Zaloguj się, aby obserwować  
Anna25

Nasze hobby

Recommended Posts

Mi się bardzo podoba czytanie blogów, niektóre z nich są bardzo pożyteczne, np http://www.szafamamy.pl/tanie-bluzki-czy-mozna-je-latwo-znalezc/ w których opisywane są sposoby na znalezienie sklepów z tania odzieżą itp 

Ja jestem zapalonym miłośnikiem górskich wędrówek, gdy tylko mam trochę wolnego czasu pakuje plecak i ruszam w drogę. Dodatkowo uwielbiam robić zdjęcia dlatego trekking połączony z fotografią to chyba najlepszy pakiet jaki mogłem sobie wymyślić. 

Dnia 12.07.2016 o 21:45, yona napisał:

Też lubię prace w ogródku, ale moim głównym hobby jest pisanie, mam zamiar pokazać moje teksty większej ilości czytelników i nawet zapoznałam się z ofertą rozpisani.pl, mają najlepsze warunki dla początkujących twórców.

Ten wpis to coś dla mnie :) 

Moim takim mniejszym hobby jest dbanie o moj przydomowy ogrodek. Nie jest on co prawda jakis wielki ale to moze i dlatego tez wkladam w niego bardzo duzo serca. Ostatnio jak dopadly mnie krety to myslalam ze sie zalamie. Znalazlam jednak specjalne srodki na krety, odstraszacze  [link usunięty] i z czasem udalo mi sie pozbyc tego problemu

U mnie to jest sport.  Nie wyobrażam sobie, że można nie dbać o własne zdrowie wtedy, kiedy świat daje nam tyle zagrożeń (siedzący tryb życia, zanieczyszczenia powietrza...). A można jakkolwiek zmniejszyć tego konsekwencje. Dlatego polecam zapisać się na treningi, bo wtedy ryzyko jakichkolwiek problemów ze zdrowiem jest niemal żadne. 

A ze sezon zimowy już w pełni, to zobaczcie ofertę sportów zimowych  [link usunięty] we

nie wiem, czy można to zaliczyć do hobby, ale ja uwielbiam chodzić na różne wydarzenia kulturalne <3 zwłaszcza na spektakle, chociaż nie stronię także od koncertów czy po prostu wyjść do kina :) a jeśli chodzi o te pierwsze to upodobałam sobie Gdański Teatr Szekspirowski, zarówno ze względu na bogaty repertuar jak i świetną akustykę i oczywiście niezapomniane wrażenia :) zresztą, na stronce  [link usunięty]  sami możecie się zapoznać z ich ofertą :)

A ja lubię sporty zimowe i czytanie, staram się też od czasu do czasu przypominać sobie zasady poprawnej polszczyzny, wiecie jak powinno się mówić  http://livro.pl/blog/najciekawsze-ksiazki-o-jezyku-polskim-i-poprawnej-polszczyznie ? Takie książki są moim zdaniem też bardzo ciekawe a powinny być też obowiązkowe dla niektórych osób publicznych :)

Proponuję kurs tańca tutaj! https://www.boldmove.pl 

Inne podejście do tańca - uczą rozwoju artystycznego, kreatywności i rozwijają umiejętność improwizacji oraz własnego tworzenia kroków w tańcu.

Ja lubię poczytać dobrą książkę, blogi np.  [link usunięty]  i wywiady. Szczególnie interesuje mnie tematyka wystroju i dekoracji wnętrz, bo to moja branża.