handlara

Ile kosztuje wyposażenie restauracji?

Recommended Posts

A w jakiej firmie kupujecie najczęściej zmywarki ? Z tego co wiem to Winterhalter ma najlepsze,  bardzo duży wybór mają bo się specjalizują w takich systemach myjących.  Mają też spory wybór koszy do zmywania a wiadomo że to ma znaczenie na jakich się myje. 

Ukraina. Produkujemy na zamowienie artykuly spozywcze. Rafinada cukier 1,5 zl/kg buraczany, trzcinowy, bialy krysztal. Pakowany papierowa torbe, worki. Naturalny, surowy, drobny w saszetkach, rafinowany i skrystalizowany, prasowany w kostki. Latwo rozpuszczajacy sie, wielkosc kostki odpowiada standartowej lyzecze. Paczkowany 250,500,850g. Produkujemy na zamowienie private label  pod marka wlasna klienta artykuly spozywcze, dodatki slodzace z etykieta od 5tys.szt opakowan roznej gramatury. Slodziki, fruktoza, puder z dodatkiem syropu oraz zywnosc kuchnia organiczna, ryz, krupy, platki, maka, makaron, chleb ryzowy, sol morska. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), E-mail: nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow 
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Ceny są różne w zależności od firmy i potrzeb, wiadomo.  W dobrej cenie  sprzęty możecie kupić w hurtowni gastronomicznej Gastromarathon.  Mają piece, kuchenki, zmywarki itd. praktycznie całe wyposażenie.  Siostra ma restaurację i u nich kupowała, razem wybieraliśmy. Sprzęty działają świetnie, pracują na okrągło i nie ma z nimi problemów. 

Pamiętaj jeszcze, ze trzeba liczyć koszty wyposażenia całej administracji, tak jak już ktoś słusznie zauważył. Ja to niecierpię w kilku miejscach jednocześnie zamawiac te same, czy podobne akcesoria, dlatego zawsze szukam miejscówek, w których wszystko mam pod przyszłowiową ręką. Odnośnie do takich organizacyjnych kwestii to zawsze sięgam do http://www.abcpapier.pl/ tam mają od segregatorów, po długopisy, meble biurowe. Pełen pakiet

Polecam spojrzeć na ten portal:   http://www.abc-restauracji.pl/  masz tutaj w katalogu wypisane firmy, które oferują meble i zaopatrzenie do gastronomii oraz wiele więcej :) Podzwoń popytaj się jak to wszystko wygląda, bo wiadomo zależy od tego jaki styl restauracji chcesz wybrać.  Też korzystałem z tej strony przy zakładaniu swojego punktu gastronomicznego. 

Nawet na najmniejszych i najtańszych elementach wyposażenia restauracji można sporo zaoszczędzić. Na przykład, moja firma sporo zaoszczędzila za sprawą http://duncan-papier.pl/ . Za niezwykle atrakcyjną cenę zostaliśmy zaopatrzeni w ręczniki papierowe i czyściwo przemysłowe, które są niezbędne na terenie każdej restauracji. O porządek trzeba dbać!

Ukraina. Wspolpraca. Drewno 15 zl/m3. Produkcja europalet, desek, biomasy, pelletu, brykietu, drewnianej galanterii, mebli, domow z bali, sklejki, plyt meblowych, wegla. Tanio Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do zakladania produkcji europalet, desek, biomasy, pelletu, brykietu, drewnianej galanterii, mebli itp. na terenie obw.Czernihowski ~2,5 mln.ha Lasow Panstwowych. Oferujemy staly dostep do surowca, drewno opalowe 15 zl/m3. Zrzyny, kora, pyl, zrebki, trociny traktowane na miescu jako odpady produkcyjne, ponosza w wiekszosci tylko koszty transportowe. Przy nadlesnictwach sa duzy wybor na sprzedaz, wynajem tartakow, nieruchomosci rolnych, obiektow gospodarczych po bylych kolchozach, PGR. Surowce lokalne: drewno, torf, wegiel, marmur, granit, labradorit, bursztyn, kreda, glina, wapienie, paliwa, nawozy, siano, sloma, owoce, warzywa, kukurydza, pszenica, slonecznik, rzepak, soja, olej, sruta, makuch, susz browarny, nasiona oraz inne produkty rolne. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow 

Jeżeli potrzeba sprawdzonych i nowoczesnych sprzętów gastronomicznych to warto zajrzeć do http://www.revinexgastronomia.pl/ sprzętu nawalone pod sufit jest w czym wybierać. Różnorodna ofeta, więc każdy znajdzie coś dla siebie, bez dwóch zdań. Na stronie jest pełny katalog więc bez kłopotu można skompletować to, co jest potrzebne i jechać już z gotowym zamówieniem.

Ukraina. Skrzynie, opakowania euro, palety drewniane. Od 5 zl/szt. Oferujemy najwyzszej jakosci palety z drewna, opakowania transportowe, skrzynie, palety euro, przemyslowe wlasnej produkcji. Wedlug specyfikacji na zadany wymiar po obrobce termicznej. Stosujemy drewno fitosanitarne, suszone w komorach suszarniczych. Sosna, jodla, olcha, brzoza, topola, osika, klon itp. Szerokie zaplecze techniczne umiejscowionych fabryk produkcyjnych z duza powierzchnia magazynowa. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow 

Przy wyposażaniu restauracji trzeba się rozejrzeć za produktami, które są najlepsze cenowo i jakościowo. Ja trafiłem na firmę www.stalnierdzewna.biz, która oferuje świetne meble gastronomiczne wykonane ze stali nierdzewnej, w bardzo dobrych cenach. Polecam wam przyjrzeć się ich ofercie.

Ukraina. Zalozenia dzialalnosci gospodarczej. Sfera rozrywki, otwarcie dyskotek, klubow, lokalow gastronomicznych. Zajmuje sie otwarciem w Kijowie fastfoodow, pubow, restauracje z polska kuchnia. Szukam inwestorow od Was z tej branzy. Dla miasta z 5mln.mieszk. to jest oplacalny biznes. Po urochomienie lokalow moge rozliczac sie co miesiac z polskimi kredytorami. 
Ukraina. Sprzedam, odstapie dobrze prosperujacy, kompletnie wyposazony Pub-Restauracje. Baza materialno-techniczna sieci otwartej gastronomiczno-rozrywkowej w Kijowie. Dochodowy zaklad gastronomiczny w wynajmowanym lokalu o powierzchni 155m2, na 70 osob (z mozliwosciu powiekszenia) + miejsce na ogrodek w sezonie. Jest w pelni wyposazony oraz posiada wszelkie zezwolenia i wymagane koncesje. Grono stalych klientow, muzyka na zywo, wyposazenie audiowizualne na transmicje meczow itp. Sa wszystko pozwalajace na przejecie pubu bez koniecznosci zawieszania dzialalnosci. 100% udzialu, bez zadluzenia. Cena do negociacji. Zapraszamy zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow 

Bardzo ważne, jeśli chodzi o wyposażenie kuchni w restauracji, jest odpowiednie dobranie centrali wentylacyjnej.  U nas od ponad roku mamy centralę - http://www.jeven.pl/PL-H20/centrale-wentylacyjne-kuchenne.html  i sprawdza się rewelacyjnie. Jest bardzo wydajna, łatwa w utrzymaniu czystości i elegancko się prezentuje. Czyli spełnia wszystkie warunki, jakie taki sprzęt powinien spełniać.

Co do wyposażenia sklepu czy restauracji to polecam Store4store. Mają odpowiednią ofertę ;) Ogólnie bardzo ważne jest by nie oszczędzać zbytnio na sprzęcie bo to się szybciej zwróci jeśli będzie wszystko wysokiej jakości. Idzie za tym m.in. energooszczędność. 

Ukraina. Produkujemy na zamowienie artykuly spozywcze. Rafinada cukier 1,5 zl/kg buraczany, trzcinowy, bialy krysztal. Pakowany papierowa torbe, worki. Naturalny, surowy, drobny w saszetkach, rafinowany i skrystalizowany, prasowany w kostki. Latwo rozpuszczajacy sie, wielkosc kostki odpowiada standartowej lyzecze. Paczkowany 250,500,850g. Produkujemy na zamowienie private label  pod marka wlasna klienta artykuly spozywcze, dodatki slodzace z etykieta od 5tys.szt opakowan roznej gramatury. Slodziki, fruktoza, puder z dodatkiem syropu oraz zywnosc kuchnia organiczna, ryz, krupy, platki, maka, makaron, chleb ryzowy, sol morska. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), E-mail: nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow 

Do restauracji trzeba pomyśleć o dobrej klimatyzacji. Moja znajoma ma mała  kawiarenka i siłą rzeczy klimatyzacja była wskazana.  Z tego co wiem znalazła super ofertę na klimę z firmy http://yogico-klimatyzacja.pl/.   Teraz ja montowałem klimatyzację do biura i też skorzystałem z ich oferty. 

skup się na tym żeby wybrac odpowiedni, dobrej jakości sprzęt, a nie jakieś byle co. Nawet jeśli bedzie sporo tańsze. Bo za pare lat będziesz żałować, badziew przestanie działać albo zacznie się psuć. Ja zainwestowałem w dobry sprzęt chłodniczy od firmy Bolarus i juz piąty rok jestem bardzo zadowolony.

Ukraina. Miod 6 zl/kg. Pozyskujemy ziolomiody, propolis, wosk, mleczko pszczeli na zamowienie dla inwestorow, hurtownikow, odbiorcow miodu. Gospodarstwa agroturystyczne, pszczelarskie, pasieczne na sprzedaz, wynajem. Pushkari - miodowy kraj. Niskie ceny - miody wysokiej jakosci 6 zl/kg, akacjowy, kwiatowy wczesnowiosenny (sady jablek, wiszni ), lipowy, gryczany, wrzosowy, spadziowy, rzepakowy, wielokwiatowy (koniczyna, kwiaty lakowe i lesne); - ule z miejscowa rodzina pszczol ( ~30kg miodu / 2 tygodni), cena 180zl; - dzierzawa 1 hektara ziemi II-III klasy rolnej z prawem pierwokupu, od 150 zl rocznie; - miedowucha, 4 zl pol-litra. Na dawnych polskich ziemiach obok zabytkowego miasta Nowgorodu-Siewierskego unosi sie duch Bohuna. Tam kozacki pulkownik Iwan Bohun, bohater Ogniem i Mieczem spedzil ostatnie lata swego zycia. Mala ukrainska miescina Pushkari nadal slynie z duchmianego chlebu wypiekanego w piecu, smazonej ryby oraz kaczki z wisniami wedlug starych kozackich przepisow z czasow powstania Chmielnickego. W Pushkariach sa bogate tradycje pszczelarstwa. Miejscowy pasieke otaczaja tysiace hektarow raznotrawija w dolinie rzeki Desna; laki, sady, pastwiska, pola uprawne, nieuzytki, lasy i pagorki. Takie polozenie wybitnie sprzyja pozyskiwaniu produktow pszczelich o wybitnych cechach. Szukamy partnerow do budowy oszrodka turystycznego. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.),  E-mail: nieruchomosci@ukr.net   Skype:IgorKijow

Najważniejsze w wyposażaniu restauracji jest znalezienie solidnych mebli gastronomicznych w dobrych cenach. Tego rodzaju meble ze stali w korzystnych cenach oferuje firma www.jugema.com.pl Sam mam ich produkty w swojej restauracji i mogę je polecić również wam.

Ile? To zależy od lokalu, zwłaszcza jego wielkości. Takie wyposażenie może kosztować i kilkanaście tys zł i kilkadziesiąt. Dla oszczędności warto rozejrzeć się za nim w sklepach internetowych, na mmgastro.pl mają trochę sprzętu gastronomicznego, ale i wiele innych rzeczy potrzebnych w takim lokalu, jak odzież https://mmgastro.pl/kategoria/produkty/506,odziez-gastronomiczna

Na pewno wyposażenie restauracji to spory wydatek. Niemniej jednak bez odpowiednich elementów nie mam szans na owocne prowadzenie tego typu działalności. W związku z czym na pewno warto zapoznać się z ofertą, dostępną w 123gastro http://123gastro.pl/20000000-restauracja , gdzie znajdziemy piękną porcelanę, szeroki wybór sztućców i wszystko to, bez czego nie może się obyć żaden lokal gastronomiczny. Jednocześnie warto podkreślić fakt, że wybór w tym przypadku jest naprawdę duży.