klarowna

Mieszkanie do wynajęcia nad morzem?

Recommended Posts

A tutaj http://alfapark.pl już sprawdzaliście ofertę? Moim zdaniem warto. Mieszkania Gdańsk Morena, to świetna inwestycja. Znajdują się dobrym miejscu.  W okolicy znajdują się sklepy spożywcze  i punkty usługowe. Wszystko jest praktycznie na miejscu. Poza tym jest dobra komunikacja w centrum. 

Jak najbardziej inwestycja w rynek nieruchomości w miejscach turystycznych jest świetnym rozwiązaniem na lokowanie swoich oszczędności i zarabianie na nich. Ja, rozważyłabym jednak zakup mieszkania w innym kraju - na przykład w Hiszpanii. Jak udowadnia http://www.nieruchomosci-hiszpania.com/ nie jest to takie trudne. Tym bardziej,  że wspomniane biuro pomaga w sfinansowaniu zakupu (można starać się o kredyt w wysokości 110% wartości nieruchomości).

Istnieje bardzo wiele potrali aukcyjnych, w których zarezerwować można mieszkanie do wynajęcia w dowolnym termienie  ;) Ja tak zawsze robię i jest świetnie ;)

Trochę się chyba przez ten czas pozmieniało na rynku nieruchomości. Np. sporo osób kupowało mieszkania w Hiszpanii - pytanie, czy te inwestycje przyniosły im realny zysk.

wynajem mieszkań to zawsze będzie dobry pomysł. My z mężem wzieliśmy kredyt na wybudownie domku, stare mieszkanie wynajmujemy i w zasadzie kredyt sam się spłaca 

Na wynajmie mieszkań można dużo zarobić, tym bardziej w okresie letnim, gdzie zyski są interesujące. Niestety jest już dużo tego typu ofert, dlatego ciężko się przebić, ale atrakcyjna cena i ogłoszenia w wielu miejscach pomogą, swoje ogłoszenie możesz dodać na stronie stworzonej typowo dla osób wynajmujących lokum nad morzem http://wakacjenadmorzem.pl/

W sezonie zbija się na takim wynajmowaniu kokosy i to dosłownie, mój znajomy wynajmuje dla turystów i mówi, że bardzo się opłaca.

Ciekawe opcje na wynajem mieszkania dajecie, według mnie całkiem sensowne. Tylko jak hotel to po co tak przepłacać ? Ja jak byłam w gdańsku to zainwestowałam w https://www.apartament.vip/nad-morzem/ super opcja na wynajem mega apartamentu blisko morza, ciekawa opcja. Polecam każdemu mega wyposażenie apartamentu :)

Dnia 11.12.2017 o 13:45, justi napisał:

wynajem mieszkań to zawsze będzie dobry pomysł. My z mężem wzieliśmy kredyt na wybudownie domku, stare mieszkanie wynajmujemy i w zasadzie kredyt sam się spłaca 

Moim zdaniem wynajem to super sprawa. Dostałem w prezencie ślubnym mieszkanie od rodziców, ale w Gdańsku, a my z żoną preferujemy jednak mieszkanie w stolicy. Mieszkanie w ciągu roku wynajmujemy studentom, a na wakacjach turystom. To genialny biznes, dlatego zdecydowaliśmy się na zakup kolejnego, dokładnie w inwestycji fotoplastykon. Świetne miejsce jak chodzi o Gdańsk, a inwestycje w nieruchomości są moim zdaniem najbezpieczniejsze.

Wydaje mi się, że jest to świetny pomysł, tym bardziej jeżeli znalazłaś bardzo atrakcyjną ofertę, dzięki której nabędziesz mieszkanie za naprawdę niską cenę. Według mnie nie tylko nadmorskie rejony są jedną z lepszych lokalizacji dla tego typu inwestycji. Drugą bardzo ciekawą opcją jest zainwestowania w nieruchomość w górach. Ja np. postanowiłem kupić jeden z apartamentów znajdujących się w górskiej miejscowości w pobliżu granicy, a dokładnie w Świerardowie Zdroju. Bardzo ciekawą ofertę można znaleźć na stronie - http://apartamentypiano.pl/ Apartamenty te są na tyle atrakcyjne, że oprócz nowoczesnego budownictwa i świetnej lokalizacji, są w bardzo dobrej cenie. Dodatkowym atutem jest to, że władze miasta bardzo przychylnie patrzą na turystykę w regionie i inwestują spore środki na jej rozwój. W pobliżu apartamentów można znaleźć ścieżki rowerowo-piesze czy np. w sezonie organizowane są różnego rodzaju koncerty itp. Jestem pewna, że tego typu inwestycja bardzo szybko się zwróci, a ty będziesz mogła cieszyć się sporym pasywnym dochodem. Oczywiście będzie to również świetne miejsce, kiedy ty postanowisz wybrać się w góry na weekend.

Ja kupiłem mieszkanie na nowo powstałym osiedlu Lubicz w Rowach nad Bałtykiem i wynajmuję je turystom. Nie tylko przez okres wakacyjny jest na nie popyt, bo również jesienią i zimą więc uważam to za bardzo dobrą inwestycję, tym bardziej, że mieszkanie mieści się w bardzo fajnej okolicy i nad morze nie jest daleko - a poza tym cisza i spokój co jak się okazało turyści bardzo sobie cenią.