Recommended Posts

Poszukuje zaangażowanej osoby do zrealizowania działania

100% zysku na czysto w ciągu roku ?

Branża motoryzacyjna Kapitał 800 000€ - 1 000 000€ wkład po 50% Więcej informacji na spotkaniu

Witam ,

Mam na imie Bartlomiej i od 11 lat mieszkam z rodzina w Holandii. Parę lat temu zajmowałem się sprzedażą asortymentów , produktów pod danego klienta, posiadałem również spory magazyn do którego zawsze przyjeżdżali kupcy z Polski. Sprzedałem również samochody z aukcji komorniczych , traktory , koparki , czesci ,rowery , meble , maszyny budowlane oraz produkcyjne , narzędzia robocze , części do maszyn jak i wielu innych. 

Interesuje mnie tylko oferta tak zwana... , DOCHODOWA dla obojga stron. 🙂

Wcześniejsze doświadczenie nauczyło mnie wiele, poniewaz stalo się dla nnie bardziej czasochłonne niż zarobkowe. Zajmowałem się w tedyw wszystkim sam , lecz musialem zrezygnowac za sprawa moich malych , wtedy coreczek 🙂

Jak najbardziej interesuje mnie z nalezie partnera biznesowego na dluzszy okres. Pracuje w tygodniu na etat , wiec nie jestem  jestem dostepny we wszystkich godzinach ,lecz dobry pomysl na udany i owocny biznes może mógł by to zmienić 🙂

Czekam mądry pomysl i na madra propozycje wspolnego interesu. 

Pozdrawiam 

Bartłomiej Kośnik 

+31633780064

[email protected]