Zaloguj się, aby obserwować  
Tulejka

Miłosz Cichocki - firma Properly. Proptrading. Opinie?

Recommended Posts

Jak w temacie, przeczytałam gdzies tu na forum o panu Miłoszu Cichockim, ktory prowadzi firmę porptradingową w Toruniu, a ponieważ interesuje mnie rynek zarabiania na walutach, ale właśnie pod okiem czy może pod skrzydłami kogoś bardziej doświadczonego, to poprosze o opinie od Was (jeśli oczywiście to firmę czy właściciela znacie):

O doświadczenie w tradingu, sukcesy w branży itd.

Z góry dziękuję

Jeśli chodzi o wyniki to tutaj http://www.prop-trading.pl/category/statementy-podsumowania-statystyki/

widzę jest pokazane ich konto na myfxbook i widać codziennie jakie transakcje robią na walutach + jest też podsumowanie kilku traderów, którzy u nich zarabiają, wiec jakieś dane można znaleźć jak się poszpera.

Dnia 4.11.2019 o 15:29, Barbarka napisał:

Jak to powazna firma, to na pewno ów pan ma facebooka, wystarczy trochę poszpiegować 😉

słusznie! i sprawdziłem z ciekawości - owszem, ma facebooka, linkedina i ejszcze pare innych kont na social mediach, więc na pewno spod ogona nikomu nie wyskoczył:)

Ich Strona głowna: prop-erly.eu

Można sporo tam znaleźć informacji, i kontakt do właścicieli. Też bezpośrednia rozmowa może się przydać.

Dnia 17.12.2019 o 19:58, dyziu35 napisał:

Czy ktoś wykupywał już ich zautomatyzowane strategie? Jak się sprawdzają? Szukam czegoś do automatyzacji działania na rynku forex

przymierzam się od marca, musze jeszcze trochę środków dozbierać

Dnia 5.01.2020 o 11:56, domna napisał:

przymierzam się od marca, musze jeszcze trochę środków dozbierać

No właśnie niby 1000Euro minimum na start jednak z drugiej strony na giełdę trzeba też moim zdaniem tyle szykować także skórka za wyprawkę jak to się mówi. 
Duży plus że strategie działają od kilku lat i są zyskowne i to mnie najbardziej przekonuje bo większość co testowałem kiedyś to działały 2-3 ale miesiące a nie lata.

ja tam nie wierzyłbym, że zaraz nie wiem ile lat będą te strategie działać, ale już 2-4 to wg mnie zysk się z kumulacji robi interesujacy

4 godziny temu, AnoMaciek napisał:

ja tam nie wierzyłbym, że zaraz nie wiem ile lat będą te strategie działać, ale już 2-4 to wg mnie zysk się z kumulacji robi interesujacy

Hehe jak w MLM jeszcze na wnuki przepiszemy konta 😂😂 

Dlatego trzeba mieć odpowiednią strategię aby wyjąć wkład i potem można sobie na spokojnie dalej obracać kapitałem :) Tym bardziej że strategie są bezterminowe to niech podziała ze 2-3 lata to i będę mega happy bo hajs się obróci i zysk będzie :)

Daję znać, że rozmawiałem z właścicielem Miłoszem Cichockim, - wg mnie sensowny gość, wchodzę w temat i zobaczę jak to się rozwinie