Plotuś

Młody człowiek, a firma.

Recommended Posts

Ale do hurtowni mam brać sprzęt z innej hurtowni ?

Zależy jaks sprzęt. Możesz brać też od dystrybutorów. Szukasz np. dystrybutora produktów marki ASUS

i bierzesz od niego sprzęt. Wszystkie informacje powinieneś mieć na stronach tych producentów.

"Całą Polskę" wybrać w "adres zakładu głównego", czy w "adresy innych stałych miejsc wykonywania działalności(oddziałów, filii)" ? I gdzie np. wpisać ten jeden pokój w którym będzie moje biuro ?

Do sanepidu muszę iść obowiązkowo, czy tylko wtedy gdy będę zatrudniał pracowników ? Jeżeli chciałbym zatrudnić pracownika na umowę o zlecenie to również muszę informować sanepid ?

Moje zwykłe konto studenckie może być używane jako konto firmowe, czy muszę zakładać drugie konto ?

Gość ЯAFAŁ GEЯENT

"Adres zakładu głównego" należy rozumieć jako miejsce, gdzie będą przechowywane wszystkie dokumenty przedsiębiorstwa i gdzie jednocześnie działalność może być prowadzona. W polu "adresy innych stałych miejsc wykonywania działalności gospodarczej" dobrze jest napisać "cała Polska".

Do prowadzenia firmy konieczne jest konto firmowe. Nie może to być konto osobiste, prywatne. Należy założyć nowe konto. Odsyłam do tematu .

Dzisiaj byłem oddać papiery w UM. Pan urzędnik powiedział, żebym wpisał wczorajszą datę, żeby nie wpisywać 12-tego w piątek ;)

:rolleyes:

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.