Zaloguj się, aby obserwować  
l.potrawa@gmail.com

!!! SZYBKI POMYSŁ !!!

Recommended Posts

Witam serdecznie!

Wiem, że to idiotyczna sprawa, ale proszę o pomoc.

Mam dwa dni na złożenie wniosku o działalność w Urzędzie Pracy. Wiele lat interesowałem się biznesem, skończyłem studia ekonomiczne, ale w ostatnich miesiacach, ze względów trudnych problemów prywatnych, nie mogłem myśleć na wnioskiem. Mam zabezpieczenie, mam kwalifikacje, umiem pisać biznesplany z teorii.

Chciałbym prosić o proste pomysły na działalność, do 28.000. zł.

Pozdrawiam serdecznie

Masz racje. To idiotyczna sprawa bez przemyslenia cos otwierac 🙂

Skupie się na budżecie: Za 28tys sklep na pewno odpada. Uslugi wchodza w gre tylko w czym jestes dobry? Umiesz angielski? Lekcje dla maluchów od chodzenia po domach po wynajem lokalu jak juz bedziesz mial sporo zainteresowanych. Teraz kazdy rodzic chce aby jego dziecko przed szkola znalo angielski. Podejscie do dzieci  i biznes sie kreci. Nawet nie trzeba rewelacyjnej znajomosci angielskiego a lekkiego przygotowania do zajęć.

Interesujesz się gastronomią? Pizzeria tylko na dowód to tania inwestycja. Mały lokal z wentylacja, piec, płytki na ściany, blat, tico i jazda. w 15 tys się zmiescisz z promocją. Reklama, że jest to  najszybsza pizza w miescie, kazda za 24,99 i masz klientow w garsci. Oczywiście musi być dobra - wystarczy lepszy ser ktory przysloni tansze pozostale skladniki i bedzie ok.