Zaloguj się, aby obserwować  
primozpeterka

Ponad 9000 pomysłów na biznes i produkty informacyjne

Recommended Posts

Cena: 50zł
Sposób zapłaty: Preferuję przelew na konto bankowe, aczkolwiek wszystko do ustalenia

Cześć. Sprzedam e-booka który zawiera ponad 9000 pomysłów na biznes i produkty informacyjne. 
Jeżeli: 
- szukasz pomysłu na biznes
- chcesz być może stworzyć produkt informacyjny na polski rynek lub rynek zagraniczny (clickbank, jvZOOO etc.) ale nie wiesz na jaki temat
- szukasz niszy do swoich stron, albo pomysłów na artykuły na bloga lub filmiki na YouTube w tym temacie (przedsiębiorczość, pomysły na biznes, nisze etc.). 

To przedstawiam ci autorski e-book z ogromną listą ponad 9000 rekordów, który stworzyłem organicznie poprzez research w sieci w wolnych chwilach. Jest on w języku angielskim bo zamierzałem go sprzedawać szerszej społeczności, ale się rozmyśliłem bo marketing internetowy wypadł z orbity moich zainteresowań. Nie mam na to po prostu czasu, a tym czym się obecnie zajmuję pomysł zaczerpnąłem z tego e-booka właśnie.
Postanowiłem że sprzedam tylko 10 kopii. Nie dlatego że im więcej osób będzie posiadało treść tego e-booka tym bardziej będzie tracił na wartości, bo to jest nie możliwe by tak się stało w jego przypadku (w końcu ma 9 tysięcy pomysłów). Sprzedaję tylko 10 kopii bo uważam że to dość sprawiedliwy deal, kto pierwszy ten lepszy.

W razie zainteresowania kontaktuj się ze mną poprzez prywatną wiadomość.