Zaloguj się, aby obserwować  
Ela

Restauracja w Warszawie

Recommended Posts

Chodzicie do restauracji , macie jakieś szczególne miejsce? Może polecicie coś ciekawego ? Wybieram się na urlop i spędzę tutaj 2 tygodnie , jakiś czas temu przejazdem byłam w: http://vilanova.pl/ i bardzo mile wspominam ten obiad. Możliwe że znowu tam wrócę ale chcę również usłyszeć od was inne propozycje.

Warto jest wybrać się na obiad do restauracji w hotelu Novotel w Warszawie .Znajduje się on w centrum miasta. Należy do znanej sieci hotelowej Accor. Tutaj : http://www.accorhotels.com/hotel-directory...el-warszawa.htm możesz sobie o nim poczytać.

Zostałam jakiś czas temu zaproszona na firmowy lunch i jedzenie bardzo mi smakowało. Zdecydowanie jedna z lepszych restauracji w jakich byłam. Polecam szczególnie kaczkę - bardzo dobrze przygotowana , przyprawiona. Wprost rozpływała sie w ustach.

Wygląd samego lokalu również bardzo przyjemny. Elegancki, stylowy. Na pewno wrócę tam prywatnie.

Hej znam ten patent!

Kiedyś w jednej restauracji w Wawie - rzut beretem od Belwederu wypatrzyłam kapitalny obrus na stół i taki mega podobny choć oczywiście nie identyczny kupiłam sobie potem do domu (w stylu tych pastelowo czerwonych z http://witeks.pl/obrusy).

Ale co do samej restauracji w stolicy - to znam kilka fajnych miejsc, gdzie można dobrze zjeść i nie puścić połowy pensji;)

Ja tam wolę sobie zjeść szybko, może nie zawsze zdrowo, ale uwielbiam pizzę i sobie nie odmawiam. W Warszawie jest sporo miejsc i restauracji i hoteli, gdzie można dobrze zjeść. Ja często jadam w dominium, głównie przez zniżki. Na ich stronie też pojawia się sporo promocji tu http://www.pizzadominium.pl także warto śledzić. Jadacie w takich miejscach?

Jeśli jest się na wakacjach albo na jakimś wyjeździe służbowym to trudno na obiad wracać do domu żeby przyrządzić coś do jedzenia.

W Warszawie jest pełno restauracji :) I całkiem sporo dobrych, ale czy to koniecznie musi być Warszawa? Pod Warszawą też znajdziecie ciekawe propozycje np. restauracja w hotelu Willa Zagórze - http://www.willazagorze.pl/pl/elegancka-re...d-warszawa.html , polecam sprawdzić ofertę, bo wygląda naprawdę ciekawie. Czasem taki wypad za miasto dobrze nam robi, chwila ciszy, oderwania się od tego całego zgiełku, najlepiej oczywiście przy dobrym jedzonku :)

Ja mogę polecić super knajpkę na Wilanowie - Milanovo. Mają głównie kuchnię włoską, w tym pyszną pizzę, moim zdaniem lepszej trudno szukać :) Do tego super atmosfera, zarówno na spotkania rodzinne, jak i biznesowe. Mnie tam wszystko bardzo smakuje :)

Bardziej od tej wspomnianej przez Ciebie polecam Bar&Restaurację Bubbles na Placu Piłsudskiego - super jedzonko.... obsługa rowniez bardzo mila.... przed Świętami na pewno sie tam wybiore jeszcze

Polecam PanKejk na Krakowskim. Kameralne miejsce w naprawdę spoko lokalizacji. Chodzę głównie do nich na śniadania (polecam nowojorskie), a także na placki ziemniaczane, która mają naprawdę super

Kilka dni temu odwiedziłem z partnerem biznesowym wyzej wspomniany PanKejk. Przychylam się również do pozytywnej opinii na temat tego miejsca. Drogo nie jest, łatwo dojechać, do tego też jedzenie domowe i nie trzeba długo czekać na realizację zamówienia

No, ja o tym  Bubbles Bar Warszawa też słyszałam. Poza niedzielą, można tam smakować się w najlepszych alkoholach świata za jedyne 29 zł od osoby. To kompletnie jak za darmo. Sama zastanawiam się, czy nie nadłożyć drogi do Gdańska, jaki planuję niedługo odwiedzić i powiem szczerze, zjeść tam kolacji. Podobno są świetne. 

Również polecam PanKejk. Fajna miejscówka, do późna otwarta również w weekendy. Można przyjść, smacznie i niedrogo zjeść. Moim zdaniem super są placki i naleśniki wytrawne

Kilka dni temu byłem w PanKejk. Super miejsce i pozytywne opinie o tym miejsu nie są przesadzone. Pankejki smaczne, dobrze przygotowane i fajnie podane. Można tak zaprosić klienta na spotkanie bez przeszkód

Prime Cut na Twardej to dla mnie ostatnio numer jeden. Fajna opcja na spotkanie biznesowe, czy też wyjście z rodziną/znajomymi. Jedzenie, a w szczególności wołowina - pierwsza klasa. Nigdzie nie jadłem tak dobrego fillet mignon z sosem porto i ziemiakami ziołowymi z pieca.

W Warszawie bywam tylko w tygodniu, bo na weekend zawsze wracam do mojego rodzinnego miasta, czyli do Torunia. I jeśli chodzi o ulubione restauracje, to ja zawsze przed pójściem do jakiegoś nowego lokalu sprawdzam jego opnie. Od dłuższego czasu jadałam głównie w restauracji https://staremetropolis.pl/ , bo to miejsce, w którym jedzenie smakuje zarówno mi jak i mojemu mężowi 😄 

Pysznie jest w Warszawie na Elektoralnej w restauracji Ogród Smaku , piekne wnętrze, mnóstwo kwiatów. Aż chce się tam wracać. A jedzonko przepyszne