Zaloguj się, aby obserwować  
optimusnaczelny

Chwilówki - ranking

Recommended Posts

Znalazłem jakiś czas temu aktualny ranking szybkich pożyczek - tzw chwilówek http://www.comperia.pl/szybkie_pozyczki

Wrzucam, być może przyda się komuś ta informacja. Dodam jeszcze, że niektóre oferty są bardzo podobne do ofert banków oraz kredytów konsumenckich.

Byłbym sceptycznie nastawoiny do takich rankingów. Pamiętajcie, że to są czesto bardzo opiniotwórcze zestawienia, które są korzystne głównie dla portali, które je wystawiają. jeśli ktoś wie co mam na myśli...

Może mógłbyś coś polecić od siebie? Brałeś kiedyś chwilówkę? Sam zastanawiam się nad tym, bo potrzebuję właściwie na już kilku tys złotych, a to najszybsza forma zdobycia takiej sumy. Przeglądałem oferty na [link usunięty] i zastanawiałem się nad Vanquis albo Vivus.

chwilówki raczej są dla mnie tylko i wyłącznie koszto chłonne zjawiska, raczej jak juz mam brać kredyt biorę ale normalny bo inaczej odsetki zjedzą i mnie i firmę.

Zgadzam się z tobą. Chwilówki są bardzo drogie. Czytałam kiedyś o nich na http://www.comperia.pl/forum i obiecałam sobie, że nigdy się na nie niezdecyduję. Jak będę potrzebowałą pieniędzy to pójdę do banku albo do lombardu. Nie wiem jak można godzić się na płacenie cotygodniowych rat i ogromne oprocentowanie.

o to ja sie naczytałem sporo na temat chwilówek na http://www.comperia.pl/forum i chyba tylko wtedy gdy naprawde potrzebowałbym gotówki to zdecydował bym sie na skorzystanie z pomocy takiej instytucji. Inaczej omijałbym chwilówki szerokim łukiem.

fakt jest faktem, że chwilówki są sporo droższe od tradycyjnych kredytów bankowych. Paradoksem dla mnie jest, że decydują się na nie osoby, których na nie nie stać - a później się dziwią, że mają problemy finansowe. Jesli już decydować się w ogóle na pożyczkę to myślę, że lepiej internetową. Dlaczego? Są trochę tańsze iż te tradycyjne, jednak często wciąż dużo droższe od kredytów bankowych. Ale czasem warto sprawdzić [link usunięty] - jeślu już brac pożyczkę to z głową i wybierać tą najlepszą :)

Sprawdzcie oferte kyzoo. Formalnosci zalatwicie online, a pieniadze mozecie juz miec na drugi dzien na swoim koncie :) Co wazne, nie ma ukrytych kosztow. 2 razy juz bralem taka pozyczke. [link usunięty]

Rząd ma się wziąć za chwilówki:

Nic z tego nie wyjdzie, nawet jesli będą jakieś ograniczenia to firmy z chwilówkami znajdą jakiś sposób na obejscie, na przykład patent [link usunięty] .

Takie chwilówki są najgorszym produktem na rynku. Zupełnie odradzam korzystanie z nich....

-----------------

Zapraszam do zakupu materiałów przydatnych przy egzaminie na maklera: http://www.arslege.pl/maklers/

Ja brałam pożyczkę u Justyny Dziedzic. Bardzo mi pomogła we wszystkim, niby jest mało formalności, no ale niestety nie rozumiałam wszystkiego.. Wyjaśniła mi, pokierowała. Gorąco polecam.

Tel. 605544550

Ja w ostatnim czasie byłem zmuszony wziąć chwilówkę.Wprawdize na początku miałem do takich kredytów dość negatywne nastawienie ale znalazłem się pod ścianą. Nie chcę pisać o mojej sytuacji ale okazało sie,że jest mi na gwałt potrzebna dodatkowa kasa. Jednocześnie bank nie chciał mi udzielić dodatkowego kredytu bo i tak już miałem kilka zobowiazań ( jakby to jedno na 5 tys. robiło jakąś różnicę...).

Wybrałem z polecenia tę firmę pożyczkową:

https://www.szybka-moneta.pl/udzielanie-pozyczki

Pieniądze dostałem jeszcze tego samego dnia, bez problemów, bez papierologii. W ciągu miesiąca udało mi się je spłacić. Oprocentowanie również nie było wysokie.

Tak więc polecam.

Ja w ostatnim czasie byłem zmuszony wziąć chwilówkę.Wprawdize na początku miałem do takich kredytów dość negatywne nastawienie ale znalazłem się pod ścianą. Nie chcę pisać o mojej sytuacji ale okazało sie,że jest mi na gwałt potrzebna dodatkowa kasa. Jednocześnie bank nie chciał mi udzielić dodatkowego kredytu bo i tak już miałem kilka zobowiazań ( jakby to jedno na 5 tys. robiło jakąś różnicę...).

Wybrałem z polecenia tę firmę pożyczkową:

https://www.szybka-moneta.pl/udzielanie-pozyczki

Pieniądze dostałem jeszcze tego samego dnia, bez problemów, bez papierologii. W ciągu miesiąca udało mi się je spłacić. Oprocentowanie również nie było wysokie.

Tak więc polecam.

Ja swego czasu raz tam pożyczyłam. Również bank nie chciał mi udzielić kredytu. Szybko , sprawnie. Bez zbędnych dokumentacji . Pieniądze jeszcze tego samego dnia znalazły się u mnie na koncie tak więc jestem zadowolona. Swoją drogą to mają tam obecnie promocję. Mój mąż z niej skorzystał. Pierwsza pożyczka do kwoty 500 zł jest oprocentowana na 0%. Czyli zerowe oprocentowanie, zerowe rrso.

Szkoda tylko, że jest to promocja na start niemniej żaden bank nie ma obecnie takiej oferty.

Chwilówka bez wątpienia jest znacznie droższa niż kredyt gotówkowy w banku, bo i ryzyko dla pożyczkodawcy jest większe (najczęściej przecież chwilówkę biorą ludzie zadłużeni, z problemami finansowymi). W części firm dostać można jednak taką pożyczkę za darmo. Z tym, że chwilówki za darmo są udzielane tylko przez kilkanaście firm i to pod warunkiem, że jest się ich nowym klientem. Ponadto teraz firmy zobowiązane są do weryfikacji zdolności kredytowej, co często sprawia, że osoby mocno zadłużone  będą miały szansę na pożyczkę tylko, tam, gdzie pożyczkodawcy nie sprawdzają określonych baz dłużników, w których ujęte są takie osoby (BIK, KRD, ERIF itp).  Jeśli potrzebujesz pożyczki, a jesteś w dobrej sytuacji finansowej, to dostaniesz ją w wielu firmach. Co więcej, masz szansę dostać darmową pożyczkę. W tym kontekście polecam stronę chwilowapozyczka.pl/chwilowka/. Chwilówki, które tam znajdziesz udzielane są przez kilkadziesiąt firm pożyczkowych, takich jak Lendon.pl, Vivus.pl, NetCredit, Wandoo, Freezl, Extraportfel, Mikroratka, PożyczkaPlus, Kuki.pl, ViaSMS, Miloan, Polozyczka, PożyczkaGo.pl.  W części z nich otrzymasz chwilówkę za darmo. Warto wejść na stronę, porównać oferty i wybrać  taką pożyczkę, której potrzebujesz.

Polecam stronę: http://szybkiepozyczkiprzezinternet.pl/kredyt-bez-bik/szybka-pozyczka-bez-bik-i-krd/ - sporo ciekawych artykułów, sprawdzonych informacji. Warto się zapoznać również z opiniami na temat poszczególnych pożyczek.

Firm oferujących chwilówki jest w tej chwili kilkadziesiąt. Warto zadać sobie trud i przestudiować działy "Pytania i odpowiedzi" na stronach każdego z pożyczkodawców. Czasem można trafić na zapisy sprawiające, że nawet najlepiej wypadająca w rankingu chwilówka będzie problematyczna pod względem kosztów spłaty, zwłaszcza przy opóźnieniach płatności.

uważajcie na te chwilówki, mój ojciec nabrał chwilówek na potężną kwotę, teraz miał wypadek i nie mamy jak tego spłacić. Co tu dużo mówić, kłopot jest ogromny...

Kurcze, nie zazdroszczę sytuacji. A nie myśleliście o upadłosci konsumenckiej? [link usunięty] - zajrzyj sobie i poczytaj, może to byłoby rozwiązanie dla was.

Upadłość konsumencka to nie jest taka prosta sprawa. Upadłość konsumencka to coś więcej niż tylko "załatwienie" długów z drobnych chwilówek - to nie ten kaliber. Nawet jeśli nawarstwiło się kilka takich pożyczek to dalej jest zbyt drobny problem, co nie znaczy, że nie bolący.

Trzeba myśleć głową przed korzystaniem z chwilóek. Szczególnie jak ktoś już jest zadłużony i dla niego kolejna taka cudowna [link usunięty] to dobry pomysł na zakup np. smartfona dla dziecka. Takich ludzi mi nie żal. Nie ma dla nich jakiejś prostej drogi upadłości. Są komornicy i windykacja. Osobiście uważam, że chwilówki powinny być tylko dla ludzi z odpowiednim IQ.

@Arabela, widzę, że trochę odchodzimy od tematu. Upadłość konsumencka to inna bajka.

Nie wiem czy nie narażę się administracji forum, ale tak naprawdę wyczerpująco o chwilówkach można dyskutować na tematycznych forach gdzie tylko i wyłącznie spotykają się ludzie zainteresowani tymi sprawami. Ja przykładowo upodobałem sobie jedno [link usunięty] .

To na co warto patrzeć to na ludzi dyskutujących na takich serwisach. Jeśli ktoś wpada i zamieszcza tylko jeden post i w nim chwali coś i zachęca do korzystania, to od razu widać, że to klakier. Zanim wybierze się odpowiedni produkt trzeba popatrzeć kto go rekomenduje!