Zaloguj się, aby obserwować  
bcFan

Prezent dla kobiety

Recommended Posts

Cześć! Czy polecacie mi może jakieś ciekawe prezenty dla kobiety? Zastanawiam się w tym momencie, czy takie [link usunięty] do manicure są ok. Co sądzicie?

a moze bon upominkowy do gabinetu medycyny estetycznej  bylby fajnym prezentem. Ponoć polecany jest dr Tarkiewicz  tarkiewicz.pl/ Koleżanki mowily ze to bardzo dobry lekarz i ze gabinet swietnie ma wyposazony.

Osobiście polecałbym zerknąć raczej na stronkę http://andreahurt.pl/36-wskazowkowe. Jest tam sporo przedmiotów, które na ogół kupowane są na prezent z różnych okazji.

W euro jest teraz fajna promocja na urządzenia do układania włosów babyliss, dużo taniej można kupić m.in. lokosuszarki, sama mam i uważam to za jeden z fajniejszych a na pewno najczęśćiej przeze mnie używanych sprzętów. Idealnie modeluje włosy, wygładza nie robi się na głowie gniazdo tylko włosy jak od fryzjera są.

Mój chłopak w tym roku sprawił mi super niespodziankę i zamówił dla mnie produkty do manicure i pedicure z hurtowni kosmetycznej  ladiosa.pl lakiery hybrydowe, zestawy do hybryd 

A może niech wybierze się do krainy młodości? Czyli na przykład na zabieg mezotarepii? Mogę polecić świetne miejsce - Centrum Medyczne ESDERM, profesjonaliści i naprawdę wiedzą co robią! Myślę, że Twoja kobieta wyjdzie stamtąd zachwycona!

Kup jej jakieś ładne ubranko! Koszulę, sukienkę czy spódnicę? Sprawdź koniecznie butik VELPA, jest świetny. Naprawdę jest w czym wybierać i na 100% znajdziesz coś dla swojej kobiety.

Jeśli kobieta uwielbia rośliny (jak ja), a jej hobby jest pielęgnacja ogrodu, to polecam kupić jej sadzonki roślin ozdobnych  -  [link usunięty] , byliny lub nawet drzewka owocowe 😉 Bez wątpienia sprawi jej to radość  a my zostaniemy docenieniu za oryginalność. Podkarpackiesady słyną z szerokiego asortymentu stąd wiem, że można będzie znaleźć roślinki dla każdej Pani 🙂 

Myślę że sukienka to fajny pomysł na prezent. Bardzo duży wybór różnych pięknych sukienek macie na  [link usunięty]  zobaczcie bo super oferty duży wybór niskie ceny. Ja już zmawiałam  z tego sklepu i wiem że jakość tych ubrań jest niezła. 

Ja bym się ucieszyła z karty podarunkowej z ulubionego sklepu i to najlepiej internetowego żebym w dobie wirusa nie musiała wychodzić z domu i wszystko ładnie przywieźli pod nos;-)

ja zawsze dostaje kwiaty albo czekoladki i kosmetyk.. maz wie ze lubie bielende i tylko jej uzywam wiec kupuje mi ją jak mi sie konczy albo dostaje bon do drogerii 😄

Uważam ,że jednym z najlepszych i zawsze ponadczasowych prezentów dla kobiet jest biżuteria. Osobiście jestem ogromną fanką  popularnej w ostatnich czasach biżuterii ze stali chirurgicznej. Hipoalergiczne wyroby jubilerskie bardzo dobrze się u mnie sprawdzają. Produkty nie uczulają i zachowują swój blask oraz wygląd na bardzo długo. Piękne modele naszyjników, bransoletek ,kolczyków itp. oferuje sprawdzona przeze mnie strona https://www.vezzi.pl/pl/promocje, która cieszy się obecnie sporą popularnością wśród kobiet. Kupuje tam regularnie od dłuższego czasu ,gdyż sklep ten posiada najbardziej atrakcyjne ceny.

Jakiś bon prezentowy albo perfumy, kosmetyki 🙂 Na Notino widziałam teraz fajne pakiety prezentowe. Niby walentynkowe, ale nie tylko 🙂 

Dnia 2.02.2021 o 15:14, pudelkowa napisał:

Jakiś bon prezentowy albo perfumy, kosmetyki 🙂 Na Notino widziałam teraz fajne pakiety prezentowe. Niby walentynkowe, ale nie tylko 🙂 

Też widziałam te promocje na notino. Te zestawy na walentynki są super, dawno nie mieli takiego wyboru w zestawach. Za to właśnie ich lubię;-)

Tym razem nie dostanę perfum ale dostanę to co chciałam, czyli specjalny talerz do serwowania serów i zestaw noży marki cilio . Od dawna przybierałam się do ich zakupu, a teraz w superwnetrze.pl są akurat w promocji. Wystarczyło tylko pokazać mężowi i będę miało to co chcę. Naprawdę dobry spsób na udany prezent.

Myślę, że wiele zależy od okazji. Ale zawsze sprawdzą się takie rzeczy, jak biżuteria, karnet do SPA czy wspólny wyjazd na weekend. Możesz skorzystać z oferty 

[link usunięty]   i zabrać swoją ukochaną do SPA.

Dnia 5.02.2021 o 16:30, Bena napisał:

Też widziałam te promocje na notino. Te zestawy na walentynki są super, dawno nie mieli takiego wyboru w zestawach. Za to właśnie ich lubię;-)

Ja to się już czasami boję wchodzić na ich stronę, bo zawsze nakupuję więcej niż pierwotnie zamierzałam 😛

Myślę, że kobieta zawsze się ucieszy z trafionych kosmetyków, zapachów czy...... po prostu kwiatów. Takie już jesteśmy 😉

Mi zdarzyło się ostatnio szukać w internetach jakiejś ładnej [link usunięty] . Muszę przyznać, że moja dobra przyjaciółka poleciła mi sklep internetowy MAGMAC. Znajdziecie tam naprawdę mnóstwo różnorakich ciuchów. Ceny są świetne, więc warto sprawdzić bo znajdziesz coś na każdą okazję.