Zaloguj się, aby obserwować  
DarekJot

Sklep internetowy z ubraniami z własnymi wzorami w oparciu o tematykę bloga

Recommended Posts

Witam

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad otwarciem skalpu internetowego z odzieżą z własnymi nadrukami, ale problem polega na tym że nie potrafię projektować grafik. Prowadzę bloga i chciałbym sprzedawać ciuchy i gadżety z grafikami nawiązującymi do tematyki bloga. Chciałbym też żeby nadruk jak i sam ciuch był dobrej jakości, a nie taki który wypłowieje po trzech praniach.  

Zależy mi na dwóch rzeczach, na jakości ubrania i nadruku oraz na tym żeby na metkach nie było jako tako producenta koszulki, czy bluzy tylko moje logo i pytanie czy jest to wykonalne? Są firmy które wykonają mi projekt grafiki według mojego pomysłu i naniosą go na ciuchy jakąś trwałą metodą na przykład sitodrukiem, a nie naprasują folię?? może ktoś z tego forum świadczy takie usługi i chciałby mi przedstawić ofertę na projekt powiedzmy na początek pięciu wzorów po 20 sztuk z każdego czyli w sumie 100 sztuk  w różnych rozmiarach?

Jestem otwarty na wasze sugestie i rady oraz ewentualne oferty ;)

Pozdrawiam.

Agencja interaktywna Katowice https://solv.pl zajmuje się tworzeniem reklam jak i tworzeniem stron internetowych, nic z tych rzeczy nie jest dla nich obce, warto zakupić tą właśnie usługę u nich