klarowna

Mieszkanie do wynajęcia nad morzem?

Recommended Posts

Najlepsza inwestycja to inwestycja w nieruchomości (poza inwestycją w samego Siebie). Tak było, jest i będzie. I nie przesadzajmy że apartamenty nad morzem w blokach z rynku pierwotnego są tak bardzo drogie. Naturalnie, są droższe, ale ok. 20% względem dużych miast w centrum. Nowe apartamenty powstają w róznych miastach i mieścinach nadmorskim, z widokiem na morze i jest to bardzo atrakcyjne pod względem wynajmu krótkoterminowego. A jeżeli na osiedlu albo w bloku dodatkowo jest salon SPA&Welnness, to tylko szykować pieniądze i kupować. Kasa murowana przez większość roku.

Okazje nad morzem rzeczywiście są widoczne, ale nie zmienia to faktu, że takie tematy wymagają mega konkretnych budżetów, których na rynku po prostu brakuje. Zobaczcie to - http://www.baltica-heaven.pl/ To jest nieruchomość, która na bank zyska na wartości. Tylko znajdzie się nią poważnie zainteresowany?

To bardzo dobry pomysł - w ogóle inwestycje w nieruchomości są dobrym rozwiązaniem. I naprawdę wiele osób korzysta z takich mieszkan, bo to są jednak zupełnie inne warunki niż na jakiejś kwaterze w ośrodku wczasowym. Większa wygoda i komfort. Naprawdę sporo osób, w tym moich znajomych, wyjeżdżając na wakacje szuka właśnie takich ofert.

Ciekawą ofertę ma deweloper z Gdańska Euro Styl. Realizowali już wiele osiedli. Ich mieszkania mają ciekawy rozkład. Stawiają na funkcjonalność. Tutaj http://www.eurostyl.com.pl jest ich strona. Poza tym ich budowle otrzymały prestiżowe nagrody. Warto sprawdzić ich ofertę.

Zaglądaliście już tutaj http://alfapark.pl/jakosc/ ? Jest tam ciekawa oferta mieszkań w Gdańsku w dzielnicy Morena. Osiedle jest ogrodzone. W okolicy znajdują się sklepy spożywcze, punkty usługowe oraz całodobowa przychodnia lekarska "Jaień" oraz placówki edukacyjne.

moim pomysłem jest kupno mieszkania inwestycyjnego lub flipping house - dość nowa nisza na rynku, ale jesli w rodzinie masz budowlańca i jesteś w stanie dokonać remontu po kosztach to się opłaca. Ja dokształcałam się tutaj http://www.jakkupowacnieruchomosci.pl/ sporo informacji wyniosłam też z ebooków które można zamówić już od 39 zł. To tanio jak na taką konkretną wiedzę, która może się przełożyć na pasywny zysk.

pomysł bardzo dobry, ale pamiętaj, że na miejscu będziesz musiała wynająć kogoś, kto będzie wydawał klucze, sprzątał itd... Tutaj bardzo łatwo trafić na oszustów, bo jak nie jesteś na miejscu, to nie jesteś w stanie tego przypilnować :)

Mnie się wydaje że chyba lepiej zainwestować w mieszkania niż w hotele, dlatego że hotel to ogromna odpowiedzialność i nie jest to takie łatwe w prowadzeniu. Mieszkania można naprawdę tanio kupić jeżeli ma się do tego odpowiednie narzędzia a są firmy, które się tym zajmują, są poradniki itd, choćby tutaj http://www.jakkupowacmieszkania.pl/ bardzo dobre informacje. Najemca znajdzie się zawsze,szczególnie w okresach wakacyjnych, lepiej mieć mieszkanie czy domek na wyłączność niż pokój hotelowy i wspólną kuchnie itd.

Kupno mieszkania nad morzem to świetna sprawa. Mam sama i wiem co mówię. Jest to też idealna możliwość do zarobienia dodatkowych pieniędzy. Jakiś czas temu kupiłam mieszkanie  w Rowach, włożyłam w nie później trochę gotówki na urządzenie i dostosowanie pod osoby wynajmujące a już po jakimś czasie zwróciło mi się i za kredyt, który wzięłam na wykup mieszkania i za jego wykończenie. W moim przypadku sama zajmuję się ogarnianiem spraw związanych z wynajmem, ale wiem, że Lubicz apartamenty oferują pomoc w zarządzaniu mieszkaniem, mają firmę która zajmuje się wszystkim za właściciela - znajomi korzystają i bardzo sobie zachwalają profesjonalizm z ich strony. W dodatku miejscowość jest przepiękna, i blisko do plaży. 

Mieszkanie na wynajem to zawsze dobra inwestycja. Ja sama zastanawiam się nad tym by w najbliższym czasie kupić mieszkanie i potem albo je wynajmować albo je odsprzedać. Wiem jednak, że w takich sytuacjach warto skontaktować się z rzeczoznawcą majątkowym, który pomoże nam ocenić i wycenić nieruchomość, którą planujemy zakupić. Ze swojej strony polecam http://www.esentia-wycena.pl/. Profesjonalne podejście do klienta, sprawne działanie. 

Uważam, że to bardzo dobry pomysł. Ostatnio wszystko było wynajęte z powodu Festiwalu Opener. Bardzo popularne jest także Air Bnb, ludzie na całym świecie wynajmują mieszkania w ten sposób, szczególnie w miejscach turystycznych, jakim na pewno jest Trójmiato :)

Moim zdaniem pomysł jest świetny. Nam w przyszłym roku kończy się hipoteka na dom i na pewno będziemy chcieli kupić apartament nad morzem. Po pierwsze dla siebie, żeby miec gdzie urwać się z szarej rzeczywistości, po drugie pod wynajem, raczej wakacyjny - z tego co piszą na stronie apartamentów, które nas interesują, to inwestycja przy stawkach średnich (rynkowych) wynajmu zwraca się po około 15 latach. A przecież mieszkanie zostanie na zawsze:) I zresztą zawsze można sprzedać. Nasi znajomi mają mieszkanie w Kołobrzegu, a nam się bardzo spodobało w Darłówku. Byliśmy tam na wakacjach w apartamentach Baltic Korona i to prawdopodobnie tam kupimy mieszkanie. Jeden apartamentowiec już stoi, drugi ma się budować - akurat na za rok jak znalazł :) Moim zdaniem jeśli ktoś ma kasę - w takie rzeczy jak mieszkanie to zdecydowanie najlepiej inwestować! Nic nie jest tak pewnego jak nieruchomości. 

Ukraina. Domki letniskowe nad rzeka, jeziorem. Duzy wybor dzialek rolnych w dzierzawe 150 zl/ha rocznie. Nieruchomosci nad morzem Czarnym, Azowskim, Kijowskim. Na sprzedaz, wynajem. Tanio Oferujemy duzy wybor dzialek, budowlane, turystyczne, rolne w pasie nadmorskim, a w szczegolnosci przy autostradach turystycznych, dolinach rzek, nadlesnictwach. Widokowe i malownicze tereny rekreacyjne ~150 zl/hektar, domki letniskowe przy nadlesnictwach nad rzeka, jeziorem. Ceny do uzgodnienia. Specjalizujemy sie w kupnie, sprzedazy, wynajmie nieruchomosciej, obiektow przemyslowo-komercyjnych itp. Doradztwo prawne, gospodarcze, ksiegowe. Kompleksowosc obslugi do momentu notarialnego przeniesienia wlasnosci. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), E-mail: nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow 

Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Pomysł dobry ale ja pomyślałabym zdecydowanie o większej miejscowości. Obecnie ogromną popularnością cieszy się portal Arnib, dzięki któremu można wynając mieszkania w róznych miastach. Największy popyt jest na designerskie małe apartamenty. Goście zjeżdżają się nawet z zagranicy. Jeżeli byłoby to duże miasto- gości masz zagwarantowanych przez cały rok :) A wówczas koszty na pewno po jakimś czasie się zwrócą. 

Według mnie wynajem dla kogoś mieszkania to super biznes - Polacy uwielbiają jeździć nad morze, więc koszta zakupu domu bardzo szybko się zwracają. Moi rodzice kupili mieszkanie dawno temu i wynajmowali je, a teraz ja się tam przeprowadzam. To w sumie był bardzo spontaniczny pomysł, ale już nie mogę się doczekać. Zawsze mieszkałam na Pomorzu, ale nie tak bliko morza, a  teraz będę tam mieszkać. Okolice mam w małym palcu, http://www.dromader.gda.pl/ pomaga mi się przeprowadzić, więc lada chwila będę na miejscu. Emocje aż buzują w mojej głowie. Coś niesamowitego.. ;)

Koniecznie zerknijcie sobie na mieszkania wrocław - jest tam naprawdę szeroki wybór mieszkań, z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Moim zdaniem mieszkanie musi się spodobać osobie, która je kupuje od razu. Nie powinno być tak, że kupujesz mieszkanie "bo masz wizję", wiele rzeczy może się nie udać, także warto kupić coś, co jest fajne od razu! :)