Recommended Posts

Witam serdecznie, z tej strony Krzysztof. Od lat zajmuje się produkcją gier komputerowych na urządzenia mobilne oraz uczestnicze w pomniejszych zleceniach jako Grafik/animator 3D. Całkowita wartość rynku gier cyfrowych do roku 2020 osiągnie wartość 160 miliardów. Rynek jest naprawdę ogromny począwszy od urządzen mobilnych Google Play/Appstore, aż po PC - Steam/Uplay/Origin. Daje nam to ogromne możliwości rozwoju i promocji.
Nie zanudzając - Moja gra wydana na Google play w 2015r, którą wykonałem sam zarobiła 4500$ ~ 20.000zł w przeciągu 7 miesięcy. Aplikacja została wydana na platformie Google Play. ( Screen z dowodem w załączniku). Był to mój pierwszy większy projekt. Nie miałem wtedy żadnego doświadczenia oraz pomocy osób trzecich. Działałem sam. Był to ogromny sukces dla  mnie.
Teraz po latach doświadczenia i bardzo dobrej znajomości trendów na rynku gier komputerowych chce osiągnąć ponownie sukces, mnożąc go kilkukrotnie. Zamierzam uderzyć w platforme Steam. Przykład: Na google play moja gra kosztowała 1.35$, na steamie kosztowałaby około 15$. 1000uu*1 (prowizja dla google) = 1000$ za 1000 zakupień, 1000uu*15$ = 15.000$ za 1000 zakupień na platformie Steam. Róznica? Spora.
Aktualnie pracuje nad nowym projektem, Prowadzona jest cała dokumentacja która zostanie udostępniona Panu w pozniejszym czasie. Jeśli byłoby to możliwe chciałbym się spotkać w 4 oczy kiedyś, jeśli nie dzieliła by nas cała polska jak najbardziej jestem w stanie przyjechać. W skrócie -rozgrywka w trójwymiarowym środowisku, akcję obserwujemy w perspektywie 1 osoby. Charakteryzuje się kolorową grafika oraz poligonalną oprawą graficzną. Projekt to typowo czysty survival sandbox - aktualnie najwiekszy popyt na rynku gier.
Pracuje w programie graficznym blender oraz na silniku Unity 3D - Potrzebna mi fachowa pomoc programisty C++/c#, ale także w poźniejszym czasie kompozytora oraz game developera, a także nalezy wykupić licencje na silnik gry, marketing. Dlatego pisze na forum odnośnie inwestycji. Potrzebuje około 20.000zł-30.000zł na rozwój projektu.

Zapraszam do kontaktu prywatnego, proszę zostawić adres email swój lub napisać na priv na forum. Podeśle zdjęcia mojego poprzedniego projektu z dowodem zarobku oraz aktualny projekt z grafiką 3D.