andnowy

Klasyczne buty do garnituru

Recommended Posts

. W swojej dziurze nie obszedłem wszystkich sklepów, ale tu głównie sieciówki. I chociaż butów, (podobnie jak starej pary, nie wiem już gdzie i jak dawno kupionej) używał będę niezbyt często, bo np. praca nie wymaga ode mnie aż takiego poziomu elegancji, to jednak nie chcę kupić gó...a - ale też nie chcę wydać fortuny.

Sądziłem, że pójdę do galerii i już... ale jak widzę z polskich sieciówek nie-derby ma chyba tylko gino rossi, tylko to ponoć taka szmira, że już derma z CCC lepsza?...

Da się kupić jakieś klasyczne Oksfordy w cenie ok 500-600 zł? Dobre jak tę cenę? Przez internet to tak średnio mi się widzi... zabawa w odsyłanie... (choć klasyczne buty nie powinny być tak dziwne, by ciężko je było dobrać?) Ale pewnie nic innego nie polecicie? No bo nie gino, tak?... :)

Polecam celować w model Derby:

https://klasycznebuty.pl/pl/c/Derby/18

Buty są bardzo uniwersalne bo bedą pasowały tutaj zarówno do garnituru jak również do bardziej casualowych połaczeń. Pasują zarówno na spotkania firmowe, na przyjęcia jak rownież do jeansów i granatowej marynarki jak akurat chcesz wygladać elegancko i jednocześnie na luzie. Oxfordy są bardziej oficjalne i będą pasowały jedynie na formalne okazje.

W sklepie obecnie mają sporo promocji na obuwie, polecam sobie przejrzeć. Możesz jeszcze podpytać sie o to co wybrać, powinni Ci doradzić.