Agatta

Tony Robbins

Recommended Posts

Cześć. Dużo myślałam o tym, jak dzisiaj można pochłaniać wiedzę, a szczególnie skąd. Tak naprawdę w Internecie jest wszystko, to prawda, ale najczęściej, szukając odpowiedzi na interesujące nas pytanie natykamy się na sponsorowane artykuły, książki i t.d.  Stąd moje pytanie: gdzie szukać prawdziwej, użytecznej informacji, na przykład o prowadzeniu biznesu? 

hmmm nawet w sponsorowanych książkach można znaleźć użyteczną informację 🙂 

Trzeba tylko dokładnie wybierać 😉 Ja ostatnio czytałam "Przebij się" Gary'ego Vaynerchuka i to kupiłam jej bo zobaczyłam reklamę 😄 

Jeśli nie książki to zdecydowanie szkolenia. Ja już byłam na 4 szkoleniach Robbinsa i w Maju jadę po raz kolejny. https://mambiznes.pl/forum/profil/32254-agatta/ chcesz może spróbować pojechać ze mną? Chętnie pomogę Ci nie zgubić się tam ;D

17 godzin temu, Iwona Mazur napisał:

hmmm nawet w sponsorowanych książkach można znaleźć użyteczną informację 🙂 

Trzeba tylko dokładnie wybierać 😉 Ja ostatnio czytałam "Przebij się" Gary'ego Vaynerchuka i to kupiłam jej bo zobaczyłam reklamę 😄 

Jeśli nie książki to zdecydowanie szkolenia. Ja już byłam na 4 szkoleniach Robbinsa i w Maju jadę po raz kolejny. https://mambiznes.pl/forum/profil/32254-agatta/ chcesz może spróbować pojechać ze mną? Chętnie pomogę Ci nie zgubić się tam ;D

Właśnie o Robbinsie dużo czytałam. Wydaje mi się bardzo interesującym. Ale pytanie czy on daje wiedzę o prowadzeniu biznesu?

Dnia 10.08.2019 o 21:42, jacekx napisał:

Fajny coach, ale finalnie życie jest trudne... Więc edukacja okej, ale najpierw trzeba się nauczyć jak ciężko pracować.

hmm nie mogę z tym się zgodzic. wole wyedukowac siebie zeby nie "ciezko pracowac"... tony robbins na kazdym swoim szkoleniu daje podstawy prowadzenia biznesu (wewnetznie i zewnetrznie). w coachingu z tonym glownie chodzi o to, ze my potrafimy zrobic wszystko, musimy tylko nauczyc sie sluchac nasze mysli, cialo i poprawnie zarzadzac swoimi. szczerze mowiac dosc dlugo juz siedze w branzy rozwoju osobistego i wiem ze tony robbins jest najlepszy w tym. wybieram sie na jego szkolenie w birminghamie, bo to jest super okazja wyedukowac sie i spotkac setki niesamowitych ludzi