Zaloguj się, aby obserwować  
gz2019

Pomysł na prezent

Recommended Posts

Hej hej :D 
Przykro mi że już w listopadzie zawracam Wam głowy świętami, ale nad prezentami myślę już teraz, jak co roku. Zastanawiam się nad prezentem dla bliskiej osoby. Standardowo będzie to książka - pytanie tylko: jaka? Ostatnio ktoś polecił mi tą spod linku, jako napisaną prostym językiem i skuteczną :)

http://sukces.pl/jak/

Czy ktoś z Was miał styczność? Polecacie? Nie polecacie?

Jakby ktoś był ciekawy - wsunęłam książkę zanim dałam koledze do przeczytania. Warta swoich pieniędzy! Nie spodziewałam się, że zarabianie pieniędzy może być tak proste 😄 Ja sama polecam - zobaczymy co obdarowani powiedzą...

Lubię rzeczy praktyczne, ojcu kupuję solidną lampę do warsztatu, wybrałam model od ryobi akumulatorowy, z tej linii one plus bo już dużo innych urządzeń tej marki tato ma i nie bęędzie musiał kupować nowego akumulatora, a lampa zawsze się przyda

Nie bierz tego typy książek, większość ,,księ" z internetowych stron to po prostu nic jak kopiuj wklej zagranicznego odpowiednika. Daj coś od serca, może zdjęcia w ramce lub coś pożytecznego jak narzędzi czy sztućce.

Ewentualnie kwiaty.

Proponuję przejrzeć sobie jakie kwiaty ma ta kwiaciarnia w Lublinie:

http://www.kwiaciarnialublin.pl/

Jedna z ciekawszych kwiaciarni jakie widziałem. Nie znam osoby, której nie spodobalby sie ładny bukiet kwiatów. 

Smartwatch dla faceta, opaska sportowa dla kobiety. Moim zdaniem prezenty praktyczne, na czasie i do tego też np. pomagające kontrolować stan organizmu. Polecam wejść na stronę Garett i sobie poczytać

Smartwarch w dobrym wydaniu jest po prostu bardzo dobrym i praktycznym pomysłem. Bez dwóch zdań. Garett tu jest naprawdę dobry, polski producent, ma już ugruntowaną pozycję i do tego też gotowe rozwiązania, więc można bez problemu wybrać coś najbardziej odpowiedniego dla siebie

20 godzin temu, czersky102 napisał:

Smartwarch w dobrym wydaniu jest po prostu bardzo dobrym i praktycznym pomysłem. Bez dwóch zdań. Garett tu jest naprawdę dobry, polski producent, ma już ugruntowaną pozycję i do tego też gotowe rozwiązania, więc można bez problemu wybrać coś najbardziej odpowiedniego dla siebie

Garett Expert czerwony + Garett Fit 15 czerwony to moim zdaniem bardzo fajny i praktyczny zestaw 🙂

Jak dla faceta to np. trymer do brody, sama kupiłam swojemu od babyliss z tej nowej serii z ostrzami z japońskiej stali. Facet się ucieszył, używa bardzo często, na pewno taki sprzęt jest dużym ułtwienim w dbaniu o zarost i utrzymaniu go w schludnym wyglądzie.