Zaloguj się, aby obserwować  
Adko

Strony internetowe Soluma

Recommended Posts

Witajcie, ruszam z reklamą nowo powstałej firmy i w pierwszej kolejności chcę stworzyć stronę internetową. Jak każdy wie takich agencji, które się tym zajmują jest cała masa, z kilku bardziej interesujących pomyślałem o agencji soluma. Szukam opinii na temat tej agencji. Jesli ktoś korzystał, komuś robili stronę, proszę o informacje.

Jestem właśnie w trakcie realizacji projektu strony internetowej od Soluma, więc temat jest na bieżąco. Póki co współpraca zapowiada się owocnie, mam z nimi stały kontakt, więc to już na plus, bo z poprzedniej agencji zrezygnowałem głównie z powodu ich olewczego stosunku do klienta, a byli bardzo chwaleni na jednym forum. Agencja Soluma opinie ma dobre, ale też widziałem sporo ich realizacji, tym bardziej, że pracowali dla dużych graczy i chyba to mnie ostatecznie do solumy przekonało. Ważną rzeczą, jak już się zdecydujesz na stronę internetową od solumy jest rzetelne wypełnienie briefu, bo w sumie na tej podstawie oni zyskują pojęcie czego tak naprawdę od nich oczekujesz. W miarę postępu prac u siebie, będę zdawał szczegółowe relację 🙂

No to liczymy na Ciebie, bo jestem w podobnej sytutacji jak autor, też rozważam stronę internetową od solumy, głównie ze względu na realizacje, no i to co widziałem na ich stronie. Sama agencja soluma opinie ma super, tak jak piszesz, widziałem kilka słabych, ale wydają się mało wiarygodne. Inna kwestia, że tak sobie znam się na marketingu internetowym, więc szukam kogoś sprawdzonego.

Wiesz co, jeśli już bierzesz pod uwagę stronę internetowa od solumy to warto też rozważyc ich oferte jeśli chodzi o reklamę, bo często jest tak, że jak bierzesz dwie firmy każda od innej rzeczy, to potem kiepsko wychodzi. A tak jedna siedzi w temacie od a do z. Ja popełniłem ten błąd i wziąłem stronę internetową od solumy, a całe zaplecze marketingowe od kogos innego bo chciałem przyoszczedzić, ale nie warto, naprawdę. Agencja soluma opinie o reklamie ma jeszcze lepsze niż o stronach, więc rozważ to 🙂