Gregg

Przydrożny biznes. Szukam inspiracji.

Recommended Posts

Witajcie. 

Zakupiłem niedawno działkę usługową położoną przy drodze wojewódzkiej w środku 1,5tyś miejscowości, 5 km od 25tyś miasta.  Wieś szybko się rozrasta. Przybywa domów.  We wsi są trzy sklepy spożywcze, nie ma salonu fryzjerskiego, ani apteki ani kwiaciarni.  Myślałem początkowo żebypostawic budynek mieszkalno usługowy. Ale mam swój dom 3 km od tego miejsca więc po co mi drugi mieszkalny. Chcę więc postawić pawilon w którym mieścił by się fryzjer i kwiaciarnia. Kwiaciarnia połączona by była ze sklepem ogrodniczym. 

Jak myślicie czy to dobry pomysł A może macie jakiś inny ciekawszy? Proszę doradzcie. 

Myślę że kwiaciarnia się nie utrzyma . Ilu będziesz miał klientów ?  W pobliskim mieście na pewno są. Fryzjer owszem ale dobry.  Panie z miasta na pewno przyjadą do dobrej fryzjerki (fryzjera). Apteka pewnie też jeśli jest jakiś gabinet czy ośrodek zdrowia. Ale apteki sam nie otworzysz.

Jakiś sklep z artykułami do gospodarstwa typu farby gwoździe gniazdka , taki ogrodniczo - budowlany ( u mnie na wsi jest dwa i trzeci bardziej instalacyjny) 

Jeżeli chcesz prowadzić przydrożny biznes to powinieneś zainwestować w pawilon namiotowy, pod którym będziesz prowadził biznes. Polecam ci w tym celu skontaktować się z firmą http://go-plan.pl/, która zajmuje się wykonywaniem tego typu pawilonów.

Jeżeli zdecydujecie się na przydrożni biznes to na pewno musicie postawić pawilon handlowy. Ja osobiście polecam wam w tej sprawie skontaktować się z firmą https://bamor.pl/ Oni zajmują się wykonywaniem pawilonów tego typu.