Recommended Posts


Dzień dobry.
Jestem mikroprzesiębiorcą (Tarnów, Małopolska) - usługi inżynieryjne dla administracji drogowej i dużych firm budowlanych, oraz produkcja specjalistycznego sprzętu pomiarowego dla bardzo wąskiego grona odbiorców (wysoka specjalizacja i brak konkurencji w Polsce).

Z uwagi na zawartą umowę dostawy sprzętu, pilnie kupię gwarancję ubezpieczeniową w PZU lub w Warcie na kwotę 400.000zł za bardzo atrakcyjną kwotę.

Realizuję kontrakt dostawy urządzenia i mam zagwarantowane w umowie z odbiorcą natychmiastową wypłatę zaliczki w tej kwocie m.in. na zakup komponentów składowych uwarunkowaną zabezpieczeniem zwrotu tej zaliczki. Problem polega na tym, że firma wzięła cały limit kredytowy (wyczerpaliśmy zdolność) na realizację tego zadania i szukam wsparcia silniejszego ode mnie przedsiębiorcy, celem skutecznej realizacji celu.

Jeśli temat gwarancji ubezpieczeniowej za odpowiednio wysoką opłatę, nie jest z Twojego punktu widzenia do zaakceptowania, a szukasz możliwości inwestycji kapitału w firmę technologiczną o bardzo wąskiej specjalizacji (drogi i lotniska), proszę kontakt. Przedstawię potencjał firmy poparty referencjami od największych firm drogowych (STRABAG, SKANSKA, MOTA, BUDIMEX i inne, zarządy dróg).

400 kpln nie jest kwotą niezbędną. Niezbędne będzie sfinansowanie komponentu składowego do budowy urządzenia - 190kpln. Komponent ten z uwagi terminu realizacji kontraktu zamówiłem miesiąc temu. Termin dostawy mam w połowie kwietnia - wtedy potrzebna jest gotówka na wykup. Termin realizacji dostawy: 15 maja b.r.

Tel. 6OO-O23-4O4.
Andrzej

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Wczytywanie...
Zaloguj się, aby obserwować