Xbobal

Sprzedaz na Festynach I Imprezach

Recommended Posts

Witam , chce zaczac sprzedaz balonow na imprezach I roznych imprezach , mam dostep do bardzo atrakcyjnych cen I stad moj pomysl , szperalem sporo po internecie ale nic nie moge znalesc . I moje pytanie brzmi , do kogo sie udac gdzie sie kierowac o miejsce handlowe na festynach czy imprezach ? bo na moj chlopski rozum zapewne trzeba takie miejsce oplacic I mniej wiecej jakie to sa ceny jak by ktos swiedzial . 

Tu chyba trzeba uderzyć do Urzędu Miasta, w którym organizowana jest dana impreza. Tak mi się wydaje, na pewno każdy urząd ma od tego specjalny referat, w końcu to imprezy na terenie miasta i od burmistrza trzeba mieć pozwolenie na handel - to podobnie jak cyrk czy wesołe miasteczko, chyba że teren jest prywatny, to wtedy nie mam pomysłu.  A jeśli masz taki pomysł na obwoźny handel, to na pewno przyda ci się dobra i solidna przyczepa do transportu. Zajrzyj na http://boro.info.pl/ ja mam od nich przyczepę zabudowaną i jestem mega zadowolony. Doskonała jakość wykonania, zabudowa trwała, solidna i spełnia świetnie funkcję ochronną. Poza tym panowie doradzili mi najlepszą opcję i posłużyli wiedzą i pomocą. Są elastyczni, doskonale wsłuchują się w potrzeby klienta. No i mają konkurencyjne ceny. Sprawdź 🙂