Zaloguj się, aby obserwować  
valencja

Prezent dla żony

Recommended Posts

Odwiedź sklep internetowy  [link usunięty]  Z pewnością uda Ci się znaleźć coś fajnego dla kobiety. Bardzo ładne ubrania, ktore powinny przypaść do gustu wszystkim paniom lubiącym elegancko i oryginalnie wyglądać. :)

A może zestaw kosmetyków ? Moim zdaniem to prezent praktyczny i na pewno żona będzie zadowolona :) Polecam skorzystać z oferty tego sklepu   [link usunięty] . Kosmetyki naturalne i organiczne. Moja znajoma od jakiegoś czasu ich używa i jest bardzo zadowolona :)

Może zaprojektuj dla niej koszulkę z czymś, co jest dla niej wyjątkowe? Nadruk możesz nanieść przy pomocy metody termotransferu. O jej wadach i zaletach można przeczytać pod adresem http://drukwfirmie.pl/4778-termotransfer-czyli-zaprojektuj-sobie-koszulke - jestem pewny, że doceni tego typu gest!

To zależy od osoby, nie każdy ma poczucie humoru. Ja bym się ucieszyła, ale to ja. Każda kobieta lubi kwiaty, biżuterię i komplementy. ;) 

ŁĄdna porcelana może byc super pomysłem na taki prezent dla żony, filiżanki, może jakiś ładny zestaw miseczek. Zobacz sobie w Duka, ja tam bardzo lubię zakupy robić i dla siebie i na prezenty właśnie [link usunięty]

Pamiętajcie, że prezent powinien być przede wszystkim przydatny i sprawiający radość. Teraz bardzo popularne są blendery, które bardzo ułatwiają przygotowanie zdrowych posiłków. W  http://techfresh.pl/jaki-blender-do-koktajli-wybrac-jakie-blendery-stojace/ znajdziesz poradnik dotyczący tego, jaki blender najlepiej wybrać. To żonie na pewno powinno się spodobać. 

Dosyć popularny prezentem dla kobiet są ostatnio zestawy do manicure hybrydowego, to taki rodzaj manicure: http://www.kobietaxl.pl/poradnik-domowy/uroda-zrob-to-sama/jak-nakladac-lakier-hybrydowy.html do którego jest potrzebna lampa UV do paznokci ale za to lakier trzyma się przez jakieś 3 tygodnie od nałożenia.

Fotoksiążka [link usunięty]  to nietypowy prezent dla żony. Kobiety lubią takie sentymentalne prezenty, a jak zobaczą tam wasze wspólne zdjęcia to już w ogóle. Żona będzie zadowolona ;)

Moja siostra na przykład od męża dostała nie tak dawno http://www.lorealparis.pl/makijaz/cera/infallible/podklad-infallible-24h-125.aspx i bardzo się ucieszyła bo to jej ulubiony :) faceci jednak zwracaja czasami uwagę na to czego używamy i co lubimy. Może też pomyśl o takiej niespodziance, a do tego kolacja albo kwiaty?

Uniwersalne prezenty to biżuteria i perfumy. A jak się nie ma pomysłu, zwykle karta podarunkowa do ulubionego sklepu świetnie się sprawdzi, przynajmniej moim zdaniem - nie ma problemu, że nie trafi się w gust.

[link usunięty]

Ja swojej narzeczonej zamawiam łańcuszek złoty, ponieważ takiego prezentu jeszcze jej nie robiłem. Dużo biżuterii kupiłem, ale nie takiej. Ja zamawiam od Jubilera Karkosik, a złote łańcuszki znajdziecie na stronie https://www.karkosik.pl/25-zlote-lancuszki Nie ma problemu z dostawą, ale warto się spieszyć, bo wiadomo, że okres świąteczny ;)

Ja w ramach prezentu postanowiłem sprawić mojej żonie luksusowy weekend. Spędziliśmy uroczy weekend w Białostockim Royal Hotel & Spa  [link usunięty]  .  Luksusowe warunki hotelu pozwoliły nam na wypoczynek w komfortowych warunkach. Ja postanowiłem skorzystać z tamtejszego Browara na Starym  Rynku, z kolei żona oddała się relaksowi w spa.  Oboje wyszliśmy z tego niezwykle zadowoleni, a przede wszystkim wypoczęci. Żona jest mi do dziś niezmiernie wdzięczna. :)

Jeśli szukasz nowego, wydajnego i dobrej klasy laptopa, sprawdź [link usunięty] Znajdziesz tu sporo opisów, opinii oraz wielu parametrów technicznych niedrogich i funkcjonalnych laptopów, które na pewno spełnią Twoje oczekiwania. 

Najlepszy będzie karnet na zajęcia fitness, kurs tańca czy treningi. Bo teraz aktywność fizyczna ma ogromne znaczenia. Korzyści dla ducha i zdrowia :) Ja znalazłam swoją instruktorkę jogi tutaj: [link usunięty]

To największa baza trenerów i instruktorów sportowych w Polsce :)