Zaloguj się, aby obserwować  
EdwardHarr

Który system CRM jest wart uwagi

Recommended Posts

Cześć Wam!

Poszukuję dobrego i sprawdzonego systemu CRM do zarządzania bazą klientów. Najlepiej, żeby był polskiej produkcji. Polecacie może coś sensownego w tym zakresie tematycznym? Zastanawiam się w chwili obecnej choćby nad tym, czy ten [link usunięty] byłby ok. Co myślicie?

Cześć, nie znam tego systemu. A powiedz mi dokładnie o co Tobie chodzi, bo systemów jest wiele. Jakie ma spełniać funkcje ? Na czym Tobie zależy? Jest wiele open source'owych CRM które mogą spełnić Twoje potrzeby. 

W zależności od prowadzonej działalności polecam prowadzenie księgowości samodzielnie, online. Bardzo sprawdza się np. [link usunięty] i mogę polecić.

Przecież na Berberisie można na spokojnie działać z dużą firmą. Macie wszystkie niezbędne systemy, a w zasadzie pozostaje kwestia dopasowania podstawowych elementów. Tam nie ma żadnych cudów, tam trzeba pilnować podstaw. Siadacie i dopasowujecie rozwiązanie. Generalnie z dopasowaniem tego nie ma problemów, ale trzeba być świadomym tego, czego dokładnie potrzebujecie. Wtedy wszystko powinno być dobrze. 

Hmm... trudno mi sobie obecnie wyobrazić działanie bez wsparcia takimi rozwiązaniami jak Berberis. Tak naprawdę miałam tutaj diametralną odmianę pod każdym względem. Wszystko udało się poprawić. Prostymi krokami, krok po kroku, zdziałaliśmy naprawdę wiele, ale od razu cudów nie było. To jednak wymaga zaangażowania. 

Moja firma korzysta z Firmao http://firmao.pl/ds od kilku lat i byłoby ciężko prowadzić firmę bez takiego wsparcia. Mamy dopasowany system pod specyfikę naszej firmy, u nas się sprawdza. Zależało nam na integracji z programem Symfonia i właśnie tutaj znaleźliśmy to rozwiązanie. Firmao ma super wsparcie techniczne i możliwość założenia darmowego konta testowego. Polecam

Testowalem sales manago dziala swietnie

__

Bed and breakfast accommodation -  [link usunięty]

Jeśli szukasz systemu, który usprawni działanie twojej firmy powinieneś koniecznie zdecydować się na CRM od Firmao, ponieważ posiadają ERP oraz jest indywidualnie dopasowany do specyfiki firmy. Do tego, zanim się zdecydujecie kupić pakiet, najpierw za darmo przetestujcie system, wszystkie info są na stronie .

Berberis robi dużą różnicę i naprawdę odmienia sytuację, a wszystko totalnie podstawowymi krokami. Moim zdaniem to niezbędne, a przynajmniej tak to wygląda w naszej działalności. Dokładnie widzę, ile udało się dzięki temu zrobić. Żadne cudowne metody - proste kroki i sprawa załatwiona. Działajcie.