PaulinaCz

OBSŁUGA DORADCZO - PRAWNA W BIZNESIE

Recommended Posts

Cześć wszystkim, pozwoliłam sobie stworzyć nowy temat odnośnie obsługi doradczej i zaplecza firmy. nie tylko nowo powstałej ale ogólnie w szeroko pojętym biznesie.

Czytam z zainteresowaniem Wasze posty i zauważyłam że wielu z Państwa skorzystało lub planuje skorzystać z pomocy doradczej firm zewnętrznych. ale co dalej? czy takie firmy oferują pełen zakres usług? tj. nie tylko samo doradztwo biznesowe, ale też pomoc z potencjalnymi kontrahentami, pomoc prawną, doradztwo podatkowe? moim zdaniem warto od początku stworzyć sobie bezpieczne zaplecze dla własnego biznesu, by później mieć tzw. 'spokojną głowę'

Osobiście pracuję w spółce, która taki wachlarz usług chce zaoferować

• doradzimy Wam od pierwszych kroków jak dobierać kontrahentów,
  • wyszczególnimy wszystkie zagrożenia i korzyści płynące ze współpracy z danym kontrahentem,
  • przeanalizujemy ryzyko oraz określimy jego akceptowalny poziom
  • zweryfikujemy wypłacalności kontrahentów
  • stworzymy na Wasze potrzeby raporty i ekspertyzy dotyczące wypłacalności
  • ocenimy wypłacalność kontrahenta
  • aktywnie poprowadzimy monitoring dłużników
  • prowadzimy wywiady środowiskowe i negocjacje
  • doradzimy w sprawach podatkowych
  • a przy tym zadbamy o to by Wasza firma działała w świetle obowiązującego (i często zmieniającego się) prawa
  • i wiele wiele innych kompleksowych usług

pracujemy tylko z najlepszymi - zaplecze naszej wiedzy, doświadczeń i kompetencji pozwala nam na profesjonalne i rzetelne zbudowanie zaplecza Waszej firmy i bezpiecznego biznesu

zachęcam do kontaktu po więcej informacji.

z doświadczenia wiem, że nie ma dla naszego zespołu sprawy nie do rozwiązania - nawet, gdy 'mleko już się wylało' , a wewnętrzny spokój pozwoli Wam spokojnie spać i nie martwić się choć po części o Wasze pieniądze i inwestycje.

dajcie proszę znać czy taki sektor pomocy jest potrzebny w biznesie.  Zależy nam na wspólnym rozwoju i  współpracy.

Paulina

a to kontakt do mnie:

paulina.mag@wp.pl