Zaloguj się, aby obserwować  
andnowy

Jaki pomysł na hobby po pracy

Recommended Posts

Sam również cały dzien pracuję przed komputerem i jak wychodzę z pracy do domu to staram się jak najmniej z tego komputera korzystać. Dla zdrowia oczu oraz spokoju psychicznego. Czas spędzam na wiele sposobów

biegam

czytam ksiązki

albo spędzam czas z rodzina.

Uczę się również gry na perkusji. Od zawsze chciałem się nauczyć gry, jednak dopiero niedawno znalazłem na to czas. I przyznam, ze nauka jest bardzo relaksująca. Mozna się wyżyć.  Ostatnio nawet kupiłem sobie profesjonalne pałeczki perkusyjne

http://drumstore.pl/produkty_perkusyjne/paleczki_miotelki_rozgi_etc/xylofon.html

Mała dawka sportu każdego dnia to świetne dotlenienie umysłu. Mimo wysiłku czujesz się jednak wypoczęty psychicznie, umysł lepiej przyswoi dalszą naukę jak i sport pomoże w pozytywnym nastawieniu ducha. Będziesz czuł się lepiej pod każdym względem. Jak siedzisz przy komputerze tyle godzin w pracy to choć te pół h poświęć na sport. Może to być nawet zwykły szybszy spacer jeżeli posiadasz słabą kondycję. Osobiście gram w piłkę amatorsko, grają ze mną nawet osoby przed 60 rokiem życia i jak robią to regularnie to proszę uwierzyć, że mają lepszą kondycję od niejednego nastolatka, którego weźmiemy do gry przypadkiem jak brakuje nam składu.

Można taki spacer połączyć z ciekawym audiobookiem, zwykła mała słuchawka bluetooth za 10 zł + telefon w kieszeni i robisz dwa w jednym.

To porady od osób, które to lubią. Pamiętajmy, że każdy ma inne zainteresowania więc sam powinieneś wiedzieć co dla Ciebie będzie najlepsze. Może dobrze wiesz a po prostu ciężko zacząć? Potrzebujesz przysłowiowego "kopa w tyłek"? To właśnie go otrzymujesz więc odłóż ten telefon czy komputer i działaj!