Zaloguj się, aby obserwować  
ocenka

Nowe mieszkanie w Warszawie

Recommended Posts

Koniecznie zajrzyjcie sobie tutaj http://www.mokosfera.com/pl/ . Mokosfera to ciekawa miejsce do zamieszkania w Warszawie. Mają teraz fajną ofertę karnawałową. Mieszkania 2 pokojowe są w obniżonej cenie. Myślę, że jest to dobry czas na podjęcie decyzji. Trudno znaleźć coś podobnego w tak atrakcyjnej cenie. Inwestycja jest w dobrej lokalizacji, a deweloper z tego co widzę ma świetnie opinie. Widać, że stawiają na jakość.

Zgadzam się. Najlepiej kiedy przeszukasz internet i porównasz dostępne tam oferty. Wtedy będziesz miała pełen pogląd na to, które mieszkania spełniają twoje oczekiwania. Pomoże ci to bardzo łatwo i sprawnie podjąć ostateczną decyzję. Co od siebie mogę ci powiedzieć, to to, że bez względu na to które mieszkanie wybierzesz, pamiętaj aby je odpowiednio ubezpieczyć. Niestety, ale to, że kupujesz nowe mieszkanie, nie daje ci gwarancji braku usterek. Co jeśli pęknie kurek od wody i zaleje nie tylko ciebie ale i sąsiada? Koszty remontu mogą być spore, a chyba tego chciałabyś uniknąć. Polecam ci przeczytać artykuł - https://www.uniqa.pl/ubezpieczenia-dla-ciebie/moje-zycie/cztery-katy/7-krokow-do-zakupu-ubezpieczenia-mieszkania-lub-domu który pomoże ci wybrać odpowiednie ubezpieczenie i dobrać polisę, która zabezpieczy cię od wszelkich możliwych usterek i problemów. 

Dokładnie! Mieszkań ładnych i atrakcyjnych jest sporo, Atal też buduje w stolicy teraz kilak osiedli a z tego co mi wiadomo maja w ofercie mieszkania z wykończeniem pod klucz co jest bardzo wygodne dla kupujących bo nie muszą się już tym zajmować sami

Jeżeli pracujesz i mieszkasz w Warszawie, to myślę, że zakup mieszkania w tym mieście jest uzasadnione. Oczywiście musisz liczyć się z tym, że koszty życia w stolicy są znacznie wyższe niż w innych miastach i to samo tyczy się cen mieszkań. Zastanawiam się, czy nie byłoby lepiej, abyś najpierw zainwestowała te pieniądze np. w apartament na wynajem. Dzięki temu będziesz miała dodatkowy i stały dochód, co pozwoli ci na spokojniejsze życie i zakup jeszcze lepszego mieszkania. Np. na stronie - http://apartamentypiano.pl/ znajdziesz bardzo atrakcyjną ofertę na apartamenty w miejscowości Świerardów Zdrój. Dla wyjaśnienia, miejscowość ta znajduje się w sąsiedztwie granicy, ale także położona jest w górach, co jeszcze bardziej czyni ją atrakcyjną turystycznie. Władze miasta doceniają uroki okolicy, dlatego bardzo dużą uwagę przykładają do jej rozwoju. Jak możesz sama przeczytać, w mieście znajduje się wiele udogodnień i atrakcji, bez względu na to czy jest to lato, wiosna czy zima, każdy z odwiedzających Świerardów turystów, znajdzie tam coś dla siebie. 

A co sądzicie o kupnie mieszkania w Poznaniu? Ja niedawno znalazłem ofertę firmy RED COktóry właśnie w Poznaniu sprzedaje aktualnie bardzo fajne i eleganckie mieszkania w świetnej lokalizacji. Myślicie, że to dobry pomysł na zakup własnego mieszkania 🙂

A ja właśnie nie jestem przekonana co do tego, że mieszkanie z rynku wtórnego faktycznie wyjdzie "taniej". Szczególnie gdy planuje się w nim zrobić spory remont. Takie remonty czasami naprawdę potrafią zaskoczyć. Wiem, bo siostra była w takiej sytuacji. Dlatego ja wolę zapłacić nawet więcej, ale kupić nowe mieszkanie i w nowym budownictwie i zaoszczędzić mnóstwo nerwów. Obecnie czekam, aż moje M na osiedlu https://www.superkrak.com.pl/wyszukiwarka-3d/apartamenty-kaskada-etap-3 skończy się budować.