Zaloguj się, aby obserwować  
Dota

Pomysł na wakacje

Recommended Posts

Każdy z nas czeka z utęsknieniem na wypoczynek i planuje urlop. Urlop kojarzy mi się z odpoczynkiem, nadrabianiem zaległości w czytaniu lub bardziej przyziemnych pracach domowych. A Wy jakie plany macie na tegoroczny urlop?

Pomysłów na to, gdzie spędzić wymarzony urlop jest mnóstwo. Wszystko zależy od tego, co cię interesuje. Góry, morze, dyskoteki? Myślę, że w pierwszej kolejności warto odpowiedzieć sobie na to pytanie, a następnie poszukać kierunku, który posiada wszystkie te cechy. Kluczową sprawą jest tutaj również budżet jakim dysponujesz. Chociaż ten fakt nie jest tak istotny, gdyż ja np. gdy potrzebuję dodatkowej gotówki na urlop, wchodzę na stronę banku Santander Consumer - https://www.santanderconsumer.pl/ Gdzie znajduje się bardzo atrakcyjna oferta kredytowa. Niskie oprocentowanie oraz dogodne raty, pozwalają mi nie odczuć tego, że mam jakikolwiek kredyt, a przy tym spędzić wakacje tak jak chcę. 

My postanowiliśmy w tym roku wybrać sie do kraju w którym jeszcze nie byliśmy no i wybraliśmy Iran.Pierwszy raz wybieramy się na objazdówkę z biurem podróży.Do tej pory zawsze sami organizowaliśmy swoje wyprawy.Niestety niebardzo wiedzieliśmy od czego zacząć planowanie podróży do tego kraju .Mąż znalazł fajną ofertę i postanowiliśmy zaryzykować ,mam nadzieję,że nie bedziemy żałować.

Dyskoteki są raczej nie w moim stylu., a zwiedzanie nowych miejsc bardzo lubię. Doszłam do wniosku, ze nadrabianie zaległości w pracach domowych musi poczekać gdyż  czuję, że muszę się zrelaksować. Odpoczynek na plaży, zwiedzanie to chyba będzie moim tegoroczny celem. Iran, muszę przyznać, że to niespotykany kierunek podróżowania wśród mych znajomych . Możesz coś więcej napisać o waszej podróży, którą planujecie, a może ktoś inny tam już był i podpowie jak to zorganizować?

Ja podobnie, czuję, że muszę się w tym roku odprężyć i oderwać całkowicie od pracy. Dlatego wybierzemy się chyba na wycieczkę last minute, ale jeszcze nie wiemy gdzie 🙂 

A ten Iran brzmi super egzotycznie! Też chętnie poczytam coś więcej.

10 godzin temu, monsterka4 napisał:

Ja podobnie, czuję, że muszę się w tym roku odprężyć i oderwać całkowicie od pracy. Dlatego wybierzemy się chyba na wycieczkę last minute, ale jeszcze nie wiemy gdzie 🙂 

A ten Iran brzmi super egzotycznie! Też chętnie poczytam coś więcej.

Zobacz sobie ofertę Wytwórni Wypraw do Iranu. Mają całkiem fajnie pomyślaną objazdówkę i do tego niezłego pilota.  Autora przewodnika po Iranie właśnie.

Dnia 29.07.2019 o 19:53, MaJagoda napisał:

Zobacz sobie ofertę Wytwórni Wypraw do Iranu. Mają całkiem fajnie pomyślaną objazdówkę i do tego niezłego pilota.  Autora przewodnika po Iranie właśnie.

Jak widze na ich stronie to jako piloci mogą być albo Mateusz Bury albo Zbigniew Mielcarek. I chyba Mielcarek jest autorem przewodnika? Taki wujek Google podpowiada 😉 Jeszcze mi ktos taki wyskakuje przy nagrodach Kolosa. To ta sama osoba?