Zaloguj się, aby obserwować  
Korol

Laptop biznesowy

Recommended Posts

Jakiego laptopa biznesowego byście polecali? potrzebuje czegoś z dobrymi parametrami, mobilnego. Myślę o thinkpadach lenovo lub probookach hp

Thinkpady Lenovo są właśnie często wybierane jako laptopy do pracy, laptopy biznesowe. Jaki masz budzet? podaj kwotę to coś postaram się polecić. Ja swojego kupowałem z korzystneit.pl , także ewentualnej poszukaj tam filtrując po kwocie, parametrach itd.

Dnia 15.04.2019 o 13:14, Lukaslu napisał:

Thinkpady Lenovo są właśnie często wybierane jako laptopy do pracy, laptopy biznesowe. Jaki masz budzet? podaj kwotę to coś postaram się polecić. Ja swojego kupowałem z korzystneit.pl , także ewentualnej poszukaj tam filtrując po kwocie, parametrach itd.

Wiesz co, probooki HP są chyba podobne do thinkpadów lenovo, ja mam thinkpada i też probooka i generalnie bardzo podobne laptopy, obydwa są mobilne i lekkie. Na korzystneit.pl oczywiście tez bym sugerował popatrzeć bo jest spory wybór laptopów biznesowych. Pozdrawiam.

To fakt, ja jednak przystaje przy lenovo 🙂 ale sprawdałem ostatnio co w tym sklepie mają ciekawego z HP to też przyznam, że sporo dobrych modeli w zbliżonych cenach do thinkpadów lenovo o podobnych parametrach

Polecam również zapoznać się z oferta firmy www.hicopy.gdansk.pl , która oferuję sprzedaż takich urządzeń jak : drukarki Gdańsk,  kserokopiarki, niszczarki, urządzenia wielofunkcyjne , tusze. Firma oferuję również serwis drukarek. 

Dnia 29.05.2019 o 13:16, Lukaslu napisał:

To fakt, ja jednak przystaje przy lenovo 🙂 ale sprawdałem ostatnio co w tym sklepie mają ciekawego z HP to też przyznam, że sporo dobrych modeli w zbliżonych cenach do thinkpadów lenovo o podobnych parametrach

thinkpady i probooki są chyba podobne do siebie, parametry mają dobre w stosunku do cen np. na korzystneit.pl , ja bym wybierał po prostu po parametrach jakie spełaniają nasze wymagania

Dnia 10.06.2019 o 17:07, Jaeczkn napisał:

A macie coś konkretnego do 2000 zl żeby było dobre ?

Może coś z thinkpadów z serii E? cena pewnie lekko przekroczy 2000zł, ale do tej kwoty naprawde bardzo cięzko będzie coś dobrego znaleźć. Poszukaj w tym sklepie z laptopami biznesowymi - korzystneit.pl