Zaloguj się, aby obserwować  
ocenka

Nowe mieszkanie w Warszawie

Recommended Posts

W Warszawie bardzo ciekawie wygląda nowa inwestycja http://www.19dzielnica.pl/element/19dzielnica Osiedle posiada własną infrastrukturę, ulice, skwery z fontannami, zielone patia, kreatywną ścieżkę zabaw dla dzieci i zaplecze handlowo - usługowe. Otwarta, przyjazna i bezpieczna przestrzeń to jeden z największych atutów 19 dzielnicy. Pod koniec 2017 roku osiedle powiększy się o prawie 240 nowych mieszkań.

Mi się bardziej podoba Oaza Wilanów szczerze mówiąc ale może dlatego że mam sentyment do dzielnicy i lubię spacery po parku woków Pałacu, osiedle jest atrakcyjnie położone, blisko węzła komunikacyjnego  co bardzo ułatwia dojazd do centrum

Początkowo rozważałem kupno mieszkania w Warszawie, ale chyba zdecyduję się jednak na Kraków- kocham to miasto! W okolicy Krowodrza powstaje fajna inwestycja- Nowa 5 Dzielnica. Z tego co widzę, mieszkań będzie sporo na sprzedaż o różnym metrażu, więc jest w czym wybierać. :)

Zdecydowanie polecam Wam stronę mapanieruchomosci.pl gdzie znajdziecie wszystkie inwestycje mieszkaniowe w Warszawie. Dla przykładu moja znajoma znalazła tam świetne mieszkanie na Mokotowie,  mogła od razu odezwać się do dewelopera za pośrednictwem tej strony. Znalazła tam również jakie mieszkania są wolne i ogólny opis inwestycji. Zobaczcie jak to się prezentuje w całości http://www.mapanieruchomosci.pl/mieszkania/warszawa/mokotow/bartycka-residence-iii/1107/ ceny tych mieszkań kształtują się od ponad 8000 zł za metr, ale jak przeczytacie sobie opis inwestycji to stwierdzicie, że naprawdę warto wydać takie pieniądze :)

A nie lepiej kupić mieszkanie pod Warszawa? Teraz jest z każdej strony miasta dobry dojazd do centrum. Bardzo fajne osiedle powstało w Ożarowie - tu zostawiam Wam namiary http://www.kddevelopment.pl/oferta/nowy-ozarow . To cicha i spokojna okolica z doskonałą komunikacją kolejową czy autobusową z Warszawą (osiedle od centrum miasta dzieli odległość 15km, natomiast od dzielnicy Bemowo tylko 8). Moim zdaniem to zdecydowanie lepsze miejsce do życia niż centrum Warszawy. 

Tak, jest w czym wybierać w Warszawie jeśli chodzi o nowe mieszkania ale dobrze jest zwrócić uwagę na lokalizację, żeby to nie były jakieś słabo skomunikowane peryferie. Najlepiej wybrać Wolę, tam jest sporo ładnych osiedli, Nowe Odolany na przykład.

Oj, to ważne, bo potem są problemy z dojazdami do szkoły itd. Pod tym względem dobrze wypada Wilanów, okolica jest spokojna, zielona, nieco na uboczu, ale dobrze skomunikowana , z galerią, szkołą itd. Wiem co prawda, że z mieszkaniami jest trochę problem, zwłaszcza z tymi z rynku wtórnego, ale to najlepiej skontaktować się z pośrednikiem Eugeniuszem Jaworskim. On świetnie zna okolice i nieruchomości w tej dzielnicy, potrafi w krótkim terminie zaproponować coś atrakcyjnego. Dużym plusem p. Jaworskiego jest kompleksowość usług, nie zostawia człowieka na lodzie po tym jak pokaże mieszkanie i zainkasuje opłatę. Nic z tych rzeczy, realnie prowadzi klienta do samego końca, aż nie będzie usatysfakcjonowany i dojdzie do transakcji. I przede wszystkim szanuje czas - rzadka cecha wśród ludzi

Ja ze swojej strony mogę polecić  [link usunięty] , które są położone w bardzo korzystnych lokalizacjach, a ich cena jest bardzo przystępna. Osobiście już taki kupiłem sobie, co prawda na kredyt, ale i tak się opłaciło, bo jakość mieszkania jest pierwszorzędna i mam wspaniałe widoki z balkonu :)

polecam miejscowości podwarszawskie, a szczególnie Piaseczno (jakoś najbardziej mi się podoba z tych wszystkich pozostałych). Polecam dewelopera Dom Marzeń Piekut jak coś!!

Jeżeli będziecie szukać mieszkania we Wrocławiu, to serdecznie polecam tą stronę:  [link usunięty]  . Mój znajomy kupił jedno z tych mieszkań i jest bardzo zadowolony.

Nowe mieszkania można urządzić od początku po swojemu i to mnie najbardziej przekonuje. Ogladalismy juz mieszkanie na osiedlu Miasteczko Wawer i mi sie najbardziej podoba, bardzo przestronne pokoje, okna z widokiem na las, jest cicho, nie slychać hałasu z ulicy i jest piekna okolica

Sądzę, że zainteresować mogą was również inwestycje tego dewelopera - https://www.domd.pl/inwestycje . W ofercie posiadają wiele zrealizowanych inwestycji mieszkań na sprzedaż, jak i wiele projektów w trakcie realizacji. Uważam, że warto zapoznać się z szczegółami ich oferty.

Myślę, że dużo lepszą opcją jest zamieszkanie pod Warszawą. Jest wiele świetnych osiedli, na przykład osiedle Radnych 2 w Józefosławie: https://www.facebook.com/Osiedle-Radnych-2-223038558101283/. Tylko 15 kilometrów do centrum stolicy, bardzo dobry i wygodny dojazd, także komunikacją miejską. Wybór mieszkań bardzo duży, każdy znajdzie u nich coś dla siebie.

Teraz jest na przykład budowane takie osiedle Dźwigowa Park – tu macie szczegóły [link usunięty] Moim zdaniem fajna opcja na to, aby właśnie mieć przestronne mieszkanie w Warszawie za normalną kasę. Moja siostra kupiła tam mieszkanie tydzień temu, oglądałam projekt to właśnie zwróciłam uwagę na to, że mieszkania są zaprojektowane w taki sposób, żeby był maksymalny komfort i łatwość aranżacji, a na tym przecież każdemu kupującemu zależy.

Jeśli chodzi o nowe inwestycje w Warszawie, to ja polecam dobrze wybrać dewelopera. My kupowaliśmy od  [link usunięty] , bo zależało nam na tym, aby wybrać wiarygodnego dewelopera, z doświadczeniem i z dużą ilością zadowolonych klientów na koncie :) Był to bardzo dobry wybór. 

Dźwigowa Park. Warszawskie Włochy, bardzo fajna moim zdaniem iwnestycja, na pewno nie masówka jak to czynią wielcy deweloperzy, tylko raczej miejsce o kameralnym charakterze. Widzę, że wyżej ktoś wspomniał o tej inwestycji – moim zdaniem słusznie, bo jest trafiona.

mieszkajac w mieszkaniu w meiscie masz wszedzie blizej, nie musze sie martwic o koszenie trawy ogrodzenie droge podjazd garaz itd. Mam nowe mieszkanie na osiedlu Miasteczko Wawer i w stanie deweloperskim wszystko juz masz w bloku i masz spokoj. Mieszkanie mam bardzo ladne 73m z widokiem na las w bardzo fajnej okolicy

Jeśli chodzi o Włochy to również polecam Dźwigową Park. Ciekawa inwestycja, a do tego deweloper z którym się dobrze współpracuje również po podpisaniu umowy

Nowe mieszkanie w Warszawie to spory wydatek. Podziwiam ludzi, którzy chcą kupować właśnie w tym mieście. Jest wiele pięknych miast, w których jest znacznie taniej. 

Mnie już trochę zmęczyło to szukanie na własną rękę,  zleciłem to Pani Joannie Lebiedź z biura nieruchomości przy Lekkiej 3, znajomym znalazła bardzo szybko wymarzone mieszkanie więc może i dla mnie coś znajdzie, ona się lepiej zna na nieruchomościach w stolicy niż ktokolwiek inny