hotmail.com

Oferujemy wszystkie rodzaje kredytów (pozyczki osobiste, kredyty konsumpcyjne, kredyty samochodowe, kredyty na inwestycje). Czy potrzebujesz
pozyczki i zostaly odrzucone przez 
bank z powodu zlych kredytów? Czy masz niezaplacone rachunki lub dlugi? Czy masz marzenia tworzenie przedsiebiorstw? Kontakt w celu uzyskania
pozyczki dzis i zakonczyc 
wszystkie swoje bariery finansowe. Minimalna kwota kredytu wynosi 5000 euro. Maksymalna kwota kredytu wynosi 75 milionów euro. Jestesmy szybki,
niezawodny i rzetelny. 
Dziekuje skontaktowac sie ze mna przez e-mail: BNP.julien1FINANCE@hotmail.com
DZIEKUJE

e-mail: BNP.julien1FINANCE@hotmail.com
TEL;WHATSAPP : 0022 961 659 187

Myślę, że dla wielu z was praca w Nordea NOC będzie idealnym rozwiązaniem. Tutaj http://nordea.pl/noc/można dowiedzieć się więcej na temat tej firmy. Poszukują  do działu, gdzie wykonywane są operacje bankowe . Siedziba znajduje się w Łodzi. Uważam, że warto złożyć tam cv.

Dzisiaj tak generalnie na naszym rynku znajdziemy wiele ciekawych ofert pracy. Mnie osobiście bardzo do gustu przypadły jednak te od Grupy Most Wanted. Przede wszystkim bowiem firma ta posiada ugruntowaną pozycję na naszym rynku, co na pewno jest niezwykle istotne, jeżeli nie chcemy się obawiać o regularne wypłacanie należnego nam wynagrodzenia. Ponadto pracownicy są bardzo cenieni, oczywiście wymaga się od nich określonych wyników, niemniej jednak atmosfera w pracy jest tutaj bardzo przyjazna. 

Szukanie pracy to jedno ale czy masz przygotowane do tego odpowiednio CV ? Niby wydaje się że to takie proste jednak dobre CV jest kluczem do sukcesu. Widziałam na blogu Most Wanted http://www.mostwanted.pl/2017/05/12/co-w-cv-jest-najwazniejsze/   ciekawy artykuł na temat tego co z w CV jest najważniejsze. Z pewnością Ci się to przyda. 

Sprawdź portal http://www.punktpracy.pl/. Oprócz ogłoszeń znajdziesz też tam sporo informacji istotnych z punktu widzenia pracownika. A ofert mają sporo i w sumie cały czas wrzucają kolejne nowe.

Jeśli szukasz pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech to możesz sprawdzić ofert na https://www.opiekunki24.pl/ to portal społecznościowy dla osób pracujących w tym charakterze. Znajdziesz tam aktualne ogłoszenia od największych agencji. Też możesz skorzystać z poradników i porozmawiać na forum jeśli masz jakieś pytania co do tej pracy. 

Z moich doświadczeń warto sprawdzać Pracuj.pl i oferty w aplikacji Indeed. Można też zalogować się na LinkedIn i GoldenLine.

Oprócz tego popytać wśród znajomych, pracodawcy często poszukują pracowników z polecenia...

Myślałam ostatnio o pracy jako masażysta. Przeczytałam artykuł:  [link usunięty]  i bardzo mnie to zaciekawiło, ale nie mogę znaleźć na internecie żadnych ofert pracy. Gdzie szukać? Chodzi mi o takie krajowe, ale coraz częściej myślę, też o pracy za granicą. To dobry pomysł?

Jakiego typu pracę chciałbyś podjąć? Może warto byłoby rozpocząć karierę blogera? Może być ona całkiem opłacalna, co porusza artykuł opublikowany pod adresem http://adnext.pl/dokad-zmierza-polska-blogosfera - sama rozważam rozpoczęcie "pracy" w tym charakterze.

wszystko jest kwestią odpowiedniego przygotowania na dane stanowisko. A wiadomo że najgorzej jest chyba słuchać rad miliona osób, które znają nas z różnych stron... w poszukiwaniu pracy najlepiej sprawdzi sie agencja doradztwa personalnego - z poznania podrzucam firme hre.pl sa naprawde rzetelni i profesjonalni... pomogli mi znaezc prace w zawodzie zaraz po skonczeniu studiow

Zdecydowanie radzę iść w kierunku agencji zatrudnienia. Przez EuroKadrę dostaniecie pracę bez względu na to, gdzie pracujecie.

A ten etat można zdobyć na naprawdę bardzo dobrych warunkach. Duże firmy szukają wyłącznie poprzez agencje pracy.

Mało kto bierze pracowników bezpośrednio. Zresztą - ogólnie ze znalezieniem pracowników bezpośrednio jest coraz trudniej. 

Jeżeli chodzi o pracę za granicą, to wiem, że firma budowlana [link usunięty] szuka fachowców elektryków, murarzy, dekarzy itp. do pracy w Belgii. Warunki oferują dobre, zarobki wysokie, mąż pracował dla nich jakiś czas, dopóki nie zdecydowaliśmy się na założenie własnego biznesu.

Cześć, ja szukałam pracy wiele miesięcy, znalazłam najpierw [link usunięty] , gdzie zdobyłam doświadczenie. Następnie znalazłam pracę w Polsce na portalu [link usunięty] jednak też była na jakiś czas. Ale miałam już wystarczające doświadczenie by zdobyć swoją wymarzoną pracę jako specjalistka już na portalu [link usunięty] Od początku zaufałam tej firmie i nie żałuje!

Ja od czasu studiów trzymam się branży SEO i jestem bardzo zadowolony. Daje spore możliwości rozwoju, a przy tym łączy bardzo ciekawych i kreatywnych ludzi. Jeśli ktoś jest zainteresowany to polecam artykuł na temat pracy w SEO  [link usunięty]

Bardzo dobrze płatna jest  [link usunięty]  wiadomo trzeba znać troche języka ale myśle że nie znajdzie się tak łatwo pracy u nas w polsce bez wiekszego wykształcenia czy doświadczenia, wiem po sobie sam szukałem pracy w polsce i nie jest tak łatwo znaleźć prace w ktorej płacą ci 2000 zł.