Zaloguj się, aby obserwować  
optimusnaczelny

Jaka firma do pozycjonowania strony?

Recommended Posts

Jedyna metoda na znalezienie dobrej firmy pozycjonującej to z polecenia. Błędna jest też plotka, żeby brać firmę z pierwszej strony Google po wpisaniu hasła: pozycjonowanie. Taka firma zajmuje się głównie pozycjonowaniem sama siebie, a na klientów nie ma już czasu. Posłuchałam takiej rady i źle na tym wyszłam. Wybrałam firmę z Poznania. Druga sprawa to sprawdzenie umowy u prawnika, to niewielkie pieniądze w porównaniu z tym , co później będziemy płacić. 99 % sukcesu finansowego większości firm pozycjonujących to perfekcyjnie skonstruowana umowa, później już zostaje im tylko wystawianie faktur i liczenie pieniędzy.  Comiesięczne raporty nic nie znaczą, mogą tam być same zera , a oni bezczelnie je wysyłają i się śmieją z frajera....

Powiedzenie, że "szewc bez butów chodzi" jest tu po części prawdą, ale też zwróćcie uwagę, że takie firmy siebie pozycjonują lata - po dwóch latach nawet mniejszych działań i tak są w stanie podnieść swoje wyniki. A co dopiero firmy, które są na rynku długi czas i co miesiąc jakieś tam działania dla siebie prowadzą - nawet w międzyczasie:)

Kolejna kwestia - rozliczanie za efekt to bzdura totalna i żadna SZANUJĄCA się firma (oraz z szacunkiem do klienta) nie robi czegoś takiego. Ostrzegam każdego przed tą formą rozliczania, bo można naprawdę się zawieść. Takie firmy to już w ogóle nie szanują klienta. No i trzeba czytać uważnie umowy - żeby się nie okazało, że za zerwanie umowy są jakieś niebotyczne kary! Ale z drugiej strony też nie spodziewajmy się efektów po 3 miesiącach - pozycjonowanie to trudny i ciągły proces, a przy zmieniających się algorytmach Google można albo spaść z pozycji albo dostać ban...  I nie zawsze najniższa cena wyjdzie nam korzystnie. Ja wybrałam ofertę firmy nie dlatego, że byli tani, bo nie byli. Wybrałam tę firmę za to co mieli w cenie i co mieli mi do zaoferowania. W cenie miałam audyt, optymalizację, strony, parę stron zaplecza, dostęp do panelu monitorowania pozycji, który mogłam sobie codziennie sprawdzać.  Ponad to agencja powinna pomóc w doborze fraz opierając się na rzetelnych danych i poprzeć te wybory jakimiś argumentami (dlaczego te frazy mi proponują? jakie są wyniki tych fraz?). Ostatnia rzecz, która jest też dla mnie ważna to to, czy firma ma ze mną stały kontakt, czy są uprzejmi i pomocni. 

Teraz nierozłącznym elementem pozycjonowania jest SEO czyli optymalizacja strony internetowej i jej treści. Jeżeli firma tego nie oferuje to raczej nie masz co liczyć na dobry efekt. 

Firm zajmujących sie pozycjonowaniem jest wiele. ja jednak osobiście wybrałbym taka https://fabrykamarketingu.pl/seo-pozycjonowanie/, która przede wszystkim przeprowadza rzetelne audyty seo i na ich podstawie dobiera kampanię, a dodatkowo dywersyfikuje swoje działania i nie skupia sie tylko na jednej opcji. Takie działania moim zdaniem gwarantują większy sukces

Jedne firmy biorą wynagrodzenie za podejmowanie działań, które mają stronę wprowadzić na pierwsze pozycje wyszukiwanie. Inne kalkulują wynagrodzenie za konkretną pozycję. Warto zastanowić się jakie rozwiązanie nam odpowiada. Między innymi tutaj http://www.gniotek.com/c/pozycjonowanie-stron/ można sobie poczytać o pozycjonowaniu . Jest tam sporo artykułów, a w nich rady i wskazówki, które mogą okazać się pomocne.

Szukamy NAPRAWDE B DOBREJ Firmy do SEO miedzynarodowego

mamy dosyc przykrych doswiadczen z amatorami.

Tylko Profesjonalisci

Rynek Niemiecki ,Polski i Angielski

Bedziemy wdzieczni za dobre polecenia

Pozdrawiamy

Porządna, profesjonalna i rzetelna firma którą mogę z czystym sumieniem polecić to www.mediaprojectgroup.com.

Oferują również branding, prowadzenie social media- zajrzyj w zakładkę oferta.

Poszukuje firmy marketingowej przy okazji tworzącej strony www. Macie coś godnego polecenia?