Barbarka

Automat forex - da się na tym zrobić biznes?

Recommended Posts

Automat forex - da się na tym zrobić biznes? Nie chodzi mi nawet o to, żeby komuś sprzedawać,

ale żeby samej znaleźć taki automat na forex, który faktycznie w dłuzszym czasie więcej pozwoli zarobić niż stracić?

eee bardzo mi miło, że się tak witacie, ale ja tu konkretne pytanie zadałam,

a nie powitajki i wesołki:)

Jeśli macie coś do powiedzenia w temacie automaty na forex - to super, czekam na sugestie, a jeśli nie to nie śmieccie tu wątku:)

Dnia 30.10.2019 o 11:56, Barbarka napisał:

Automat forex - da się na tym zrobić biznes? Nie chodzi mi nawet o to, żeby komuś sprzedawać,

ale żeby samej znaleźć taki automat na forex, który faktycznie w dłuzszym czasie więcej pozwoli zarobić niż stracić?

Da się zarobić, jasne. Automaty na forex to nie jest jakaś wielka nowość i działają od lat, jedynie zwróciłbym uwagę na to, że wiele osób wykrozystuję chęć innych do automatycznego zarabiania na handlu walutami, i tworzy automaty poczwarki, których celem jest sprzedaz samego automatu, a nie to, żeby ktoś na nim zarobił...

Niestety.

Dlatego zanim sie zdecydujesz na jakikolwiek automat, to dobrze poszukaj w google opinii, jakie ludzie o takim automacie mają, wtedy mniejsze ryzyko, że nadziejesz się na ściemniaczy.

Słyszałem też, ze fajnie sprawdza sie prop trading automatyczny do takiego zarabiania na automatach, ale nie wiem dokładnie jak to wygląda

Dnia 30.10.2019 o 11:56, Barbarka napisał:

Takich automatów jest wiele w internecie, ale większość to kicha...

Przeczytaj sobie ten artykuł prop-trading.pl/automaty-transakcyjne-forex-czy-trading-manualny

może drogą jest najpierw spokojne porównanie róznych automatów transakcyjnych na forexa + tego, czy nie bardziej opłaci się handlowanie samemu, zamiast automatu?

Wg mnie warto to przemyśleć

Dnia 26.11.2019 o 08:48, domna napisał:

Takich automatów jest wiele w internecie, ale większość to kicha...

Przeczytaj sobie ten artykuł prop-trading.pl/automaty-transakcyjne-forex-czy-trading-manualny

może drogą jest najpierw spokojne porównanie róznych automatów transakcyjnych na forexa + tego, czy nie bardziej opłaci się handlowanie samemu, zamiast automatu?

Wg mnie warto to przemyśleć

Hej, moim zdaniem wykorzystując automaty eliminujemy czynnik ludzki i jego psychikę. Wiadomo że często emocje biorą górę a to niestety baardzo zły doradca. Sam szukam od dłuższego czasu jakiegoś sprawdzonego na dłuższym interwale czasowym automatu. Większość to tylko miesiąc góra dwa i wypadają z obiegu bo rynek odjechał inaczej niż w założeniach.

Witam,

Forex to roller-coaster, jesli ktos  mialby maszynke do zarabiania pieniedzy ktora daje pewne zyski to malo kto by obecnie wykonywal jakikolwiek inny rodzaj pracy.

Automatami mozna oczywiscie sie sugerowac jako jednym z wielu czynnikow ktore potrafia nam okreslic czy dany "trade" jest dobry jednak. Wszystko to jest po to zeby prawdopodbienstwo zysku nad strata bylo wyzsze, czasami niestety nawet te wszystkie wskazniki, analizy, wydarzenia, automaty, boty itd. sa zgubne.

9 godzin temu, szerMajk napisał:

Witam,

Forex to roller-coaster, jesli ktos  mialby maszynke do zarabiania pieniedzy ktora daje pewne zyski to malo kto by obecnie wykonywal jakikolwiek inny rodzaj pracy.

szermajk - a ktoś tutaj mówił o "PEWNYCH ZYSKACH"?

To normalne że na automatach do forexa tak samo gra się raz na plus, raz, na stratę,  i tego nikt nie kwestionuje:)

Taka specyfika rynku, tu NIE MA PEWNYCH zysków, ani żadnej gwarancji, i tego Ci nie da żaden robota forexowy, czy klasyk czy takie w proptradingu.

Chodzi o to, żeby w skali np roku wyszedł na plus, a to że w miedzyczasie będzie zaliczał stratne pozycje, dni czy nawet miesiące, to jest normalne. Jak sie tego nie rozumie, to się w ogóle nie powinno palcami tykac tych robotów:)

słuszna uwaga domna.

Forex NIGDY nie był rynkiem pewnych zysków, i nie będzie. jak komuś to nie pasuje i nie ogarnia to sorry ale nie powinien maczać w to palców

Dnia 8.01.2020 o 10:01, AnoMaciek napisał:

słuszna uwaga domna.

Forex NIGDY nie był rynkiem pewnych zysków, i nie będzie. jak komuś to nie pasuje i nie ogarnia to sorry ale nie powinien maczać w to palców

Na żadnym rynku nie ma pewnych zysków :) 
Jednak jeżeli automat zarabia na przestrzeni x lat to widać że był zrobiony z głową i jest skuteczny niż automat który powstał miesiąc temu i tylko sprawdzony na historycznych danych

Dnia 12.01.2020 o 23:50, dyziu35 napisał:

Jednak jeżeli automat zarabia na przestrzeni x lat to widać że był zrobiony z głową i jest skuteczny niż automat który powstał miesiąc temu i tylko sprawdzony na historycznych danych

A ile czasu istnieje ta firma Properly, od tych automatów proptradingowych?

Nie mogę tego znaleźć, albo ślepne