Zaloguj się, aby obserwować  
ocenka

Nowe mieszkanie w Warszawie

Recommended Posts

Co do oferty nowych mieszkań, to moim zdaniem bardzo ciekawie prezentują się mieszkania dostępne na http://www.domdevelopment.com.pl/pl/osiedle-premium . Sprawdźcie, może i wam spodobają się mieszkania na tym nowoczesnym osiedlu w Warszawie.

Potwierdzam Akacjową Aleję - było wielokrotnie, to piękne miejsce, bardzo dobre osiedle, utrzymane w świetnym stanie, a każdy kolejny etap inwestycji pod względem jakości jedynie wyprzedza poprzedników. Czy takie rozwiązanie po prostu nie jest dużo lepsze? Jak myślicie?

Trio Shiraz na Bielanach to dobre miejsce do zamieszkania. Cisza, zieleń jak to Bielany a jednocześnie blisko wszędzie, pełno sklepów, dobra komunikacja. Budynek przyjemny jeśli chodzi o bryłę budynku a do tego solidnie zbudowany. [link usunięty] warto sprawdzić. My będziemy tu mieszkać 

Wszystkie mieszkania w mieście to koszty z komosu wzięte. Pod miastem warunki są lepsze, normalniejsze, można po prostu żyć. Stolica? Kiedyś może i tak, była fajna, atrakcyjna, ale teraz w mieszkaniu tam absolutnie nie widzę plusow. Bo jeśli tak, to jakie?

Nowe mieszkania oferuje również firma Grupo Lar, a dobrą lokalizację i tanie mieszkania znajdziemy na http://www.grojecka216.com/ . Myślę, że również i was może oferta tych mieszkań zainteresować.

Podpisuję się pod forumiak ;) Ceny w stolicy koszmarne. Pod Warszawą można świetne mieszkanie kupić już za 3900 za metr. Robi różnicę, prawda? Poza tym np. Marki, są świetnie skomunikowane z Warszawą. Jest tam spokjnie, dużo zieleni. Dla mnie znacznie więcej plusów niż minusów

Nowe mieszkania mozna oglądać na Wawrze, powstaje nowa inwestycja Miasteczko Wawer, piękne, przestronne mieszkania z widokiem na las, okolica idealna do życia, blisko natury i blisko do centrum, dobre połączenie, a wszystkie sklepy na miejscu na osiedlu wiec nie trzeba daleko jeździć.

Na Włochach powstają ciekawe kamienice. Ich projekt został stworzony według zaleceń Konserwatora Zabytków. Lokalizacja i bardzo dobre połączeniami komunikacyjnym to dodatkowy atut.

Jeśli to będzie w Radzyminie, to mieszkanie ogarniecie tam sobie na naprawdę dobrych warunkach. Kiedyś stolica była w porządku, teraz raczej jest o miejsce przeznaczone dla osób bogatych. W Radzyminie w centrum miasta ładne osiegdle ogarniecie w cenie na poziomie ponad 4k za metr. Teraz sami sobie oceńcie, co za tyle dostaniecie w Wawie.

Radzymin i Akacjowa Aleja. Pod miastem są lepsze warunki, atrakcyjniejsze otoczenie. Wiele zależy po prostu od tego, ile macie do wydania, jakie są wasze oczekiwania, ale skoro pod miastem mieszkanie kosztuje ponad 100 tysięcy mniej, to tylko z tego korzystać. Można sobie zapewnić zdecydowanie lepsze otoczenie. Wawa jest miejscem dla bogatych.

Fajnych miejsc w Warszawie, jak i jej okolicy, w których warto zamieszkać na pewno nie brakuje. Myślę sobie jednak, że bardzo ciekawą propozycją jest inwestycja Grupo Lar http://www.bliskiebemowo.com/pl . Przede wszystkim należałoby powiedzieć, że inwestor ten posiada bardzo wiele pozytywnych opinii, wobec czego na pewno nie musimy obawiać się żadnych problemów z zakupem mieszkania. Poza tym sam układ dostępnych nieruchomości jest bardzo ciekawy. W pobliżu nie brakuje miejsc, w których można spędzić miło czas i się zrelaksować, a taka lokalizacja gwarantuje nam ciszę.

Na bym na Twoim miejscu wybrał bardziej spokojną i pełną terenów zielonych dzielnicę. Chociażby Bielany czy Żoliborz, bo prężnie buduje się tam kilka nowych inwestycji. Dla przykładu, przy ul. Duracza 10 powstaje kompleks Nowe Bielany 2. Lokalizacja je świetna - blisko do Metra Słodowiec, mostu Grota czy Gdańskiego czy parków Herberta i Olszyna. W okolicy jest też dobre zaplecze usługowe m.in. restauracje, parki zabaw dla maluchów, kina, teatry, nawet basen. To świetne miejsce do życia dla rodzin z dziećmi. Obejrzyj sobie koniecznie plany mieszkań na stronie dewelopera. Ja myślę, że warto zainwestować w takie mieszkanie.

Tutaj http://www.radnych2.pl/już zaglądaliście? Na osiedlu Radnych 2 są bardzo przemyślane układy mieszkań. Dzięki temu można z powodzeniem zakupić meble dostępne w wielu sklepach, a niekoniecznie decydować się na rozwiązania na zamówienie. Poza tym osiedle jest ogrodzone. Można czuć się bezpiecznie. Inwestycja zlokalizowana jest w Józefosławie  pod Warszawą - kilometr od Lasu Kabackiego i około 15 km od centrum stolicy.

W Warszawie działa firma http://taxibagazowka.com/, można u nich nie tylko wynająć auto na wynajem, ale też ludzi do pracy od razu. Za 120 zł za godzinę mieliśmy auto i do tego dwóch ludzi do noszenia. W dwie godzinki z całą przeprowadzką się uwinęliśmy, a ja praktycznie nie robiłem nic. 

W Wawrze powstaja nowe pieknie mieszkania z widokiem na las, świetna lokalizacja, ceny od 6000zl z tego co widzialem na stronie. Metraże są różne, od 36m2 do 90m2 i piekne duze tarasy, najwiekszy ma 100m2. Przymierzam się, żeby jednak jakieś tam sobie zarezerwować, bo widzę, że schodza bardzo szybko, zainteresowanie jest duże.

A nie będzie lepiej kupić mieszkanie pod Warszawą? Ja właśnie do tego się przymierzam. Jednak życie w Warszawie niesie za sobą dużo negatywnych następstw. Kupując mieszkanie pod Warszawą macie o wiele więcej przestrzeni dla siebie i dla swoich dzieci. Teraz deweloper http://markowydom.com.pl/  sprzedaje nowe mieszkania w Markach. To może być dużo lepsze rozwiązanie, niż mieszkanie w przeludnionej Warszawie. 

Jak masz w nowym mieszkaniu balkon, to też pomyśl o balkonowym mini ogródku. Możesz sprawić , że mały balkon będzie pełen zieleni, a do tego przydatnych ziół i przypraw do obiadu, gdzie do sklepu nie będziesz musiał biegać za każdym razem. Myślę, że każdy o takim czymś marzy. 

Cała masa opcji, ale jak się wejdzie na strony inwestycji to nigdzie nie ma cen i o wszystko trzeba się pytać. Strasznie to irytujące.

Słyszałam, że w Warszawie najlepsze osiedla to te, zarządzane przez firmę  [link usunięty]  . Mieszkańcy sa bardzo zadwoleni, bo można wszystkie sprawy bez problemu załatwić, a osiedla są bardzo porządne, zadbane i bezpieczne. Więc jak  będziecie szukać jakiś mieszkań w stolicy to polecam właśnie od tych osiedli zacząć swoje poszukiwania.

Zarządce jak niedobry zawsze można zmienić ale co do mieszkania to musi być na pewno przemyślany wybór, mi się najbardziej podoba Atala Marina jeśli chodzi o warszawską Białołękę.