Tulejka

Jak pomnażać kapitał na tradingu? Handel walutami?

Recommended Posts

Jak pomnażać kapitał na tradingu? Handel walutami?

Szukam jakichś wskazówek, mam pewną kwotę do zainwestowania, znam ryzyko, ale chciałabym znaleźć firmę, czy osobę, która nauczy mnie tradingu i pomnażania ta drogą kapitału...

?

ja jestem ciemna masa jeśli chodzi o trading, wiec gdybym miała na takiej branży zarabiać to wybrałabym już raczej jakiegoś bota na forex czy proptraduing na automacie, np   taki http://www.prop-trading.pl/strategie-zautomatyzowane-od-czego-zaczac/  - myślę że szybciej bym zarobiła niż ucząc się sama

Dnia 4.11.2019 o 15:31, Barbarka napisał:

jak nauczysz się sama, to wiedza Ci zostanie...

a tak jakaś maszyna robi za ciebie, wiec się tego nie nauczysz

to prawda:) ale nie każdy chce się uczyć, dlatego właśnie są automaty:)

Dnia 21.11.2019 o 11:10, AnoMaciek napisał:

to prawda:) ale nie każdy chce się uczyć, dlatego właśnie są automaty:)

Dziękuję wam bardzo za odpowiedzi:)

Ja właśnie z jednej strony chciałabym się uczyć, a z drugiej znam trochę swój słomiany zapał do wielu róznych rzeczy i nie wiem czy wytrzymałabym taką ilość nauki, a na forexie ta ilość poraża. O automatach cyztam coraz więcej, na stronę którą podaliście też weszłam i ciekawe, cała ta firma Properly ( prop-erly.eu ) też wygląda mi całkiem rzetelnie, więc kto wie czy na początek nie wypróbuję ich usług, a w tle gdzies spróbuje się pouczyć sama:)

O ile mi się nie odwidzi ha ha

Dnia 28.11.2019 o 12:02, Tulejka napisał:

O ile mi się nie odwidzi ha ha

I pewnie właśnie przez takie słomiane zapały, lepiej sobie kupić automat, lub włożyć środki w coś, co samo będzie przynosić zysk, nawet śmieszna lokata, bo przynajmniej robi się czy się rozmyślisz, czy nie 😉

Dnia 10.12.2019 o 10:09, AnoMaciek napisał:

I pewnie właśnie przez takie słomiane zapały, lepiej sobie kupić automat, lub włożyć środki w coś, co samo będzie przynosić zysk, nawet śmieszna lokata, bo przynajmniej robi się czy się rozmyślisz, czy nie 😉

z tą lokatą to trochę fantazja poniosła bo juz od kilku lat są nieopłacalne :) lepiej zainwestować te środki w ostateczności w złoto lub inne metale albo we wspomniane wcześniej automaty.

Można zarabiać i bez tradingu, wolniej i może mniej, ale za to bez ryzyka czyli bezpiecznie. Polecam 2 Polskie firmy, jedna działa w nieruchomościach [ już ponad 10 lat ] Druga to 'bekantan' Na życzenie podam wszelkie szczegóły, kontakt z zarządem firm. Można pisać na email pracapewna@gmail.com 

Dnia 10.12.2019 o 10:09, AnoMaciek napisał:

No wlaśnie o to chodzi.

Ale już się wgryzłam mocno w temat forexowych automatów, tzn teoretycznie, teraz zbieram środki na wejjście w properly, ten co wyżej była mowa, ale to trochę potrwa, bo wiadomo jak to po świetach:)

Dnia 4.01.2020 o 10:46, Tulejka napisał:

No wlaśnie o to chodzi.

Ale już się wgryzłam mocno w temat forexowych automatów, tzn teoretycznie, teraz zbieram środki na wejjście w properly, ten co wyżej była mowa, ale to trochę potrwa, bo wiadomo jak to po świetach:)

oj tak tak święta swoje wydoiły :P hehe gorzej jak forex 😄 
Czyli jednak zdecydowałaś się na podjęcie współpracy z Properly? Ja cały czas się waham bo dziwne że od tak za 1k opłaty dają ponad 6k do gry